• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap jsi těhotná,toto bude :grinning:
17. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz jsem doma - dnes jsem napsala sefovi ze budu delat z domu a tak si dam alespon nohy nahoru laptop na klin a budu relaxovat :slight_smile:. Ocasaty mrsky uz jsou vevnitr tak snad si cesticku najdou i bez GPS a pokecaji si s vajuchem. Darce mame toho sameho jako minuly mesic protoze se jim ocividne rozhovor s vajuchem podaril a tak jim davame sanci c. 2 :slight_smile:.
17. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek a jakto ,že jsi jim nedala GPS :grinning:
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak hodně štěstí,at se k sobě mají :grinning:
17. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je dotaz na primaře Ŕezábka: našla jsem to na netu

Dobrý den pane doktore chtěla bych se zeptat jak dlouho po aplikaci pregnylu 10000 může ovlivnit těh. test jsem dnes 11den po ket a 15 den po aplikaci pregnylu. Udělala jsem si těhotenský test byl pozitivní, ale vzhledem k tomu, že mě pobolívá v podbříšku bojím se, aby to nebyla předčasná radost. děkuji za odpověď Jana
Záleží na citlivosti testu, nejspíše vůbec ne, možná snad u velmi citlivých testů tak 3-5 dní po injekci.
takže Pregnyl to neni:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

17. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap No vidis mas to cerne na bilem :slight_smile:...tak potichounku polehounku gratuluji. :sunglasses:
17. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 se tam nevesla... do pipetky :slight_smile: neprosla by dourkou (ta GPS).
17. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
další info od lékaře Řezábka-pro všechny
Dobrý den . Za jak dlouho po IVF si mám udělat těhotenský test?? Embryotransfer proběhl 23.12. , test jsem si dělala po 15ti dnech a byl negativní. Menses jsem ještě nedostala , přesto , že při minulých dvou IVF přišla vždy do 14ti dnů po ET. Nevím jestli mám ještě doufat , je to dost stresující , zvlášť když je to už třetí IVF. Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Test je vhodné provést za 15 dní po ovulaci - odběru vajíček, neboli většinou za 12 dní po ET - to už může být test positivní. Když ne, je vhodné ho v situaci, kdy nepřišly měsíčky, zopakoat ještě jednou za asi 3 dny.
17. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek mod držím pěsti :grinning:
17. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jak se postavil manžel k dárcovským spermiím? :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne bez problemu :slight_smile: - mi jsme tedy nato jeste vcera v noci taky vlitli a dnes pojistila darcem ale jeho spermio je VELMI spatny :frowning2: a tak se nam proto 2 roky nedarilo naprirodno.
17. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Já jsem samoplátce a Rozmarýnek je samoplátce... O dalších nevím. Myslím, že víc nás není. Já mám za sebou 4xIVF+ICSI a 1xNATIV. Další pokus počítám, rozjedeme v září. Už teď sháním léky. Zatím mám tak na 1/2 stimulky. Ale i tak je to dobré. Např. Gonal 900IU, který stojí bez pár korun 10.000Kč mám za 2.700Kč:grinning: Z toho mám tááákovou radost!
17. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady si někdo v ulici zřejmě pořídil nového pejska... To je strašný!!!! Od včerejška od odpoledne doteď slyším štěkání a vytí. To je příííšernýýýý. Já už bych ho vzala domů, nebo bych si vlezla k němu... V noci to ještě chápu, chtějí ho nějak vycvičit nebo co, ale teď je den. Proč tam s ním někdo není? Proč ho neuklidní? Bolí mě hlava jako střep a je mi ho strašlivě líto:frowning2:
17. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Už jsi se dostala do spárů testování a teď už ti nic nepomůže, jen čas :unamused: Teoreticky bych ti radila vydržet netestovat zítra a pak to zkusit ve čtvrtek ráno. Buď by měla být čára silnější a nebo žádná. Hladina HCG roste zhruba ob den, takže čárky by tak nějak měly sílit.... Zítra může být stejná a budeš tam, kde dnes. Budeš přemýšlet, jestli je o kousek silnější.... Ale za sebe můžu říct, že já bych testla ještě dneska, pak zítra ráno, pak večer.... Já jsem hrozná holka!!!!:grinning: Ovšem celé to testování mi bohužel zatím k ničemu nebylo:frowning2:
17. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já bych určitě taky testovala dřív a hodněkrát :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak držím všechny palce, ať si ty potvůrky s vajíčkem porozumí :wink:
@rozmarynek my taky zkoušíme dva roky a taky hrozný spermio :astonished: Jsem zvědavá, jestli něco objasní genetika :astonished:
@doufalka no to si poridili pejska ale chodi do prace a pejsek je tam asi sam :frowning2:. No to je mi ho take lito ale ono to nekdy jinak nejde :frowning2:. jedine ze by jsi jim nabydla ze budes pejska babysitovat (hlidat) kdyz jsou v praci hahahaha. Alespon by mela Barborka kamarada na zahradu :slight_smile:.
17. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s těma testama je to hrozný, já mám každý měsíc nutkání už tak od 26 dne cyklu, mrchu dostávám většinou 30. den :grinning: ...to jsem na sebe zvědavá po ET, to budu asi testovat třikrát denně :confused: :confused: :confused:
17. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nam genetika nic neukazala a vsechny testy byli ok takze to pripisujeme pritelovu urazu po kterem ma dodnes bolesti a bere na to silne prasky a ty mu delaji spatne spermio. Uz jsem ho take prolevali bylinkama ale ty leky jsou chemicke svinstvo a bylinky je jen tak neoblafnou. S darcem jsme uplne v poho, s cim mame trochu problem je jit do darovanych emryii - to by z nas pak uz nemeli zadne geny ale i do toho pujdem kdyz nebude vyhnuti :slight_smile:.
17. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka mi o tom povidej - ja jsem uplne stejne HROZNA :slight_smile: hahahaha. Se me doktor ptal: "A proc chcete Nativ a ne IUI s mirnou stimulaci - to je technicky to same a mate to za desetinu ceny?" - a ja na to :"pane doktore tech 14 dni cekani me za tech 15 000 kc stoji ze budu vedet ze je vajucho oplozene a vyvyji se nez mi ho tam soupnete ". Kroutil hlavou a ja si pomyslela - kdyz jsi to chlape nikdy nezazil - nepochopis :slight_smile: hahaha
17. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka JOJO máš pravdu.Volala jsem známenu do Unici a ten mě řekl ,že je to neobvyklé a že je velmi možné, že se rozdělila.Pregnyl pokud jsem si ho nepíchala po ET prý tam na 100% není.Pokud mě ale test ukázal pozitivní,prý jsem těhotná.Samozřejmě dopadnout prý to může různě. :frowning2:
doufalko mam pocit , že jsme na tom stejně:slight_smile:Testuju a testuju.........................
17. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to jsme hrozné obě dvě :grinning: a úplně tě chápu, cítila bych to stejně :wink: já už teď šílím z toho věčného čekání na něco, ale to čekání pak na testování po IVF, až budu mít embryjka v pupíku, to asi nepřežiju :angry:
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka No mě by ještě před týdnem nenapadlo,že jsem taková hysterka:slight_smile: :wink:
17. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpět a jdu vás dočíst páč jste toho hodně zase naklábosily :grinning:
17. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukám ,že jste zase u testování :grinning:
17. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde máme Marcel dnes a Marcajdu se nějak holky toulaj
17. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak držím palečky,aby jsi to konečně prolomila :wink:
17. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no ja si myslim ze nam to tu jiz prolomila Illenkap :slight_smile: ale nemam problem to jeste pojistit :slight_smile: ahahaha ...ale to je jeste mooooooooooc optimizmu :slight_smile:. takze zatim drzime palecky Illenkapce at ma za par dnu tlustici!!!
17. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek