• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 

@jancica74 Podle mě ani neví , že nějaký existujou. :slight_smile: Řekla jsem mu to.Byl rád :slight_smile: Ale on je takovej ,že dokud to nebude v postýlce ,tak jásat nebude.Che
19. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 naši vědi ,že mám problém, ale zatim teď jsem jim nic neříkala. :wink:
19. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chvilku pracovat:slight_smile:
19. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap počkej až ti poroste bříško,vidím to u sebe....pořád nás hladí - už to bere jako tutovku,mluvíme o miminku,jako by už bylo doma.... :grinning:
19. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 chodím do Fertimedu v Polance, ale občas jezdím i do Olomouce...doporučil mi ho můj gynekolog...já se ptala i na Gyncentrum a na to se zatvářil dost divně :frowning2: tak jsem dala na něj.... :wink: ty jsi tam spokojená? já pak na Fertimed četla docela hnusné názory, tak jsem z toho byla docela mimo
19. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak můj muž to bere jako tutovku už teď :wink: je ohromně pozitivní a mě to strašně moc pomáhá... :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 no já tam začala chodit už před 5 lety,to ještě nebyla Polanka..ted už tam nechodím,už chodím ke svému gynekologovi....jinak jsem tam byla spokojená - myslím,že všude je něco....do Polanky a do Olomouce chodila má kolegyně z práce a dnes má 14 denní dvojčata.... :grinning: a neber v úvahu co čteš, na gyncentrum taky nepíši samou chválu,hlavní je,že jim věříš ty,že se tam cítíš spokojená,každému prostě nesedne to či to zařízení,ale myslím,že je to všude obdobné i cenově :wink:
19. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 kdy budeš testit?a jak se cítíš?to je fajn,že máš doma takovou oporu :wink:
19. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 s těmi centry je to individuální a vím, že na každě si v podstatě někdo stěžuje:slight_smile:já jsem spokojená a doufám, že ještě více.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem 6 den po ET, tak nevím asi o víkendu, ale moc se mi do toho nechce, abych nebyla zklamaná :unamused: a cítím se úplně normálně...nic mě nebolí, ani nešpiním,malinko mě pobolívají prsa, ale jinak prostě nic, tak jsem z toho trošku nervózní...jak si se cítila ty?
19. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jo, manžel je strašně fajn, nevím, co bych bez něj dělala :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 cítila jsem se podobně :wink: prsa ano,pak mě sem tam píchalo v boku - jako vaječník a pálela mě žáha,jinak nic....nebud nervozní věř že tam jsou a mysli pozitivně....já se taky docela bála testovat,ale nakjonec jsem to prubla 7 den :grinning: a pak jsem jela do Poruby do fakultky na krev jako samoplátce a měla jsem 185 a to byl 7 den :grinning:
19. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 věřím a o víkendu to asi zkusím :wink: :wink: :wink: jo to píchání občas taky:slight_smile:a určitě dám vědět co a jak... :wink: jdu vymyslet něco na oběd a dodělat vajíčkovou pomazánku a pak se zase ukážu...užívej dne těhulko:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy jste toho nakecaly!!!Celou dobu dočítám :angry: .
@lllenkap gratulace k čárkám a já svoje našla na jaře v 36 letech a ted 37
19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa kde se flákáš?
19. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 no já to budu určitě prožívat s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 já šla spát,bylo mi hrozně zle :unamused:
19. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ty bláho a říkala jsi to doktorovi?už by ti mělo být lépe,ne?zvracíš pořád?je mi tě líto,mě nebývá po ránu nejlépe,ale pak se to upraví....kdy jdeš k lékaři?já už ve středu na screen a krevní testy a na velký UTZ
19. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 já jdu zítra na kontrolu.Já zvracím fakt jen ráno,ale pak mi je celej den zle....jsem nepoužitelná
19. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No, tak to je taky povzbuzující:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa aha,ale i tak nezávidím ti,snad to brzy přejde :frowning2: tak na zítra držím palečky,určitě napiš co a jak,taky přidej fotečku - pokud ti nějakou dají,ju?fičím fařit - ozvu se později,mám ještě koš prádla :angry:
19. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak se drž.Mě nic neni zatim.Jen se mi chce spát a mám strašně nateklý a bolavý prsa.Klidně bych si troufla říct ,že o číslo větší.Normálně nemám skoro žádný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak snad ti zle nebude,fakt to nikomu nepřeju :unamused:
19. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa kámoška takhle skončila v nemocnici.Proklýnala všechno a všechny a dopadlo to dobře. :wink: Ale prej opruz největší.nemohla nic.
19. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vás dočtu a jdu vařit ,ale že jste toho naklábosily než jsem se vrátila z města uuffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné poeldne ženy:slight_smile:

Jste pěkné drbny a já teda dočítala jen letem světem...

@lllenkap Tu největší gratulaci, která existuje, posílám tobě:slight_smile: Jsi fakt šťastná žena a ráda vidím, že to jde, takže kdyby náhodou... je trošku levnější cesta než celé IVF:slight_smile: Na ten NATIV bych snad dokázala ob měsíc uškudlit:slight_smile:

Jinak teda koukám, jak vás někdy rodiny dusej kvůli reprodukci... To by si někdo od nás mohl dovolit. Normálně bych je poslala do háje a řekla jim, že jestli nás chtějí vídat a mají tak debilní připomínky a názory, tak ať si zavřou hubu na zámek, nebo tam prostě nebudeme jezdit. Ale asi jsme nějací pokrokoví a nebo tolerantní. Jakmile jsme prostě řekli, že máme problém, tak všichni drží palce a jsou více méně zticha:slight_smile: když se nám podařila Barunka a já testla a byla tam čárka, rozbrečela jsem se štěstím. Do toho přišel můj manžel a potulil mě a říkal mi, že se to povede příště! myslel chudák, že brečím kvůli bílému testu... A když zjistil, že je to pozitivní, tak mi řekl, že jsem pitomá, že brečím a rozbrečel se taky:grinning::grinning::grinning: Tedy jen mu skočily slzy do očí. Neštkal jako já. Já jsem se nemohla ani nadechnout. Seděli jsme v koupelně na podlaze asi hodinu. Vymysleli jsme tam jména, rozhodli jsme se, že koupíme auto a jaké.... Byla to nejkrásnější a chvilka mého života. Spadla ze mě tíha... Byla jsem smutná, že máme tenhle problém, ale teprve, když to ze mě spadlo (vůbec jsem si neuvědomovala, že se to klidně ještě podařit nemusí), uvědomila jsem si, jak moc mě to tížilo, i když jsem se tvářila, jakože to prostě tak je a my to zvládnem... Ať si někdo zkusí otevřít hubu, že se nám nedaří... jsem tolerantní k mnoha názorům a každý má na svůj názor právo, ale když někdo nemá takt, tak je to ubožák a s takovým nemá cenu se bavit. jedině může ublížit ještě víc :confounded:
19. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak jsem to nějak četla a docela se mi chtělo i brečet:slight_smile:
Já jsem ještě před měsícem nevěděla co Nativ je.Jinak bez ICSI je to za 15 000.Tak že kdo má spermíky ok-docela to jde:slight_smile:
19. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo a mimochodem,seš docela dobrá spisovatelka!!!!!!!!!!je vidět určitej talent:slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka krásně jsi to napsala a se vším souhlasím! a to při testování s Tvým mužem muselo být krásné :wink: :wink: :wink: a jinak jo, jsme drbny :grinning:
19. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak u toho tvého článku mě padaly slzy jak hrachy :grinning: to je tak krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap, @pierrette1 Ženy, když on to tehdy doják byl. Si představte, že když jsem našla Barunku na testu, snažili jsme se zrovna 8 let!!!!

No a jak jsem to napsala, tak tak to opravdu myslím. Snažím se být přímý člověk a přímé jednání mám ráda i svým směrem. Když má člověk takt, může být slušný i když neříká příjemné věci. A ta chvíle v naší koupelně... ta byla vážně osvobozující. Vymysleli jsme ta jména a ta nám zůstala až do porodu (Barborka a Kvido). No nevím, jak by to dopadlo, kdyby to byl kluk. Kvido jsme plácli proto, že nás nic nenapadlo a vzpomněli jsme si na Báječná léta pod psa:slight_smile: Vymysleli jsme si auto a to jsme šli za pár dní koupit.

@lllenkap Jak jsem psala tak v Pronatalu je to za cca 16.000Kč i s ICSI:slight_smile: Já měla navíc ještě 2 injekce, aby neuteklo vajucho, tak jsem to měla o 2.000Kč dražší. Takže to docela jde. Jsou to samozřejmě šstrašný peníze, ale myslím jako, že v porovnání s IVF to jde:wink:

19. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek