• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
:grinning: :grinning: Krásný večer holky.Dneska jsem byla va jednom kole.Vaření,návštěva,buchta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ten ibalgin je jediné, co mi pomůže. Potřebuju odstranit bolest. Zvracím z z migrény, kterou mám z bolesti břicha... Hrůůůza! Ale ibalginy zabraly a je mi trošku lépe. Já mám šílený stavy pro mrše. Za mlada jsem zvracela pravidelně a omdlévala... Teď je to jak kdy. Ale prášky potřebuju pokaždý. Zvracím už spíš vyjímečně. Dnes jsem si to teda vyžrala:frowning2:

@rozmarynek Boda je šťastnej chlapík, že má takovou paničku:slight_smile:

@evik31 Já ti mám dojem, že u nás se trdelník nesmaží, ale "opéká". Tedy v té pražské ZOO rozhodně. Je to takový jako gril. Olej tam není. Nevím, jestli se to někde dělá jinak. Já taky nejsem na sladké a rozhodně bych si spíš všimla párku v rohlíku:wink: Tady v ZOO to prodávajíse skořicí, s nutelou, nebo s oříšky a já nevím, jak ještě.
18. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka nona pouti ho taky dělali v takovém grilu,ale v Žaclu ho smažily tím způsobem,že se tam otáčel a měli tam olej ,ale mastné to nebylo,no někde mají víc těch směsí jak ho v tom obalují,ale tady měli jen cukr a skořici :wink:
18. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ahojky psala jsem ti vedle a ty jsi tu :grinning:
18. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já ti tam odpovídala.Taky koukám :confused: :wink:
18. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jake vedle :slight_smile: :slight_smile: i vy jedny ...ze vy take jeste chodite za roh jinam? :sunglasses:
18. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a co se muze v tehu na bolest hlavy? Ibalgin nebo paralen? Jinak ja mam zase migrenu 3 dny pred mrchou a je mi z toho blbe od zaludku - sice nezvracim ale kybl mam vzdy vedle postele. No a jak dojde mrcha migrena je fuc. Ale stoji to teda za to a kazdy mesic to cloveka zmaha uf uf uf
18. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak to máš taky veslý holka zlatá!. V těhotenství mi na bolest hlavy povolili paralen. Čistej paralen, ne třeba paralen plus. A tedy musím říct, že mě hlava po hormonech bolela příšerně, takže když jsem čekala Barunku, tak jsem si ho sem tam vzít musela, ale jinak jsem neměla jiné povinnosti, tak jsem ležela ve tmě, hlavu jsem si chladila gelovými polštářky a vedle postele jsem měla kýbl, protože mi bylo špatně od žaludku. Když čtu Kessi, tak si vzpomínám na sebe. Tedy ještě plus ta bolest hlavy :confounded:
18. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak na ten smaženej bych teda byla zvědavá. Vám, že je to nezdravé, ale nemůžu si pomoci a smažené věci přímo miluju. Doma se snažím omezit na řízky, a to ještě tak jednou za 14 dní, ale jakmile mám možnost někde v terénu..., jdu do smaženého. Jsem hroznáááááá!
18. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no ono to ve finále bylo stejný jako na tom grilu,žádnej rozdíl v tom nebyl :grinning:
18. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata taky jsem ti odepsala :grinning:
18. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek to víš jsme tajnůstkářky :grinning:
18. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata co jsi rikala na konkurenci v hackovani? Dobry ne?
18. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no ty háčkovaný bačkůrky byly užasný u nás takový menší věci háčkuje tchynka tak bych jinak taky asi zadala bojovej úkol :grinning:
18. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Teďka nerozumííím.Jak to myslíš? :confused:
18. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata o pár stránek v předu myslím,že to bylo včera ti rozmarýnek nechávala odkaz na háčkované bačkurky byly moc krásné :wink:
18. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty byly uzasne vid @evik :slight_smile:. jej Rvasatka si to neprecetla :slight_smile:!!!!!!!!!!!
18. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata strana 230 brouku :grinning:
18. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jo byly moc krásný :grinning:
18. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky už to vidím.Ty bačkůůrky..Pozdě.Za prvné je mám uložené a za druhé podobné jsem dělalapro kamarádku :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak já ti to najdu a ty na mě taký oličej jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normálně na MMB už studuju recepty na vánoční cukroví,už mě asi hrabe z vánoc :grinning:
18. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Vánoce????Jsi prdlá?Noo tak pak dojeď a můžeš upéct i mě
18. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata teda já chci holku a jsem tvůj zákazník ty balerýnky byly užasný s čepkou a ten žlutej klobouček taky ,no vše je pěkný jsi šikulka
18. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata miluju pečení cukroví hlavně zdobení a jak to cukrovím doma voní,já chci příští měsíc už koupit nějaký dárky kámoška už má dva :grinning:
18. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 díky :grinning: :grinning: jsem ani nevěděla co ve mě je.Teďka dělám pro tuhle princezno deku :sunglasses: :sunglasses: Však když příroda dá tak když to bude holka tak bude od hlavy až k patě od mala.Bude to háčkovaná panenka
18. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evčo, když už budeš péct Renči, klidně pak i mně, se hlásím, bych to brala, sama troubu nemám a ty moc dobře už víš, jakej já jsem antitalent:slight_smile:

holky, ještě užívejte léta, ne? Na dárky je ještě čas...vždyť já teprve sháním letní dovolenou...
18. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek