IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
jancica74
17. srp 2010
@lllenkap jsi těhotná,toto bude 😃
rozmarynek
17. srp 2010
Holky uz jsem doma - dnes jsem napsala sefovi ze budu delat z domu a tak si dam alespon nohy nahoru laptop na klin a budu relaxovat 🙂. Ocasaty mrsky uz jsou vevnitr tak snad si cesticku najdou i bez GPS a pokecaji si s vajuchem. Darce mame toho sameho jako minuly mesic protoze se jim ocividne rozhovor s vajuchem podaril a tak jim davame sanci c. 2 🙂.
evik31autor
17. srp 2010
@rozmarynek a jakto ,že jsi jim nedala GPS 😃
jancica74
17. srp 2010
@rozmarynek tak hodně štěstí,at se k sobě mají 😃
lllenkap
17. srp 2010
Tohle je dotaz na primaře Ŕezábka: našla jsem to na netu

Dobrý den pane doktore chtěla bych se zeptat jak dlouho po aplikaci pregnylu 10000 může ovlivnit těh. test jsem dnes 11den po ket a 15 den po aplikaci pregnylu. Udělala jsem si těhotenský test byl pozitivní, ale vzhledem k tomu, že mě pobolívá v podbříšku bojím se, aby to nebyla předčasná radost. děkuji za odpověď Jana
Záleží na citlivosti testu, nejspíše vůbec ne, možná snad u velmi citlivých testů tak 3-5 dní po injekci.
takže Pregnyl to neni🙂 🙂 🙂

rozmarynek
17. srp 2010
@lllenkap No vidis mas to cerne na bilem 🙂...tak potichounku polehounku gratuluji. 😎
rozmarynek
17. srp 2010
@evik31 se tam nevesla... do pipetky 🙂 neprosla by dourkou (ta GPS).
lllenkap
17. srp 2010
další info od lékaře Řezábka-pro všechny
Dobrý den . Za jak dlouho po IVF si mám udělat těhotenský test?? Embryotransfer proběhl 23.12. , test jsem si dělala po 15ti dnech a byl negativní. Menses jsem ještě nedostala , přesto , že při minulých dvou IVF přišla vždy do 14ti dnů po ET. Nevím jestli mám ještě doufat , je to dost stresující , zvlášť když je to už třetí IVF. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Test je vhodné provést za 15 dní po ovulaci - odběru vajíček, neboli většinou za 12 dní po ET - to už může být test positivní. Když ne, je vhodné ho v situaci, kdy nepřišly měsíčky, zopakoat ještě jednou za asi 3 dny.
lllenkap
17. srp 2010
@rozmarynek 🙂
baronek
17. srp 2010
@rozmarynek mod držím pěsti 😃
baronek
17. srp 2010
@rozmarynek jak se postavil manžel k dárcovským spermiím? 🙂
rozmarynek
17. srp 2010
uplne bez problemu 🙂 - mi jsme tedy nato jeste vcera v noci taky vlitli a dnes pojistila darcem ale jeho spermio je VELMI spatny 😞 a tak se nam proto 2 roky nedarilo naprirodno.
doufalka
17. srp 2010
@versko Já jsem samoplátce a Rozmarýnek je samoplátce... O dalších nevím. Myslím, že víc nás není. Já mám za sebou 4xIVF+ICSI a 1xNATIV. Další pokus počítám, rozjedeme v září. Už teď sháním léky. Zatím mám tak na 1/2 stimulky. Ale i tak je to dobré. Např. Gonal 900IU, který stojí bez pár korun 10.000Kč mám za 2.700Kč😃 Z toho mám tááákovou radost!
doufalka
17. srp 2010
Holky, tady si někdo v ulici zřejmě pořídil nového pejska... To je strašný!!!! Od včerejška od odpoledne doteď slyším štěkání a vytí. To je příííšernýýýý. Já už bych ho vzala domů, nebo bych si vlezla k němu... V noci to ještě chápu, chtějí ho nějak vycvičit nebo co, ale teď je den. Proč tam s ním někdo není? Proč ho neuklidní? Bolí mě hlava jako střep a je mi ho strašlivě líto😞
doufalka
17. srp 2010
@lllenkap Už jsi se dostala do spárů testování a teď už ti nic nepomůže, jen čas :-| Teoreticky bych ti radila vydržet netestovat zítra a pak to zkusit ve čtvrtek ráno. Buď by měla být čára silnější a nebo žádná. Hladina HCG roste zhruba ob den, takže čárky by tak nějak měly sílit.... Zítra může být stejná a budeš tam, kde dnes. Budeš přemýšlet, jestli je o kousek silnější.... Ale za sebe můžu říct, že já bych testla ještě dneska, pak zítra ráno, pak večer.... Já jsem hrozná holka!!!!😃 Ovšem celé to testování mi bohužel zatím k ničemu nebylo😞
baronek
17. srp 2010
@doufalka Já bych určitě taky testovala dřív a hodněkrát 🙂
sedmitecka
17. srp 2010
@rozmarynek tak držím všechny palce, ať si ty potvůrky s vajíčkem porozumí 😉
baronek
17. srp 2010
@rozmarynek my taky zkoušíme dva roky a taky hrozný spermio :-o Jsem zvědavá, jestli něco objasní genetika :-o
rozmarynek
17. srp 2010
@doufalka no to si poridili pejska ale chodi do prace a pejsek je tam asi sam 😞. No to je mi ho take lito ale ono to nekdy jinak nejde 😞. jedine ze by jsi jim nabydla ze budes pejska babysitovat (hlidat) kdyz jsou v praci hahahaha. Alespon by mela Barborka kamarada na zahradu 🙂.
sedmitecka
17. srp 2010
holky s těma testama je to hrozný, já mám každý měsíc nutkání už tak od 26 dne cyklu, mrchu dostávám většinou 30. den 😃 ...to jsem na sebe zvědavá po ET, to budu asi testovat třikrát denně =-) =-) =-)
rozmarynek
17. srp 2010
@baronek nam genetika nic neukazala a vsechny testy byli ok takze to pripisujeme pritelovu urazu po kterem ma dodnes bolesti a bere na to silne prasky a ty mu delaji spatne spermio. Uz jsem ho take prolevali bylinkama ale ty leky jsou chemicke svinstvo a bylinky je jen tak neoblafnou. S darcem jsme uplne v poho, s cim mame trochu problem je jit do darovanych emryii - to by z nas pak uz nemeli zadne geny ale i do toho pujdem kdyz nebude vyhnuti 🙂.
rozmarynek
17. srp 2010
@sedmitecka mi o tom povidej - ja jsem uplne stejne HROZNA 🙂 hahahaha. Se me doktor ptal: "A proc chcete Nativ a ne IUI s mirnou stimulaci - to je technicky to same a mate to za desetinu ceny?" - a ja na to :"pane doktore tech 14 dni cekani me za tech 15 000 kc stoji ze budu vedet ze je vajucho oplozene a vyvyji se nez mi ho tam soupnete ". Kroutil hlavou a ja si pomyslela - kdyz jsi to chlape nikdy nezazil - nepochopis 🙂 hahaha
lllenkap
17. srp 2010
@doufalka JOJO máš pravdu.Volala jsem známenu do Unici a ten mě řekl ,že je to neobvyklé a že je velmi možné, že se rozdělila.Pregnyl pokud jsem si ho nepíchala po ET prý tam na 100% není.Pokud mě ale test ukázal pozitivní,prý jsem těhotná.Samozřejmě dopadnout prý to může různě. 😞
doufalko mam pocit , že jsme na tom stejně🙂Testuju a testuju.........................
sedmitecka
17. srp 2010
@rozmarynek tak to jsme hrozné obě dvě 😃 a úplně tě chápu, cítila bych to stejně 😉 já už teď šílím z toho věčného čekání na něco, ale to čekání pak na testování po IVF, až budu mít embryjka v pupíku, to asi nepřežiju ]-(
lllenkap
17. srp 2010
@sedmitecka No mě by ještě před týdnem nenapadlo,že jsem taková hysterka🙂 😉
evik31autor
17. srp 2010
tak jsem zpět a jdu vás dočíst páč jste toho hodně zase naklábosily 😃
evik31autor
17. srp 2010
a koukám ,že jste zase u testování 😃
evik31autor
17. srp 2010
A kde máme Marcel dnes a Marcajdu se nějak holky toulaj
kessinkaa
17. srp 2010
@rozmarynek tak držím palečky,aby jsi to konečně prolomila 😉
rozmarynek
17. srp 2010
@kessinkaa no ja si myslim ze nam to tu jiz prolomila Illenkap 🙂 ale nemam problem to jeste pojistit 🙂 ahahaha ...ale to je jeste mooooooooooc optimizmu 🙂. takze zatim drzime palecky Illenkapce at ma za par dnu tlustici!!!