• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 super - uz to mam pridane do profilu :slight_smile:. A to se pocitacema zivim hahaha - hamba jedna - pod svicnem nejvetsi tma :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí

@rozmarynek Včera večer jsem psala doktorovi apsal mě ,že Pregnyl to neni.
17. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
A o tom Utrogestanu jste slyšely, že my měl ovlivnít test???Díky.
@doufalka to si také říkám, že už jsem si toho zlého zažila až až tak by se to mělo otočit.....
holky jak píšete,že aby jste už k do "určitého centra" nešla nebo k dr.Tak já to radši číst nebudu.JSem pak rozhozená.Jen řeknu,že Hradec je pro nás nejblíž a z fiannčních důvodů a času ani nikam jinam prostě jezdit nemůžeme.takže TAdy to je pro náš přijetelná a naděje.
17. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdo z vás je tu už samoplátce...?
17. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka jo to jsem - jak rika muj mm - kdyz se pro neco rozhodnu tak jsem uplny buldok :slight_smile: a nic nenecham nahode :slight_smile:. Musi tady ze mne byt docela hotovi ale to mi je fuk - co si clovek neohlida nezaridi to nema :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@versko ja jsem samoplatce = stara vetev :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Já bych to tak vesele ještě neviděla :frowning2:
17. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap moje rec ze to uz Pregnul nebude - jak rika tvuj doktor :slight_smile:. Utrous mi jen zdrzuje mrchu ale na testy podle mne vliv nema. Muzes po nem spinit.
17. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek ok.no tak uvidíme.Já blbec, že jsem si ho dělala :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ale ten Kostelec nad Orlici neni daleko. Z Hradce to je kousek a vy byste to brali stejne jinou primkou na mape - tak jestli jsou tam levnejsi a maji dobrou reputaci tak mozna na zvazeni. Ale Rvasatko jestli jsi spokojena tak nemen - je to vse i na osobni preferenci a kazdemu sedne neco jineho.
17. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jsem se chtěla zeptat jestli jste některá měla na stimulaci decapeptyl nebo dipherelin..?
17. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap spatne se na to divas - zadny blbec ze jsi si ho delala - naopak se tes ze jsi tehu a vychutnavej si to s tim rozdilem ze zatim se na to jeste nespolehej a porad mej na pameti ze se mimisek muze jeste pustit tak aby to pak nebylo moc velke sklamani.
@rozmarynek jsi fakt akčí,ale to se musí...moc ti fandím!!!Já bych k Doležalovi do Arlety,už v životě nevlezla!!!!No a ani k Dejmkovi :angry:
autor
tak jsem si zas zabulela mm my nechal zahrát v rádiu k výročí Gottáka jdi za štěstím to nám hrály ,když jsme šly k oltáři normálně řvu tu jak želva tak jsem mu hned volala a prej to mám za tu jízdu hamrem to zas bude mokrejch kapesníků,pořád mě překvapuje :grinning:
Holky - prisla pro mne setra - je to ready - jdu mit sex na koze s gynekologem - uplna romantika :slight_smile: hahahaha
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap utroš určitě nevysmolí těhotenskou čárku :grinning:
@versko decapeptyl jsem brala při 1 IVF
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa a proč ti Doležal vadí?
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
evik, ano, hystero dělají běžně bez narkozy jako ambulantní zákrok, ale já jsem hysterický srab, takže jsme si jí vyškemrala a nakonec řekla mudra, že je to vlastně lepší, protože jestli je tam polyp, rovnou se odškrábne :slight_smile:

rozmarynek, super, tak držím palečky :wink: ...mě sice před IUI průchodnost nidko nezjišťoval, ale taky se to nepovedlo že, takže pořád nic nevím, jak to tam vlastně vypadá :confounded:
a musím říct, že já ovuli taky poznám přesně podle bodavé bolesti vaječníku, poznám tak i ze které strany zrovna ovuluju :slight_smile: mě zřejmě rupnul folík dnes brzo ráno, takže skvělé načasování, předevčírem i včera jsme se tulili ;) .....tělíčko má poslední šanci otěhotnět bez zákroků, narkóz a zadarmo, tak ať se pěkně činí :grinning: :grinning: :grinning:
@evik31 jako ty máš manžílka,vůbec ho nepouštěj :wink:
autor
no koukám,že sem asi do soboty chodit nebudu jinak na ten ket nepůjdu musím souhlasit s Renčou :confounded:
17. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@versko protože jsem před 7 lety,kvůli němu byla skoro v přechodu.Jeho léčba a potom i chování hrůza.Nejsem sama,kdo si to myslí.První,druhá návštěva supr a pak na HOVNO
17. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sedmitecka tak to já bych bez narkozy teda na to taky nešla to jsem taky srabek :grinning:
17. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica a na co by měl mít vliv? mám ho psaný v protokolu, ale nezeptala jsem se....
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa no jsem ráda,že jsem si ho vzala po2letech manželství a 4 spolu je to hezký :grinning:
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Holky já zase o Kostelci vím své a nejsem blázen jezdit takovou dálku a dát 2x tolik než-li tady nebo jinde a to vím na 100procent.za to co dám tady tam dám dvojnásobek...a není to co bývalo jediný na čem si udělalo super jméno je to,že darují vajčíka do ciziny.A tam si za smích platíš
17. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata kam jsi se ztratila :frowning2: potřebuju podporu :grinning:
autor
@rvasata už jsi tu
@versko mě řekli,že je to na růst vajíček
17. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek