• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@baronek to nechápe asi nikdo :wink:
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopolko ženy:slight_smile:

@78marcela Tak já bych volila opačný postup než holky, které radí oraz. Prostě pokud bych v prasátku peníze na KET našla, šla bych do toho rovnou. Ono se nikdy nepozná, kdy je ten správný čas a kdo ti řekne, že za 1/2 roku to vyjde? A hormony? No teda lezly mi z očí i z nosu, ale za tu naději mi to stálo. Je pravda, že když jsem v pondělí vysadila utroš (to si myslím, že je ten největší utrejch), přestala jsem se tak nějak potit (ale ono se taky ochladilo, že?) a únava už taky není taková. Nicméně v září do toho jdu opět rovnýma nohama:wink: Až korunky nebudou, tak to prostě nepůjde, ale nebudu se utápět v myšlenkách, co kdyby to tehdy vyšlo... Prostě udělám co se dá a když se nedá, tak se budu chystat na další pokus:wink: Holky, my už jsme v těch našich pokusech minimálně za 100.000Kč - myslím, že ještě víc. Ale jak víte, tak i když se mi teď pekelně nedaří, tak máme z prvního pokusu dceru. Je to prostě o štěsí, kdy si tělo řekne tak, teď si ty embryse pěkně pohýčkám...:wink: Já tomu věřím.

Dnes mě čeká návštěva pratety.
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to jsme zatím podstupovali hrazené pokusy! "Jen" těch posledních 18.000Kč už bylo bez účasti pojišťovny. Takže 80.000Kč jsme dopláceli na hrazené pokusy:frowning2: No hnus velebnosti!

@evik31 Jsem na to zvědavá a moc ti držím palce. Já si v sobotu odjedu, takže mě ten tvůj týden uteče jako voda:slight_smile: A až se vrátím, tak se mi bude lehce čekat na tvůj testík:wink:
18. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale uteče mi test Pierrette! nevím, jestli ti nenapíšu mobil, aby jsi mi dala zprávu a já se mohla kdyžtak pěkně ovínit:slight_smile::grinning:

Musím jít udělat Barce snídaňu a pak dojet do lékárny. Lékárnice asi omdlí, když po ní nebudu chtít těhotenský test, ale ibalgin:grinning:
18. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 už se těším,jak budeš hlásit // :slight_smile: .Nás už to taky stálo přes 100000 a to nepočítál léky jako utroš,estrofén,frexik a cesty dřív do Prahy atd
18. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak jsem na sebe zvědavá ,snad budeš mýt na dovolenku hezky ted je teda tady hnus zimy brrrrrrrr :confounded:
18. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka máš velký štěstí, že se jedno dítě povedlo :sweat_smile: Co já bych za to dala a peněz by mi určitě líto nebylo :grinning:
18. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka taky máte toho už hodně za sebou tak to se odvíjí od té šílené ceny,i když my zatím jeden et a 30 000,- včudu taky za jeden pokus no hrůza :frowning2:
18. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejhorší je, že si na všechno musím vybírat dovolenou a pak mi žádná nezbyde na odpočinek :sweat_smile:
18. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky :slight_smile: přidávám se k debatě - nas to dohromady stálo něco přes 100 000,jen za rozmražení na KET jsme dopláceli 6000 :rolling_eyes:
@kessinkaa ty platíš za fraxiparin?
18. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jo, no. Vypadá to, že finančně mi jdeš v patách. My to měli něco málo přes 30.000Kč na jeden pokus a žádný KETy:frowning2: Ale tobě to vyjde dřív. A až si všechny budete žmuchňat svoje mega břicha, tak si řeknete, že to za to stálo:wink: Hele, mě počasí nerozhází. Malá stejně neraději létá v dešti v holínkách a na moje houbaření, je tohle počasí ideální. Nejsem náročná:wink:

@baronek S tou dovčou, to je taky k posrání. Ale i ta dovča za to stojí:wink: Odpočineš si, až budeš na MD:wink: Téééééda, teď jsem se tady tomu svému vtipu hezky nasmála:grinning::grinning::grinning: Odpočineš si na MD:grinning::grinning::grinning:
18. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky! Tak čárka tmavne,trochu ale jo:slight_smile:Už je videt ze dvou metrů.CHECHE.Jinak jsem si včera ráno našla klíště.Byla jsem na houbách.Tak snad to bude ok.Proč pořád něco :angry:
@jancica74 A kolik toho máte vlastně za sebou? V naší tabulce mám bezpečně nejdelší odstaveček. Za sebou 4 IVF (jedno bez ET - nepodařilo se oplodnění) a 1x NATIV. Žádný KET.
NECHOĎTE DO LESA!!!!!!! :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap No to je prostě parááááda:grinning: To gratuluju. Je super to mít tady v přímém přenosu, že ten NATIV k něčemu je:slight_smile:
18. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no asi určitě něco doplácím.minule jsem dala za 2 krabičky frexíku,1 estrofenu a 3 utroše asi 800 kč
18. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nativ taky neníi nic levného.Na to, že z tebe vyndají jedno vajucho.S ICSI 22 000.
18. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zatim to vypadá nadějně, jestli to nemám z toho klíštáka:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka 3xIUI,2xET,3xKET na tebe namám :grinning: já hodně doplácela za hormony - měla jsem málo vajíček...
18. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, musím jít něco podělat po bytě, aby to nevypadlo, že si jen válím šunky. Bez toho utroše už mám trošku i náladu na práci, tak se toho musím chytit, než mě to zase přejde!:wink:
18. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mě poradili,že když si půjdu pro fraxík,zak jedině do nemocníční lékárny - u nás je to fakultka,tam zaplatím pouze 30kč za recept,u nás mě stojí 2 krabičky skoro 700 :angry:
18. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap a kde máme fotky nooooooo :grinning:
18. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap já si našlqa včera taky 2 mrchy :frowning2: taky se docela bojí,
m,ale doufám že to bude ok.... :wink:
18. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tys utrouš brát přestala já dneska začala blééééééééé to zavádění nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Taky hodně doplácím na hormony. Teď, jako samoplátce bych za ně měla zaplatit nejméně 36.000Kč (podle poslední poměrně úspěšné stimulky). K tomu si přičti paušál IVF a ICSI a PK a možná (ještě nikdy nebylo) mražení.... No bratru bylo by to za cca 72.000Kč!!!!!!!!!!! Stimulační léky si sháním po děvčicách, které je měly ještě na pojišťovnu a už mají v pupíku mimča, takže je prodávají jen za doplatky, které platily ony:slight_smile: No a na IUI jsem zapomněla. Byla jsem tuším 2x. Ale už si to nepamatuju. Je to tolik let a všechno mi to splývá... Jen ty pokusy si pamatuju, protože mám doma z každého nové desky:wink:
@jancica74 no já už ho snad potřebovat nebudu,měla bych ho vysadit ve 12tt.Raděj mi udělají test krve,ale myslím,že to bude v pohodě
autor
páni holky já letos ještě v lese nebyla,no to jsem ostuda :grinning:
18. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 vždyť čekáš miminko.rozumím tomu? :astonished:
18. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nemám foťak tady v práci :slight_smile: a z mobilu nemám ten kabel do PC
18. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek