• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 

@evik31 to víš:slight_smile:
19. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda děvčata já nevím,ale já mám asi divného chlapa teda jak to tady čtu,on mě naopak pořád lituje ,když se nedaří a snaží se mě utěšit a já na něm taky vidím jak ho to trápí,spíš mě obskakuje avím,že tohle by s kamarády neřešil.Pořád ho zajímá co si tady píšem a prej jestli jsou i stránky pro chlapy,chce vědět co vše rozebíráme atd .,aby věděl na co se má všechno připravit :grinning:
19. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 tohle ti opravdu řekla rodina, tak to je síla :astonished:
jo a taky tikají biologické hodiny,aspon u mě... :wink:
autor
@lllenkap no nevím,ale koukám teda :grinning:
19. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Congratulation!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jo řekli a daleko horší věci,já to ám těžké já mám 2 děti z prvního manželství,obě přirozenou cestou...pak se rozvedla a za pár let se znova vdala,ale háček byl v tom,že on ještě děti nemá - tak to všichni brali tak,že je mít nemůže a proč se teda já krmím těma sračkama když už děti mám,že to nemám řešit...
19. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jancica74 z toho si nic nedělej já si to od tchýně taky párkrát vyžrala,ale hlavně poslouchám,že se ona nikdy snad nedočká a to se omýlalo pořád dokola,tak jsem se jednou ohradila,že má ještě jednoho syna tak at si popožene jeho,když je starší a od tý doby to docela jde,ale posloucháme to taky musíš jedním uchem tam a druhým ven ani nevíš jak jsem ted ráda,že je na dovolený aspon neprudí :angry:
19. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lllenkap a k čemu proboha :astonished:
jasný je to jedno k druhému. Prostě to máme jinak.Je to tak. :wink: Je opravdu málo kluků,který by to prožívali na stejné úrovni, jako žena
@evik31 K tomu chlapovi:slight_smile:
19. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 na to neni ani co říct :unamused:
19. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 To je opravdu dost hrozný :angry:
@evik31 že se tcháně nikdy nedočká? to slyším taky pořád, už k nim odmítám chodit i na návštěvu a manžel to respektuje, ale s pravdou ven nepůjdeme, ještě tomu dáme čas :cry:
autor
@jancica74 rodinu si člověk nevybere já jsem manžoj třeba řekla,že jestli na mě jeho máma bude narážet tak tam prostě chodit nebudu a bylo to
@evik31 jj,ale on je jedináček :frowning2: ale já to spíše poslouchala z mé strany - jeho rodfiče naopak jsou vděční co vše jsem již podnikla,aby se konečně zadařilo :slight_smile: :slight_smile:
holky co dnes kuchtíte na oběd,at mám inspiraci - mě se nechce vařit,ale děti budou ječeti,my máme hlaaaaaaaaaad
19. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baronek tak jsme natom koukám stejně,já mám manžu hodnýho,ale je takovej tichej a nerad se s někým dohaduje tak musím holt já a pas jsem ta nejhorší :confounded: ale už jí to taky párkrát řekl,někdy přemýšlím jestli jsem tak tupá já ,nebo ona nechápu jak mohla zplodit atkovýho bezvadnýho chlapa
moje rodiče tohle neřeší je jim to líto zeptají se co nového,ale neprudí do nás a někdy přemýšlím ,že manžel je jejich větší mazánek než já :grinning: mamčá má vnoučata od sourozenců,ale táta není jejich vlasní tatka,i když to tak nikdy nebral tak on vlastně pravé vnouče taky némá,i když má je rád jako vlastní :grinning:
19. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lllenkap tak teda děkuju :wink:
19. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jancica74 rizeto :wink:
19. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic jdu chvilku něco dělat tak zatím :wink:
19. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 to je příšerné!!!!!! to u nás to bylo celkem v pohodě, mamka i ségra to ví, ale nechce se mi to probírat, ale jinak jsme to raději nikomu neříkali, právě ze strach u z něčeho takového :confounded: a problém je taky u mě :frowning2:
19. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jojojo stydlivky :wink:
@lllenkap určitě využiju a těším se na to :wink:
19. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1 já to už neřeším,hlavní je,že to jde i jinou cestou a toho dětátka se dočkáme,tak či tak ne :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 přesně tak!!! :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 souhlas :wink: nenechat se znechutit a vytočit...je to o vás dvou a o tom malém :wink: a do toho se nikdo nemá, co míchat :angry: já mamce hned na začátku řekla, že nechci, aby se mě vyptávala, že ji budu informovat sama a ona to respektuje :wink: :wink: :wink: a přitom vím, jak ráda by se ptala :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je problém u obou. Já to hodila před rodinou na sebe.Tak nebo tak o mém problému se vědělo dřív a myslim,že je to jedno. Chlapi jsou velice ješitní a tyhle věci někdy berou i když to neřeknou,dost blbě :sunglasses:
19. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1 Uvidíš, jak poběžíš za maminkou s tou novinkou:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap už má sice o ségry dvě vnoučata, ale nemůže se dočkat, stejně jako manželovi rodiče, ale těm jsme zatím nic neřekli :wink: ani nenaznačili :wink:
19. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap a ty už jsi ukázala testík manžovi?
19. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1 koukám,že jsme stejný okres,kde chodíš do caru - já chodila do gyncentra v Ostravě
19. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek