• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
No a dalsi prulom tady ceka na Evika!!!! Ani se mi nechce verit ze Evik jde jiz v sobotu do akce - to cekani na mrchu bylo nekonecne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No pokud jde o hlídání, tak do toho bych teda nešla. Už vím, kdo si pejska pořídil a ty lidi nemám vůbec ráda. Barunka bude chodit do školky s jejich chlapečkem. Přece, když si pořídím štěňátko, vezmu si dovču a pár dní se o něj starám, aby navykl nějakému režimu... Tady slyším jen vytí a pak řvaní, když jde malá ven a pesan na ní skočí... Řve malá i její máma... Nevím, jak si to představují, ale myslím, že brzy dostanou od někoho vynadáno. Nemůžou ho přece nechávat výt na zahradě a zavřít se před ním do domu:frowning2:((

@lllenkap Pokud jde o testy, jsem hysterka největší. Mám v úmyslu se přeptat na nějakou 3 týdení anestézii po ET:wink::grinning::grinning::grinning: jednak bych byla v klidu a druhak bych netestovala:slight_smile: Ale jsem ráda, že to má někdo stejně nebo alespoň podobně. Prostě jsem vždycky měla pár dní úplně mravence v břiše z toho štěstí... Pak to sice nevyšlo, ale užila jsem si tu radost. A vlastně... JEDNOU TO VYŠLO!!! Mám dceru! Takže to, že se tam čárka ukazuje naznačuje minimálně správný směr:slight_smile: U tebe to doufám bude tutovka a prolomíš tu tu smůlu. Za tebou v závěsu půjde Rozmarýnek a Evička a další a další... No a já to někdy v 1/2 října uzavřu:wink:
17. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a........ od rána s ním nebyli venku. Jako na procházce!!!! Nevím, jak kdo z vás, ale to by bylo první, co bych ho chtěla naučit, že se na zahradě nekaká. Pejsek se musí přece několikrát za den projít. Nebo ne? No možná ne, ale pak to dělá po zahradě... a oni mají 2 děti!
17. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se fakt od srdce zasmála, jak si to napsala. :grinning: no já to vidim 50% na 50% .Tak uvidíme.Určitě to všem dopadne.Dřiv nebo později :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Potřebuju za to na prdel:slight_smile:
@doufalka tak to urcite - jestli nechces bobky v travniku a pak je vytahovat detickam z teplaku tak rozhodne 3x denne prochazka je povinna :slight_smile:. No sak oni na to snad brzo prijdou az jim bude chlapecek strkat bobky do pusy :slight_smile:
ahojky :slight_smile: jéjej vy jste toho zase napovídali, to už asi nedočtu :frowning2: ale k tomu testování, já jsem na tom stejně, hned bych začala, ale musím se přemlouvat, ža to ještě nemá smysl!!!!
@rozmarynek držím pěstičky :slight_smile:
@evik31 už se těšíš, co? :slight_smile:
@lllenkap pregnyl to být nemůže :wink: , takže bych spíše řekla, že...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Rvasatko tady mas inspiraci na sve krasne hackovaci vecicky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/leneex/album/minimimi-2/5445755/
jestli budu mit holcicku tak si je snad od tebe obednam a rada zaplatim :slight_smile:. Urcite takove taky zvladnes - i krasnejsi pro sve budouci mimi, vid?
17. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka naši májí Kulíška taky na zahradě jinak ho mají doma,kadí na zahradě,ale mamina za ním pořád chodí s lopátkou ze začátku mu utírala normálně i prdelku,aby ji neměl prej pokaděnou jsme se tlemily,venku s ním musí někdo být ,protože mamka má zahradní jezírko a už do něj jednou žuchnul ,plavat umí ale nevydrápe se ven tak by se mohl utopit,jinak minulý týden dostal ten nejslabší oboječek,aby si zvykl atento týden už chodí s neteří na prochajdy ,sice tím stylem,že ona ho odnese jinak se mu nechce a on pak pěkně podle nohy šupajdí zpátky domů,ale úspěch to je
rozdíl je asi v tom,že naši jsou v důchodu a jspu s ním celý den doma a venku
17. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap to né to by jsme ti vyklepaly miminka :grinning:
17. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 těším,ale zaroven se bojím,aby zvládly rozmražení a pak hlavně abych to zvládla já
17. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 oni to určitě zvládnou, jsou to nějací bojovníci, ne? :slight_smile: a ty to zvládneš taky, vždyť se těšíš a optimismus je půl úspěchu :wink: :wink: :wink:
17. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak příípad vašich je trošku jiný. Sice by se mi nelíbilo, že mi pejsek kaká na zahradě, ale pokud jsou tam starší lidé, kteří to pak projdou seberou... Tak proč ne. Ovšem oni mají děti. To je jako chtějí držet doma a někdy pak projít zahradu... Ne to prostě nejde. To ať mi nikdo neříká a navíc ženy.... ten pes pořáááááád neustááááále vyje:frowning2: Opravdu pořád a opravdu nahlas. Máme mezi sebou 10m. To je fakt očistec. Myslím, že budou stížnosti i odjinud. Je to hrozný. Oni se mu vůbec nevěnují. Nechají ho na zahradě a jsou doma. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.
17. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy, loučím se, vyrážím za babičkou. Dneska druhou návštěvu prostě nezvládnu, ale půjde tam teta. Večer se snad ukážu - když mi spojení dovolí. Stále ještě nám to nefunguje. Jsem připojená přes mobil.
17. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, ještě jsem u vás nebyla, ale určitě k vám patřím :slight_smile:
Jsem po IVF(Ketu) u Apolináře. A právě teď ve 12+0 a čekáme dvojčátka.
Stále ještě beru Crinone a Estrofem a v papírech mám napsané, že ve 12. týdnu to mám přestat brát. Dneska jsem si to uvědomila a u Apoli už nikdo nebude.
Nevíte jak to s tím je?
17. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valmark já to mám taky vysadit 12týden.Normálně to vysaď,nebo snižuj postupně dávky,aby to nebyl šok pro tělo,taky se to tak dělá
17. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa díky moc, mně jde především o ten crinone, zda ho dneska ještě dávat nebo už ne...
Ten estrofem si ještě večer vezmu a ráno už asi ne. A zavolám k Apolináři.
17. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ne, je to naše 4. IVF. Poprvé jsme měli i na zamražení. :slight_smile: No a vlastně nám nakonec vyšel KET, protože jsme museli transfer u 4. IVF ze zdravotních důvodů odložit.

Jinak já zrovna léky vysazuji a mám předepsáno to vysazovat postupně. Určitě je to lepší jak vysadit to naráz.
17. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jak se to tváříš :grinning:
17. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No váhám,zda jít sem uplně nebo ne a jinak.Tvářím se jak vyvoraná myš.Čili můj denodenní výraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na čtvrek budu dělat toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=77249.KDyby jste teda někdo chtěl :sunglasses:
17. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ta vypadá moc dobře, asi ji taky vyzkouším :wink: už jsi ji někdy dělala?
17. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Právě že vypadá m oc dobře a ani ne složitě.Nene to bude taky moje premiéééra. :grinning:
17. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak pak dej vědět jaká byla... :wink:
17. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 určo.Chci jí dělat na čtvrtek.to přijede můj taťka od moooooře
17. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já počkám až jak se povede tobě - já se přiznám jsem na takové věci levá :pensive:
17. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no tak to nevím,zda čekáš na tu pravdou.já teda peču to jo.Ale abych se přiznala.Tak roládu jsem nikdy nedělala tak jsem zvědavá jak budu točit. :grinning: Jestli nebudu dřív vytočená já
17. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek