• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek Byla jsem u ní v pondělí. Řekla mi, že mimčo do rodiny vidí, ale nedokáže říct, jestli to bude nějaká vzdálená sestřenice nebo já. To že nevidí. Zato viděla, že na podzim se budu konečně stěhovat a zakládat vlastní domácnost, což sedí, koupili jsme a rekonstruujeme ten byt. Akorát to mě zase až tam moc nezajímalo:slight_smile:
19. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela hm....tak to neni zase spatna predpoved - proste to jsi ty a basta - zadna sestrenice ta at si nedela zuby ted jsi u vas na rade ty!!!!!!!!!!! :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem objednana ke kartarce tuhle sobotu odpo tak vam pak poreferuji zda tam mimi vidi a kdy. Jinak jsem byla u kartarky pred rokem a ta mi rekla ze mimi do konce roku nebude - t0 bylo jako loni ale letos ze tam mimco vidi a dokonce dve ale ze to vidi na prirodno jen s pomoci injekce a ne IVF a hormonech - tak nevim nevim :slight_smile:. Uvidime jak se to bude schodovat s tou co k ni jdu ted v sobotu - to je jina kartarka nez ta minule.
19. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ted jsem se chtěla zeptat,ale
@rozmarynek mě to vzala z pusy,cože ti ta kartářka řekla jestli to teda není tajný
19. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Když já mám zrovna dvě sestřenice na vdávání, k tomu dva bratrance na ženění, každej má svýho partnera, ty dvě kupujou byty, tak jestli zrovna tam to mimčo nepřijde.
Pak přichází v úvahu ségra, ta má skoro 14 měsíční holku, třeba by se jim mohlo podařit druhý, pak ještě ti vzdálenější příbuzní, taky by se tam někdo našel...
Nevím, jestli to budu zrovna já. myslím, že to by tam viděla a řekla. Kdysi dávno ségry mimčo taky viděla a řekla to.
19. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak se třeba zadaří iui :grinning:
@78marcela já mám z kartářek docela hrůzu bála bych se ,že mě řekne něco blbýho :frowning2:
19. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela já bych radši nad tím moc nepřemýšlela :unamused:
19. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Určitě to není tajný...jenže to je mnoho informací a mě hlavně zajímalo to díte...na to jsem se soustředila. Pak to bydlení. Pak jsme tam trochu ještě řešili problémy ve vztahu, poslední dobou se docela hádáme, začalo to před lázněma, do té doby to byla pohoda a skvělý chlap...nevím, jestli je to mnou, hormonama, jsem docela protivná...ale je pravda, že povětšinou jenom na něj...přitom ho mám ráda. ale vytáčí mě tolik věcí, kolem té rekonstrukce taky, těšila jsem se, že to budeme dělat spolu, ale on si všechno rozhoduje sám, mě to jen oznamuje a když chci s něčím přijít, s nějkým návrhem, tak si ho sice poslechne,. ale stejně udělá, co sám chce a nebere na to zřetel...a já pak práskám telefonem, nadávám a ječím, že když chce on všechno rozhodovat sám, ať si tam jde taky sám bydlet...

Takže tak a na to jsem se taky ptala, tak prý se JÁ mám uklidnit a naučit se podsouvat chlapovi svoje myšlenky tak, aby to byl jeho nápad, což je umění, které já prostě neovládám a když vím, že mám pravdu, tak chci patřičně pochválit, že jo...a trpělivá taky zrovna moc nejsem...Ale říkala, že se to prostě zklidní, ne hned, ale během pár měsíců...tak uvidíme. Prostě krize, no. Teď ještě, jestli ji zvládneme.
19. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jo no, já k ní chodím už několik let. Vždycky mi rozhodí karty, a pak se to spíš zvrhne v pohovor. Je to starší, zkušená ženská, inženýrka, která odešla z práce a začala se věnovat pouze tomuto a jde jí to, a mě to vždycky pomůže. I pohled karet, i její názor, vidí to nestranně, s odstupem a opravdu dokáže poradit, povzbudit...a blbýho nebo špatného neřekne nic. Maximálně jen tak řekne - dej si pozor na nějaký úraz, nebo ať neprochladneš a tak, víc nic.
Má už poměrně velkou klientelu, dělá i písemné rozbory osobnosti dle data narození a tak. A na mě to fakt sedí.
19. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela no já jsem si kdysi procházela stejnou krizí, bylo to s předešlým partnerem a musím říct ,že u nás se to pak víc stupnovalo a mě docházely síly a nervy(tím nemyslím,že to musí být i váš případ),ale myslím si ,že když jednou k tomu dojde měly by se ti dva rozejít dřív dokud můžou zůstat ještě přátely,já to bohužel neudělala a rozešly jsme se ve zlém
ale jak říkám záleží na lidech :wink:
19. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela pokud ti kartářka vyhovuje tak je to fajn aspon máš kde čerpat energii :wink:
19. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jo, ona je opravdu fajn, já tam šla prvnějen z hecu, že mě nahučkala kamarádka, a říkala jsem si, že to jsou kecy..ale po třech měsících po její předpovědi mi ztuhl úsměv, protože vše vyšlo. Tak jsem začala chodit častěji.

Uvidím, co s námi ta krize udělá. Jdu si holky zaplavat, at preventivně hubnu před tou dávkou, co do sebe budu od zítřka tlačit. A taky než dorazí mrcha, myslím tu zítra bude.
Zítra ahoj.
19. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ahoj taky bych brala bazén :wink:
19. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tak koukám tady se už všude spí ,tak teda dobrou noc :pensive:
19. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nespí, ale už se jde. Koukla jsem na Nově na tu romantickou komedii - Kněz je poděs, nebo jak se to jmenovalo :slight_smile: Ale už to jdu zalomit.... Dobrou noc!
19. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou:slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky, já vás vůbec nezvládám dočítat, tady se sešla silná sestava ukecaných žen :wink: ...ale čte se to pěkně, Illenkap, veliká gratulace, krásné čárečky :wink:

já jsem dnes úspěšně oběhala předoperační vyšetření, dokonce i odběry jsem ustála se ctí a mdloby se nekonaly :slight_smile:
19. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já se pomalu chystám,dnes jdu na kontrolu.Vůbec nevím,jak to zvládnu...doufám,že se někde nepobleju :angry:
20. srp 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Dobré ráno, držím pěsti, ať to všechno ustojíš v pohodě a přineseš dobré zprávičky.
20. srp 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela díky moc Marcelko :slight_smile:
20. srp 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :sunglasses:
20. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj Renčo.
20. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahojda,zrovna přebírám věci a zjištuju,že je Sárince absolutně malé
20. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já chci dnes vyrazit do Rakouska na nákupy, já zase zjistila, že je mi všechno docela dost volné, hlavně dole.Takže nějaké dvoje kalhoty a řekla jsem si, že si udělám radost nějakým pěkným spodním prádýlkem, takže bych tam ráda dnes zajela...
20. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Juuu tak to zní moc dobře.Jen si radost udělej.Ale nějakou pěknou.Já bych taky potřebovala nějaký spodní prádlo pěkný.Mám to všechno příšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky bych si dala říct s novým spodním prádlem.Boty ,tašky a prádlo-docela si na to ulítávám:slight_smile:
20. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,

@kessinkaa tak at je vše ok a pytlíček jinak sebou :wink:
@78marcela taky by se mě šikly nějaké hadříky :slight_smile:
@rvasata musí jí to být malépáč roste víš :grinning:
@sedmitecka jo my jsme hrozně udrbaný :grinning:
jinak já se dnes dozvím jak se daří dětem,tak snad budou aspon dvě v pohodě :unamused:
20. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju poradit
.viděli jste moje testíky až do včerejška, že jo? dnes ráno jsem si dělala další a je nepatrně silnější,ale jen velmi málo,než ten ze včerejška.namá to sílit rychleji.jsem 13 de po ET.já vim se prdlá,ale bojim se :frowning2:
20. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap na to asi ulýtáváme všechny akorát některý odolaj a některý prostě né :grinning:
20. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap někdo nemá tlustice bud v klidu hlavně že je zase silnější :wink:
20. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek