• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marty154 tak si nech chutnat
26. čer 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - no vzpomínky nakonec měla docela pěkné, protože když usoudila, že to s těma ženskýma fakt nejde, tak se šla zeptat na kancelář, jestli nemají někde něco jiného, náhodou prý měli, dali ji na privát knějaké mladé holce, to si pak docela chválila. Jen ztratilavýhody hotelu, bydlela u nějakých lidí, který jim pronajali pokoj, bylo to za městem, ale zase tam byl vcelku klid. Jenže to bylo už před několika roky, teď to asi nenabízí, priváty. No uvidíme, jak to bude. Kdyžtak si taky budu chodit denně stěžovat, když to jinak nepůjde.
26. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Jinak já testovala šestý den, nebylo nic, sedmý den,. slaboučká čárka, osmý den silnější, devátý den slabší, desátý jen stíneček, pak zase nic. Takže dvojnásobné zklamání, nejdřív děsná radost, ty dva dny a pak o to větší šok. Teď nechci testovat dřív než mi řeknou.
26. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu taky něco dělat, zatím se tu mějte hezky pa pa :slight_smile:
26. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak se zase na chvilku hlásím,
dala jsem si šlofíka od rána mě bere hlava a očí mě bolí jak ,když maj vyskočit z důlků,tak jsem se vydadala a už je to lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak vám všem co dopadly kontroly dobře :grinning: to je dobře
Marcel ty se do těch lázní vůbec netěšíš,počkej jak se ti tam bude líbit :grinning:
26. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám tade je zas liduprázdno :confounded:
26. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, všichni pilně pracujeme. Já dělám projekt na bakalářku...a ty si chrníš, no, když jsme tady byly my...
26. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo únava je dřina :grinning:
26. čer 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale náhodou jsem začla číst knížku nejkrutější ženy v dějinách a chvílema my vstávaj i vlasy hrůzou,ale je to zajímavé a poučné
jinak jsem Marcel koukala do svého menstruačního kalendáře a někdy jsem to dostala dokonce až 40DC jak mě to habrovalo,takže myslím,že tu republiku stihne mrška jedna objet v pohodě a když vemu v úvahu,že to bylo dlouho a končilo to začátkem června tak sem jasná,budu ráda,že půjdu na ketík 3 týden v červenci,néli až ten poslední,tak budeš bojovat jen kousek za mnou,budem doufat skoro spolu :wink:
26. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak kde se nám flákají neše spolubojovnice z května Marcajda a Barbika :frowning2:
26. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě už mrška dnes opustila. Jen ráno ještě trošičku pohrozila, ale pak vyklidila pole. Prý je fakt na cestě za tebou a upozornila jsem ji, at se nikde nefláká.
26. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš Evi, že to budeš mít až tak pozdě? tO URČITĚ NE.vŽDYT JÁ TAM MÁM JÍT V PŮLI SRPNA. kDYŽ NARAZÍM NA DOBRÉHO DOKTORA V LÁZNÍCH, TAK kolem pátého srpna. To už budeš těhule, když ti zejtra dojde, tak půjdeš na ket kolem 18.července.
26. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych typla ,že dorazí až začátkem července,zatím nemám nějaké příznaky :unamused: a pa jedu na ultratvuk až 12DC tak to je skoro dalších 14dní,ale do konce července ket stihnu z toho strach nemám
26. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo hlky na primě davají snad nějakej po dlouhý době film tak se jdu juknout
26. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka potichounku a nenápadně gratulujiiiiiiiiiii!!!!! já už bych chtěla mít taky nějaké zprávy...už aby bylo pondělí a něco se začalo dít :unamused: my dali manželovým rodičům k 60tinám tandemové seskoky a dneska si byli skočit...bylo to perfektní....ani jsem nevěřila, že to dají :wink: a to nám všichni říkali, že v jejich věku je to totální hloupost a oni byli nadšení :grinning: :grinning: :grinning: já bych do toho nešla ani za nic :slight_smile:
26. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 tak zatím není k čemu gratulovat, ale díky
:slight_smile: ten seskok chci taky, hned jak to bude možné, tak jdu do toho, mám to slíbené už rok :grinning:
26. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka půjdeš na OPU a to je víc než u mě, takže gratuluji...seskok prý byl báječný...skákali ze 4000metrů a šli by do toho hned znova :slight_smile: tak si to užij až do toho půjdeš :grinning:
26. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 ještě aby byla dobrá úroda a aby byli ok :slight_smile: a kdy jdeš ty? no já na ten seskok půjdu, až bude po akci, přesně před rokem jsme začali, tak že to nešlo, ale klidně počkám dál kvůli mimi :wink:
26. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka já jdu teprve v pondělí na kontrolu a uvidím, kdy začnu stimulovat...snad, co nejdříve :slight_smile: úroda bude určitě dobrá,,,musí!!!!!! :wink: :wink: :wink:
26. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 aha, tak budu na tebe myslet :slight_smile: jaký máš protokol?jestli je vše ok, tak od ms bys mohla :wink:
26. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka poprvé jsem měla krátký a teď prý zase...nejspíš...měla jsem Puregon+Synarel a teď nejspíš bez Synarelu...hurá...ten mi fakt nevyhovoval :confounded: místo něj něco jiného, tak uvidím :slight_smile: doufám, že vše bude ok...v pondělí budu referovat :wink:
26. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 a kdy máš dostat ms? to bys pak hned začala
26. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka no asi v pátek...měla jsem ji vždycky pravidelně, téměř na den :wink: , ale hormony mi ji trošku rozhodily :unamused:
26. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 tak držím palce, ať hned začneš se stimulkou :slight_smile: v pondělí poreferuješ
26. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka určitě :slight_smile: jedu tam odpoledne, tak dámhned vědět :slight_smile: ty musíš taky referovat... :wink:
26. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 jasně, já tam jedu na půl osmou, doma budu kolem poledne. Hned jak se zmátořím, tak podám hlášení :slight_smile: jen mám teď opět trochu starosti. Píchla jsem si poslední injekci a sestra říkala, abych vystříkla bublinu, no a já nevím, jesdtli jsem neostříkla moc, jedna kapka to fakt nebyla :unamused:
26. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka ze mě by bylqa fakt špatná zdravotní sestra :grinning:
26. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka já bych se nikdy sama nepíchla :frowning2: a to mám maminku i sestru zdravotní sestry ...u nás to musel zvládat manžel a bude muset zase...jemu to nevadí a jde mu to :wink: určitě jsi to zvládla dobře :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 mě to nevadí, u první jsem byla nejistá a bála jsem se, ale je to jen psychika :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 tak to máš dobrý, když máš doma zdravotní sestru :wink:
26. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek