• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
holky jdu konečně žehlit - později pa
19. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 barunka je asi úplně normální (myslím, že není drobounká), ale s jídlem je to taky teda potíž. Obzvlášť od té doby, co chodí do školky. Tam se naučila věci... Já jsem Báře lacutlosu dávala asi rok. Čokoládu má sice ráda, ale není mlsavá, takže jí nevadí, že ji moc nedostává. Ona tu má sladkoasti ještě od mikuláše... Naštěstí má ráda ovoce a zeleninu, ale ani to jí v tom kakání nepomáhalo. Dodnes musíme dodržovat rituál, kdy ráno, když vstane, usnedne na nočník a musí udělat bobek. Jakmile bych jí nechala vynechat, udělá se bobek a je problém. Neteřince přeju, ať se to brzy spraví. Zjistila jsem, že to chce hodně pohybu. Když je lenivější den, střívka jsou lenivá taky:frowning2:

No nic. ťuk, ťuk, teď je všechno tak nějak v pohodě, tak snad to nějakou dobu vydrží:slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Oprava: kdybych jí nechala vynechat, udělá se špunt a máme problém!
19. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu.trochu jsem pracovala. :wink:
19. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 nádhera:slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky jsem zpět a hlásím,že už se mě potom blbým utrouši nic nechce zase tady zívám,zajímavý,že večer to takové účinky nemá to zas ponocuju
19. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic vypiju kafíčko a musím jít něco dělat
19. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a mám poklizeno a teď už jenom čekám, až se mi vzbudí ty moje zlatíčka. A dáme s taťkou kafe a Tobík dostane kakajíčko a pak se vrhneme zase na natírání palubek. Konečně budeme mít první nátěr hotový, ale ještě nás čekají dva... :frowning2: :angry:
@eviku, můžu Ti říct, že já utrouš nemám, ale spala bych jako mimino. Asi zase to počasí. Na víkend hlásí vedra a pak v půlce týdne zase ochlazení...
19. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět z centra. Tak jdu v září na další pokus, dnes vysadit prášky a jak přijde menses, zase začít. Nafasovala jsem navíc prednison, anopyrin, k tomu normálně utroš a estrofem. K tomu ještě listovku v nějakých tabletách na F. Pokud to nevyjde, tak pak pauza...
19. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jejej to mě moc mrzí! v září to už musí vyjít!!!!! :wink: ty budeš úplná lékárna :wink: nejsou ty tablety na F - Femibion?
19. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Jojo, tak se to jmenuje. Taky si říkám, že bych mohla léky prodávat...Kéž by to teda ale aspoň pomohlo.
19. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela vydrž holka,já měla to stejné předepsané jako ty,ještě fraxík a mě to zabralo,musíš věřit a doufat :wink: mě ten prednison pomohl hodně...
19. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela taky jsem to měla a vyšlo :slight_smile: ,držím palce :wink:
19. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74
@kessinkaa Já už nějak trácím víru. Leze na mě depka.
19. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem to vzdala a zdřímla si,normálně mám od rána chut na bílou čokoládu ,tak jsem vyslala mm tak si za chvilku dám jsem nhrozná nějak to se mnou cloumá asi my klesla hodně hladina cukru :unamused:

@78marcela no tak to si připrav hodně peněz i do té lékárny je to hrozný kolik se za léky doplácí já si vyzvedávala dneska 2krabičky estrofenu a 200,- v čudu :confounded:
19. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela holka já mám depku od pondělka a zítra do půl 1 nevím nevím než budu volat jak jsou na tom bublinky a na sobotu nebudu zas spát už to vidím :frowning2:
19. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak ten je dobrý a já jsem si koupila ještě femigard, ale ten přes internet http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html , zkus si to přečíst a uvidíš :wink: neztrácej víru!!!!Na depku času dost!!!!!!
19. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 to vypadá zajímavě ,ale to se asi běžně v lékárně nekoupí vid :confounded:
19. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jsem skoukla testiky a jsou to krasne dve //!!!!!!!!!! zadny duch ale pekna carka!! tak to uz oficialne gratuluji a drzim palecky na srdicko.
19. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela kolikátý je to tvůj transfér
19. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo susicku mam a nedam na ni dopustit :slight_smile:. Ted presne nevym jaky je to od AEG typ ale doma to zjistim a dam ti to do IP abych s tim tady holky nezatezovala. udelala jsem si docela pruzkum na trhu - znacka versus cena aby jsem za dobre penize mela dobrou kvalitu a tak ti rada poslu nejake moje poznatky :slight_smile:.
ja ted koncim v praci a jedu domu - jeste se zastavim v krame a zase na vas juknu vecer - to uz z gauce a z cajikem z kontryhelu :slight_smile:.
19. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já to zkoušela sehnat v lékárně, ale dívali se na mě jak na debila, tak jsem si objednala přes net :wink:
19. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 no tak v té naší by to už vůbec neměli museli mě objednat i ten estrofen měli jen jedno balení :unamused:
19. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Teprve druhý, kessi. Já vím, tys jich měla šest. Klobouk dolů, teď jsem v situaci, kdy nevím, jestli bych to dala. Já vím, člověk se otřepe a bojuje dál..to já teď jsem jenom tak zklamaná, protože pořád člověk slyší, jak mám všechno v pohodě, a krásný špičkový embryjka a všechno a stejně nic. Hodně jsem tomu věřila teď po lázních...teď už budou embryjka dvojkový, tak před sebou nějak moc nadějí nevidím, tak jsem přešlá mrazem.
19. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela někdy jsou bojovníci,ty horší...tohle fakt vůbec neřeš!!!Ono se to povede uvidíš :slight_smile:
19. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no, jak ne, dám si asi půlroční pauzičku. Už jsem byla i u kartářky, holky, které docela věřím...a nějak moc mě nepotěšila.
19. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela taky jsem si dělala pauzy,ale už bych to neudělala.Pak to rychle uteče a je ti skoro 40
19. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Moc ti gratuluju, čárečky jsou nádherný... :slight_smile:
19. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem Vám moc děkuji :slight_smile:
19. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak u kartarky? A to jsi stihla nekdy ted nedavno? A mimi tam v budoucnu nevidela?
19. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek