• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka no, já u prvního pokusu neměla OPU, jeden folikul byl o moc větší než ostatní a tak mi doktorka řekla, že odebírat jeden nemá smysl a ty ostatní nestihnou dorůst než praskne...takže mi dala antikoncepci na 2měsíce a pak mám přijít na konrolu, takže uvidíme, co bude...
25. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak to jsi platila úplně stejně jak já ty asi chodíš do některého caru v praze vid,kdyz si okres Praha já jezdím do HK
25. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím šťastný příjezd domů...cesta se dala zvládnout docela dobře, akorát kolem Svitav jsem měla pocit, že si všichni řekli, že v pátek odpoledne to bude na silnicích na pytel, tak vyrazí až na večer. Ale kolem Brna už pohodička.
@doufalka, vítáme tě, skoro každá jsme tady v nějaké fázi, takže dá se říct, že všechny jsme v rozjetém vlaku. Já mám po neúspěšném ET, teď se jedu dát na měsíc dohromady do lázní a po nich v srpnu hezky na KET, aby se to už podařilo. Máš krásné jméno pro dceru, já bych taky hrozně chtěla Barunku.
25. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pierrette, tak vlastně ještě nemáš čerpán plný pokus, alespoň to je pozitivum :wink: I když takto neplatný je pouze jeden pokus, co já vím, takže teď se ti budou počítat už všechny. Na druhou stranu už doktoři vědí, jak na stimulaci reaguješ a příště ti vypěstujou tolik velkejch mršek, že jim praskne monitor počítače, až je budou počítat :slight_smile: :wink:

Eviku, ano navštěvuju Pronatal v Praze. A odtud mám i dceru. Léky mě v tomto cyklu stály cca 21.000Kč, pak budeme ještě platit (bude-li) PK, ICSI, možná (což si toužebně přeju) mražení... Ale co by člověk pro ten vytoužený cíl neudělal :wink:
25. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je fajn, že jsi dobře dojela :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
Já píchala 14 dní, a taky jsme dopláceli, jak mourovatý :unamused: A z 19 folikulů zbyly celkem po PK jen 3 blastocyty. Takže máme 2 nanučky a slabou čárku na testu.
(Je zajímavý, že po 12 hodinách ten test vypadá úplně jinak, než ráno po 3 minutách. Jako že o hodně líp :sweat_smile: )
25. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Díky za přivítání :slight_smile: Já pomalu začínám hysterčit. Bojím se, zda bude dost zralých vajíček, pak jestli se je podaří oplodnit (jak jsem psala, tak se jednou nepodařilo vůbec NIC) a pak ta nejhorší doba. Doba čekání. U mě jde s ohledem na věk a na vyčerpání platných pokusů asi o jedno z posledních čekání. S manželem jsme si řekli, že pokud to nevyjde teď, tak pak to zkusíme do mých 40-ti let 1x ročně za své. Tobě přeju, ať se tam pěkně zotavíš a přichystáš si pěkně úrodnou půdu pro Barborku (nebo třeba Pepíka :wink: ):slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
Tak mě v caru naopak říkali, že riziko to není žádné, že to je stejné jako u přirozeného početí, že se nemám nijak omezovat, Že není důvod.
Jiné by asi bylo, kdybych za sebou měla nějaký raný potrat, to asi jo.
25. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Tak to jsi na tom podobně, jako jsem byla já po prvním IVF s tím rozdílem, že nám zůstala jen 2 embrya, takže zavedli ta 2 a jedno to vzdalo. Moc ti gratuluju k druhé čárce a pěkně si tu radost užívej. Kolikátý den jsi po transferu? No vlastně asi můžu mrknout do tabulky, že? Tak jdu na to :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Tak jsem zjistila, že stačí najet na ikonku a něco se dozvím... :wink: Tak přesně 10-tý den jsem tu druhou čárku našla i já :grinning: Test jsem si dělala ráno a pak jsem běžela za manželem a ten myslel, že brečím, že to nevyšlo... Chtěl mě pak zabít, že jsem ho tak vyděsila :sunglasses:
25. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka - mě by to bylo jedno, co to bude, jestli Barunka nebo kluk, ale určitě by to nebyl Pepík:slight_smile:
Spíš Tobiášek nebo Filípek. No, snad se mi podaří vypěstovat peřinku takovou, aby to miminko do ní vklouzlo a zůstalo hezky celých devět měsíců...uvidíme. Když říkáš, že teď máš folíků dost, tak se určitě zadaří i na mrazáčky, já jich mám 13, tak se neboj, určitě se ti taky nějaký naskládají, pro jistotu. Ale my jsme tady teď pozitivní skupina, vydaří se to napoprvé, vidíš, už máme dvě těhulky.
@valkil - tak to teda nevím, jak to je. Asi v každém CARu říkají něco jiného. Když si to tak vezmeš, aji se léčí všude jinak, někde poručí ležet, někde se nemáš omezovat... někde tě hned nechaj na neschopence, někde ani omylem... jiný přístup, no...ale i tak bych asi zrovna teda nevytírala.
25. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak to jsi mě tady předčila my platily za léky 15000,- a v dalších 11000,- za ICSI a 3000,- za zamražení je to záhul ale 21000,- je opravdu hodně jenom za léky :frowning2:
já jsem jich měla tyky hodně,ale rostly taky pomalu nakonec jich bylo 17 a nakonec nám zůstalo jen 6 ,2zavedly a 4 zamrazily tak doufám,že naše nanuky zabojují :wink:
@78marcela to je dobře ,že jsi dojela v poho
25. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já pro dnešek končím jsem unavená,takže dobrou :wink:
všem co zítra něco mají hodně štěstí,jinak doufám,že se zítra objeví ta naše Marcajda :grinning:
25. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No tento hrazený pokus bude extra výživnej pro náš účet! Já jdu vlastně zítra teprve na ultrazvuk a když mi řekne ještě dokoupit... Píchám si Menopur 5x75jednotek/denně, což je něco přes 3200Kč/den... Je to prostě síla. V našem centru stojí ICSI 7500Kč, ale zase mražení myslím 5000Kč. Držím palce, aby to teď vyšlo :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem psala ráno mojí dr, proč mám cyklus posunutej, tak mi napsala, že kvůli těm lázním, že bych tam neměla menstruovat kvůli nějakým procedurám a koupelím atd. Ale pokud prý se domluvím s tamním dr. a nebude to vadit, klidně můžeme stimulačku posunout. Tak doufám, že tam bude nějakej normální doktor, co mi nenechá rozhodit cyklus, přece si každá ženská neupravuje měsíčky, když jede do lázní, aby je tam neměla, ne?
Já je tam chci a hotovo. Ať jdu co nejdřív po lázních na KETík, dokud budu ještě celá zdravá. A taky ať se vyhnu pátku 13.8.
25. čer 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,no jeden den tu člověk neni a nestíhám dočítat.Všem,co dnes mají nějaké vyšetření,přeji hodně štěstí!!!!!
@78marcela -jo to máš pravdu,taky bych měla menses klidně v lázních,jen aby byl KET co nejdřív!!!!! :slight_smile: Tak snad narazíš na normálního doktora.Hlavně si pěkně odpočiň.
@doufalka taky tě vítám,ať ti dopadne dobře dnešní UZV :wink:
@martiiik18 -taky pěkně hlaď bříško a hlavně ať // pěkně sílí,jseš dobrá,já se toho testování bojím!!!
@valkil taky zatím tichá gratulace :grinning:
@zuzi.kol- taky tě vítám!!!
@gambrinuska -tak zítra hodně štěstí a ať ještě dneska pěkně dozrají!!!!!!A neboj,bude to v pohodě. :wink:
@tadelka -jak to s tebou vypadá?Už víš,kdy bude OPU???
@evik31 tak co,už konečně dorazila,nebo se ještě někde fláká????
26. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké tentokrát u nás zatažené ráno,

@marty154 ne ještě nedorazila objíždí pul republiky asi si myslí,že má ještě čas :angry:
@78marcela ted jednu mrchu máš a už bys chtěla do lázní další joooo :wink:
@doufalka ty už nemáš pokus hrazený pojištovnou jednou k tomu nedošlo to se nepočítáné,nebo to byl zas někdo jinej,mám v tom nějakej chaos :unamused:
jinak všem co jdou na nějakej kontrol hodně štěstí :slight_smile:
jinak já dneska nemusím vařit jelikož manža nebude celý den doma ,pracuje chudák,točí pivko,tak to vidím na zeleninku na pánvy :grinning:
26. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ta se teda někde plazí,jak slimák,tak snad se nerozhodne odjíždět celou planetu.My taky vařit nemusíme,máme navařený ze včerejška a s manželem to máme Eviku stejný,uvidíme se v pondělí. :frowning2: taky pracuje.
26. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám tu krásně svítí sluníčko,akorád trochu fouká.Tak snad to vydrží.
26. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to doufám,že nebude objíždět planetu dnes už jsem 33DC tak jsem zvědavá,ale jelikož po tom ET jsem to měla hodně silný a dlouho tak si myslím,že přijde dýl,jinak i předtím jsem to měla takové rozházené tak uvidíme zajímavý,že po ET nelenila přijít potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě manža přijde domů,sice až večre ,ale přijde tak to máš blbý celý výkend sama to bude nuda vid,já se taky nudím :fearful:
26. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,taky se nudím. :frowning2: Ještě,že bydlíme na domku a můžu vyjít sednout si ven. :wink: a máme pár zvířat,jinak by to byla nuda ještě větší.Jinak taky si myslím,že to budeš mít po tom ET rozházený.Ale ona přijde,pěkně čekej.Kde dnes všichni jsou,nějak se jim asi nechce vstávat.A co budeš dělat ty celý den????
26. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to fakt nevím co budu dělat naklizeno mám,vyžehleno tak asi taqm hodím pračku a pustím si nějakej pěknej film ,nebo si vezmu knížku.Tojá si můžu sednout tak na balkon,jinak mám doma kočku,ale ta pořád chrupká,holt už je to veteránka :grinning: jinak nevím kde dnes všichni jsou asi užívaj soboty
26. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase píšu jako čuně :grinning:
26. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš,šťastná to žena,která má všechno hotový.Tak pěkně odpočívej s kočičkou,můžete chrupkat spolu :slight_smile: .No jdu si ohřít oběd,sice ještě není čas,ale mám nějak hlad a pak budu taky chvílu odpočívat.Zatím se měj. :sweat_smile: Kouknu odpoledne.
26. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Evči, jsi hrozně netrpělivá, řekla jsem ti do neděle, tak ji tam budeš do neděle mít. U mě už fakt dneska končí, hned ti ji posílám, akorát teď to má chudák malá červená dál, protože jsem u našich doma a je to fakt přes půl republiky teď.

Teď jsem byla na dvoře, poňuchňat malou od ségry, naši jí koupili bazének, tak se tam ráchá a je spokojená jak želva. Za chvilku tam půjdu znova s foťákem, pak vám ji sem vyfotím, ať vidíte, jaký budeme mít po IVF krásný dětičky.
26. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela no já myslím,že to do neděle nestihne zatím nemám pocit ,že bych to měla dostat :unamused:
nám tady občas sluníčko vykoukne,ale na koupání to teda není,jinak fotku určo hod
26. čer 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, děkuju za další přivítání :slight_smile:

Já jsem zpět z UZ a Dr. tam viděla 6 folíků o vel. 19cm, tak snad... Dnes ve 23h. píchám pregnyl a pak se děj vůle boží :wink: V pondělí v 9,30h. mám nástup.

Evik, možná jsem to napsala zmateně, takže: jsem ve čtvrtém pokusu o IVF, ale jednou nedošlo k transferu, protože se vajíčka ani neoplodnila, takže ještě tento čtvrtý mám hrazený. Pojišťovna jeden pokus (pokud nedojde k transferu) nepočítá.

Držím všem, které dnes něco čeká, palce :slight_smile:

Marcelo, nedovedu si představit, že je někdo ještě nedočkavější než já. To už snad ani není možný :wink: Na období od zavedení embryí po test bych potřebovala uvést do umělého spánku :sunglasses:

My bydlíme v domě o 6-ti bytových jednotkách a máme poměrně velkou zahradu. Zrovna teď staví manžel se sousedy plot. Máme tu takovej ten nadzemní bazén a ve středu nám přivezou obrovskou trampolííííííínu :grinning: Bydlíme tu už 10 let a spokojenost je maximální :slight_smile:
26. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím příchod :slight_smile: tak dnešní utz dopadl dobře, na OPU jdu v pondělí ráno :slight_smile:
26. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Tak super :slight_smile: Budeme se nervíkovat spolu :wink:
26. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek