• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ještě stále nemám pevné připojení a jedu přes mobil, takže mi to všechno fachčí pomalu a mezi tím jsi se mi tam objevila i ty @jancica74. Takže díky. Fakt to doják byl. Ale myslím, že i u vás, po takové době to musel být alespoň malý dojáček:wink: I když už máš dvě smráďata doma:wink::grinning: No minimálně obrovské štěstí:grinning::grinning::grinning: Já jsem tenkrát asi dojala svého chlapa tím, že jsem se z toho tak zhroutila. Kdybych mu normálně bez slzí donesla pozitivní test, tak by byl asi rád a myslím, že by nebrečel:wink: Prostě se mě lekl a pak mu taky spadl kámen ze srdce...Byly to slzy úlevy i štěstí dohromady:slight_smile: No a konec, popláčeme si zase za 6 neděl:wink: Už teď přemýšlím, jak mu to sdělím, ale napadlo mě, že až budu mít pozitivní test, pošlu mu ho možná kurýrem do práce. To by mohlo mít tu správnou kadenci:wink:
19. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky a dost dojáků nezapomen te,že už se zase cpu hormonama,kdo tady má pořád bulet ach jooo :cry: :cry: :cry:
19. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka fakt krásné - no a za 6 neděl doják č.2 :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukněte co jsem si pořídila :slight_smile: mám to za 1000kč,použivanou 4 měsíce,dobrý kup né?
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=2044105
19. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning::grinning::grinning: Já jsem si včera nějakým nedopatřením pustila koncert ze Strahova, kde jsem byla s manželem kdysi dávno... Já jsem tady bulela jak blbá. Barunka se mě ptala proč pláču a já na to, že štěstím, že jí mám... A TO UŽ ŽÁDNÝ HORMONY NEŽERU!!!!!:wink:

Holky, v létě jsem se rozhodla, že si koupím sušičku. Máme sice 2 balkony, ale ani jeden není zastřešený (bydlíme v půdním bytě) a v zimě není kde sušit prádlo. Sice máme sušárnu, ale když vyperu hodně prádla, nechce se mi tam s tím tahat a hlavně tam není vždy volno a musím hlídat, kdy je to suchí, abych tam nepřekážela... Prostě se nám narodí sušička a já od vás potřebuju rady, jakou značku pořídit - vaše zkušenosti. Ona se mi možná asi během výběru odporoučí i pračka a myčka a já si to půjdu hodit:wink:
19. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 je krásná a moc :wink:
19. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka poradila bych,ale já bohužel sušičku nemám,jen zastřešený balkon :grinning:
19. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak se sušičkou nemám žádné zkušenosti :frowning2: my máme balkon, sice nezastřešený, ale byt tak velký, že se tam sušák ztratí :wink:
19. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 jj je to první věc mám,ani bych ji nekupovala,ale ta ceny je dobrá,chtěla to kamarádka hodit na bazárek za 1500,nakonec mi to dala za mín - tak nekup to :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 já bych to taky koupila :wink:
19. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Je to opravdu krása:slight_smile: strašně ráda jsem si prohlížela dětské obchůdky a vybírala... Ale třeba houpačku bych asi koupila teprve tehdy, pokud by dítě prostě nedokázalo ležet v klídku... No je fakt, že cena je víc než příznivá a v tom lepším případě to ani nemusíš pouštět. Jde o to, že si na to houpání děti mohou zbyknout a pak je těžké je uspat třeba i v kočárku. jenomže ty máš mnohem víc zkušeností, takže rozhodně víš co děláš:slight_smile: Já vlastně zkušenost nemám. Jen jsem u Báry postupovala cestou největšího klidu a z aktivních hraček pro mláďátka jsem pořídila jen kolotoč nad postýlku:wink: Všechno ostatní si musela rozpohybovat sama. V patře pod náma se sousedce v březnu narodila holčičla a - holky přííísaháááám - ta neumí jen tak ležet. Od malička s ní šíbrovali a i když vyjedou na procházku kočárkem, tak je cestou nazpátek potkávám, jak sousedka tlačí kočár a malou má v podpaží!!! Tudíž za mě: houpačku ne:wink: Bojim, bojim:wink::grinning: Ale za tu cenu bych jí stejně asi pořídila:grinning::grinning::grinning:
19. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky,to ti poradí Rozmarýnek,ta jí má.My máme zahradu se sušákem :slight_smile: ,tak já neporadím
19. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Hele a to se tam ta mimča vejdou jen do 4 měsíců???? Kdyby ano, tak to bude tak nějak ten náskok, kterej budeš mít, tak bych si jí pak třeba mohla u tebe zamluvit já, ne????:grinning: Jak říkám, je to krásné:slight_smile:

No není to nádhera? Někdo nekupuje nic až do konce těhotenství a já už bych nakupovala teď. Ale proč to odkládat, když to vyjde, ne?:wink:
19. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky,
tak jsem Vás zase dočetla, ale jenom letmo... Fakt nestíhám... Teď jsem zkoukla na you tube pěnej doják a pobrečela si... Američtí vojáci, jak se vrací z války a překvapí svoje blízké. Nejdojemnější byli děti... To je prostě dojetí nezkutečný...

Jinak k houpačce.... Já jsem za ní byla ráda, protože Tobík trpěl prdíkama a jemu to vybrování pomáhalo. No a taky jsem ho měla pořád u sebe přes den. Nechtěla jsem ho nechávat v ložnici v postýlce... Ta houpačka byla krásně polohovatelná, takže se dala dát i do lehu.. A když už začínal vnímat, tak si hrál s hračkama na hrazdičce, snažil je chytat a tak. Ale je to samo věc každého, jestli si to pořídí. Takže já ano :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no mé děti ani takový komfort neměly - jiná doba,host vyhazuje číšníka :grinning: ta mladší měla taky kolotoč,ale jak píšeš ona bylo to dítě,které vyjelo v kočáru a vracelo se v náručí a s hrozným řevem - nesnášela kočárek . někdy mi přijde,že už od narození měla klaustrofobii :frowning2: do ted nemá ráda výtah a stísněný prostor....doufalka v nejhorším to kolébání nepustím - bude to jen taková sedačka :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka přesně moje řeč, když to přeci vyjde, tak proč to nekoupit :wink:
19. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to musím udeřit na Rozmarýnkovou:grinning: Asi rovnou budu vyhledávat i tu pračku. V neděli jsem prala barevné prádlo na 30°C a když jsem přišla k pračce, tak ta sálala. No tutově mi to vyvařila! Naštěstí tam nebylo nic na zdrcnutí ani na seprání, takže to dobře dopadlo, ale teď budu trnout u každého praní :unamused:
@barbika no mi právě kamarádka řekla,že na prdíky je to super :wink:
@jancica74 já si na to opravdu nemužu stěžovat, fakt nám to pomáhalo. My jí kupovali, když byli Tobíkovi 3 týdny. Do té doby nám pořád plakal a kroutil se bolestí. No a jen co jsme ho do toho dali a zapli vybraci byl v klídku a úplně vyměněný :grinning:
19. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak to jsi mě vážně uklidnila - ale za tu cenu bych to koupiula i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: už bych taky ráda nakupovala,ale nevím pohlaví a chci počkat aspon do 20 týdne :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já jsem to vůbec nemyslela špatně. Jen jsem strašně pohodlnej člověk a třeba Báru jsem nechtěla vůbec na nic navykat. Měla své lehátko, které jsem si brala do obýváku a tak a nad něj jsem stavěla hrazdičku... Takhle je to samozřejmě 2v1. Ona byla od narození strašnej pohodář, takže já jsem jí dávala v kočárku spát ven na balkon a vlstně jsem s ní ani nikam nechodila. Já jí tam položila a ona mi tam 4 hodiny spala. Proč jí zvykat na natřásání, když by mi pak na tom balkoně, až bych potřebovala, neusnula?:wink: Ale pokud mám být upřímná, tak to bylo taky ze zdravotních důvodů. Nevím,jestli jsem to tu psala, ale já jsem po porodu natekla ještě víc než před porodem. Nohy jsem měla jako konve a nevešly se mi skoro do žádných bot, takže já jsem se vlastně musela pohybovat jen v bytě a na zahradě... 4 měsíce po porodu jsem měla nohy jak slon.
19. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vás zas dočetla
@jancica74 houpačka super :grinning: no nic jdu si vzít utrouš tak až tak za půl hodky pa :sunglasses:
19. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 v tom s Tebou souhlasím... Já jsem pověrčivá a nakoupovala jsem výbavičku až od 7 měsíce.. I když jsem teda měla neskutečný nutkání. Ale aspoň jsem do tý doby brouzdala po netu a vybírala očima. Ale pak to byla ta pravá smršť a pošťačka s balíkama u nás zvonila obden :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Barka na prdíky netrpěla a do dnešního dne, kdy jsou jí 4 roky a asi 4 měsíce mi probrečela všeho všudy snad jen 2 noci, a to ještě ne celé. Vím, že to vypadá, jako když si vymýšlím, ale myslete si co chcete, je to opravdu pravda pravdoucí. Už když jsem ji měla v břiše, tak skoro nekopala. Na monitorech mi asistentky mačkaly břicho, aby se probudila a mohli ji natočit. Musela jsem pít kafe nebo colu, když jsem tam šla... Po porodu měla 3 dny žloutenku, tak byla na sluníčku a prostě od té doby neplakala. Samozřejmě zaplakala, když se jí něco nelíbilo, ale že by jí něco trápilo, tak to ne. Nikdo to nechápal a pak jsem se začala kamarádit se sousedkou z vedlejšího domu a ta měla úplně stejného chlapečka. Asi tu máme nějakou super klidnící zónu:slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jj pokud máš dítě pohodáře tak se nedivím, že ani o takových věcech nepřemýšlíš... To Ti teda upřímně závidím, že Ti Bára takhle krásně spala :wink:
@evik31 užij si zavádění .... :wink:
19. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu zase trochu poklidit a umýt nádobí od oběda... Pak se zkusím zase na chvíli zastavit...
19. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak až nebude v raši, tak přijď:wink::grinning: A nebo rovnou, bude legrace:grinning::wink:

@barbika No zase jsem měla jiné starosti. Ona tím, jak pořád spala, nepřibírala. Moje mléko nechtěla, tak jsem jí musela po 3 hodinách budit a po 6-ti nedělích nebo tak nějak už byla plně na UM, protože to mé prostě nechtěla. Jakmile byla na UM, začala přibývat a od té doby spala svých 8-12 hodin. No po 8 hodinách jsem jí už budila, ale asi ve 4 měsících jsem jí už nechala spát, jak chtěla. Váhu krásně dohnala a 10 - 12 mi spí dodnes:slight_smile: Problémy měla ovšem s kakáním. Od zhruba 1 roku do 2 a 1/2 let trpěla zácpou. A zase, kdo to nezažil, ten nemůže pochopit, jak stojíš nad svlečeným mimčem a když zatlačí, zkoušíš bobek chytnout a tahat mu ho ze zadečku, protože to prostě nepřetlačí... Brrrrr ještě, že je to za náma:slight_smile: Pomohl lactobacil a lactulosa.
19. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já ti to věřím - jsou takové dětičky,má neteřinka je toho taky příkladem :slight_smile: mě na prdíky trpěl synátor a to dost - proplakal né jednu noc,navíc plakat moc nesměl - narodil se s kýlou a do 6 týdne mi ho nachtěli operovat no a když plakal,tak se mu to uskřinulo a nešlo to nazpět a já lítala skoro týdně na pohotovst....malá byla v noci andílek,ale ta zase řvala v kočárku :angry: tak do 3 uvidím - snad nebude mimi trpět tak moc s prdíkama a ještě do toho neustále řvát v kočáru a do toho ještě ta kýla,tak by mě asi piclo :grinning:
19. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Taky jdu něco podělat. Barunka by chtěla společnost a já se jí normálně bojím říct, že musíme dnes absolvovat dvojitou návštěvu u babek v nemocnicích, protože pozítří odjíždíme na týden a zítra už chci jen balit a uklízet... Ta bude asi pěkně spruzená. Dnes semnou už absolvovala jeden úřad a poštu.
19. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a to kakání znám taky od neteřinky - švagrová nad ní plakala,navíc ta malá má problémy do ted - má 5 let,tak má zákaz čokolády,ale ani tak to moc nezabírá,laktulozu taky používá...jenže ona vůbec nechce jíst - je strašně drobounká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek