• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahoj holky, tak jsem zvládla druhé kolo. Zase jsem byla u našich, ale teď u druhých našich. (předtím jsme byli u taťky a jeho ženy a teď u mamky a jejího muže). Malá tam má taky bazének, a pak je tam i velkej pro dospělý. Malá měla největší radost z toho, jak voda vytekla na folii pod bazénem a ráchala se tam a do bazénku už néééé. Já ji fotila, ale bohužel tady nemám kabel na přetáhnutí do PC, tak tyhle fotky sem dát nemůžu. Ale mám tu jiný, tak je sem šupnu, jenom co je najdu.
Jinak blahopřeji k úspěšným kontrolám.

@doufalka - myslím, že já jsem velmi netrpělivá, testovat jsem začala hodně brzy, což se mi trochu vymstilo, no jo no. Po KET to chci vydržet co nejdéle, tak uvidím, jak se zadaří. Ten umělý spánek by nebyl špatný:slight_smile: My kupujeme taky byt v šestibytovce, na každém patře dvě rodiny, byty vcelku pěkný prostorný...jenom když jsme pak viděli skladbu, tak jsou všichni důchodci. Když jsme si byli byt prohlížet, tak tam stál kočár venku, radovala jsem se, že je tam nějaká maminka, mladá rodina, se kterou se s přátelíme a ono ne. Ale i tak doufám, že to bude pohodové bydlení.
26. čer 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka :slight_smile: vypadá to tak :wink:
26. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela ty jsi samá návštěva :grinning: jak velký byt kupujete?
26. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka tak konečně už ti řekli skvělou zprávu,už se těšíš na pondělí,co???? :slight_smile:
26. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 těším se, že se mému břichu uleví, ale taky se už zase začínám obávat případného neuspěchu :unamused: mám smíšené pocity, co bude, ale s tím nic neudělám, nechávám to osudu
26. čer 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka -jo,taky se mi děsně ulevilo po OPU,s těma pocitama jsme na tom stějně,taky bych nejradši testla,ale je ještě brzo a nechci být zklamaná,pak bych na to myslela ještě víc.Musíme myslet pozitivně a věřit,že budou //.
A kolik ti jich dneska napočítali?????
26. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 napočítal mi jich kolem deseti, tak uvidíme, kolik jich bude. Já jsem taky rozhodnuta testovat až po delší době, ale uvidíme, jak to teď bude , měla jsem prodloužený protokol, bojím se toho, že mrška by mohla být rychlejší :frowning2: ale budu si věřit a snažím se být pozitivně naladěná. Držím se rady jedné paní, která mi řekla, že musím věřit a nesmím mít žádné obavy, abych měla v srdci jenom lásku...Miminko pak ke mě příjde :slight_smile: jelikož jsem přesvědčena, že psychika v tom hodně, držím se jejich slov
26. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no jinak jsem tak nafouklá a citlivá, že mě vše bolí i když si sedám , tak už so těším, až to půjde ven :slight_smile:
26. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka - kupujeme 2+1, budeme předělávat na 3+kk, jsou tam vcelku velké prostorné místnosti, má asi 75m2.
26. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela tak to budem na tom stejně, my máme 2+0 a byt má asi 82 m2, když nám ho dělali ten byt, tak jsme měli možnost si říct, kolik chceme místností, mohli jsme mít 3+0, ale rozhodli jsme se, že tu příčku si mpřípadně uděláme sami
26. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem byla nafouklá,nejvíc mě bolelo,když jsem si sedala a pak zase vstávala.No to se dá,hlavně aby byly kvalitní. :slight_smile: My měli jen 14.No psychika hraje velkou roli.Proto musíme myslet na // a že to dude dobrý :grinning: . A budete volit ICSI ???
26. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela tak,jak se těšíš do lázní???Má být krásně,uvidíš,že se ti tam bude líbit,my tam jezdily s našima na dovču a vzpomínky dobré :sweat_smile:
26. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 my máme ICSI vždy automaticky, manžel má špatné spermie, no a taky máme AH
26. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka my měli ISCI,PK a AH byl součástí péče o embryo v rámci PK,tak nám to napsali
26. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěli jsme všechno,aby byla největší pravděpodobnost,že to vyjde :slight_smile:
26. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 každý říká, že se mi bude líbit..no já nevím, pořád se moc netěším. Už jenom dva dny a budu muset jet...ale slibují mi návštěvy každej víkend někdo, tak to snad nějak uteče a vrátím se ozdravená a plná síly na ketík.
26. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 já chci teď taky všechno, pokuď to bude možné. No jsem na nás zvědavá :wink:
26. čer 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Začínám dumat, jestli bychom si taky neměli nechat AH...nevím, ALe zase je to spíš pro ty, co mají tvrdou slupku, je to tak? Já si předtím dvě čárky našla, takže asi tam moc tvrdá slupka nebyla, když to začalo něco dělat...akorát se to neudrželo a to je asi zase o něčem jiném, že se to nevyvíjelo. Nebo myslíte, že by nám to i tak pomohlo?
26. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela třeba tam poznáš príma kámošku :wink: a uteče ti to jak voda
26. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela no většinou,já když se někde netěším,tak pak je to super. :wink: Ono to tak uteče a ještě,když za tebou budou jezdit,tak to bude v poho.Hlavně budeš plná energie ne KET :slight_smile: Hlavně se nám ozvy,jak se tam máš!!
26. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
mě řekli, že AH není potřeba, ale přes to jsem si ho nechala udělat, pak jsem měla na testu //, ale ne moc dlouho :unamused:
26. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka -třeba jo...ale včera jsem na netu hledala nějaké recenze a všude psali, že jsou to lázně pro starší, věkový průměr kolem padesátky a vejš...mě teda starší lidi nevadí, ale i tak bych raději byla na pokoji s někým přiměřeným, než s 80tiletou babčou.
26. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 - doufám, že tam budu moct na net, kdyby ne, to by mě asi hráblo. Na koníka jsem si pěkně zvykla.
26. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela budu na tebe myslet, ale neboj, oni tam mají nějaké kritéria, podle kterých lidi dávají do pokojů. Určitě tam nebudeš s babčou :grinning:
26. čer 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
To nevíš. Kamarádku právě v Luhačovicích dali na troják, jí bylo dvacet, druhé paní 50, třetí 70. Na mašli.
26. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela - já myslím,že internet je v dnešní době snad všude.Co by to bylo za lázně,bez netu.A nemyslíš,že ti starší tam jezdí mimo prázdniny??Ale teta když jezdí do lázní,tak vždy měla max.5let rozdíl.Tak se neboj. :slight_smile: přesně,jak píše tadelka.A ten AH to nám vše nabídly v caru,zkus se zeptat ve tvém caru,měli by ti poradit.
@tadelka a @78marcela za jak dlouho po ET jste testovaly??Mě řekly až nejdřív za 14dní.To je celá věčnost
:frowning2:
26. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela tak to kamarádka má asi pěkný vzpomínky :grinning:
26. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 já měla taky testovat až po 14 dnech, ale prvně jsem to testovala po 9dnech, pak po 12 a pak po 15dnech
26. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
teď nebudu nikam chvátat a nechám to co nejdéle to půjde, nebudu si kazit dny
26. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tadelka to máš asi pravdu,tak radši to vydržím,než být zklamaná předčastně.Myslím,že akorát čas na večeři,kouknu ještě večer.Zatím se mějte :wink: :wink:
26. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek