• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap ještě 2 hodiny :slight_smile: už bude ten čas :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jsem potvora,vím :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 hele, já to nepřežiju:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 V klidu:slight_smile:Seš:slight_smile:
20. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ale to nevadí:slight_smile:
20. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přežiješ a pak budeš nesmííííírně štástná :grinning: jdu uklízet,ve 14 05 tady budu a budu čekat na číselko,moc ti to přeji,tak papa a neboj,bude to dobrý :wink:
20. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jsi zlatíčko.papapa
20. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný poledne holky.EVIkuuu za chvíli jdeš volat,co????? :grinning:
20. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Dát obálku nebo sponzorskej dar (jako úplatek) nedokážu. Jsem zásadovej člověk a razím heslo: nechovej se tak, jak nechceš, aby se chovali ostatní. Nemyslím, že spasím svět, ale někdo musí začít. Navíc jsme opravdu malá obec a všichni by si na mě ukazovali prstem, stejně jako si ukazují na ty, kteří zřejmě úplatek dali, protože ty body si umí spočítat i debil :unamused: Nedovedu si představit, že dám úplatek a předběhnu sousedku s o 1/4 roku starším klukem. Jinak jsme na tom úplně stejně. To bych se jí pak nemohla podívat do očí. Jí dítě taky nevzali. No nic. Je to hnus!

Jj, už jen 110min.:wink:
20. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata brouku volat nemusím volala doktorka sama :frowning2:
20. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jasný.já s tím taky zkušenosti nemám ,ale vím, že to funguje.Ale líbí se mi jak přemýšlíš:slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Strašně ti ve všed fandim!!!!!!!!!!!!!
20. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak zítra se žádný ket nekoná prostě se bublinky přestaly dělit jsem zoufalá,zklamaná a hlavně ubulená ,ve středu jedu na kontrolu dohodnout se co a jak dál,ale vím,že na to ted nemám síluasi bych další nezdar nedala
až příjde mm dom poradíme se jak dál,zda nezkusit i jiné centrum prostě celkovou změnu a dát si na nějaký čas oddych jsem na pokraji sil a nerada bych skončila někde na psychyatrii
20. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a co říkala?
20. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Odkud jsi pls?
Je mi to moc líto :frowning2:
autor
@baronek prostě se zastavily ve vývoji,tudíž je zbytečné provádět transfér a mám vysadit léky,zbytek my řekne doktor ve středu
20. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap jestli myslíš kde bydlím tak Hostinné je to kousek od Trutnova
20. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tohle je opravdu na zbláznění :confounded: Nejlepší by bylo odjet na nějakou dlouhou dovolenou, co?
20. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Zlatooooo co to čtu.to snad neeeeeeeeeeeeeeeeee.Ale nezoufej.Já teďka nevím.máš zmrzlinky????
20. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek já myslím,že by mě to ani nepomohlo a hlavně mm má po dovolené,ale musím říct že jsem tak nějak cítila,že není něco v pořádku a když mě zazvonil telefon tak mě to bylo jasný,že to asi dobrý zprávy nebudou
20. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tohle byly poslední 4 zmrzlinky víc jsme jich neměly
20. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :frowning2: :frowning2: život a příroda je fakt svině.Písla jsem ti vedle
20. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je mi moc líto :frowning2: nevím jak ti pomoct,pokud by to nějak šlo - udělám to.drž se holka :pensive:
20. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 v tomhle se pomoct nedá spousta nás tu tím prochazí ,prostě jsem ve frontě na štěstí stála asi až v zadu :cry:
20. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nejseš.....hele mě Dejmek říkal po těch 2 nezdarech,že mohli být postižený proto se neuchytili.Mě to pomohlo tak třeba taky nebyliv pořádku.Neboooj přijde to
20. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Na to není co říct. Nějaký chlácholení... Nesnášela jsem to. Říkala jsem si vždycky "... co vy o tom víte..." Ale to nám říct nemůžeš, protože my bohužel víme :frowning2: Jedno vím jistě, a to to, že za pár dní budeš mít trošku větší nadhled a bude o kousek líp a líp se ti bude plánovat. Teď se vybreč, vykřič... třeba v náručí manžela. Nestyď se brečet a naříkat. nejvíc mi to pomáhá, když jsem doma sama a můžu řvát bez zábran. Strašně mi to ulevuje a pak se mi lépe dýchá. Být teď někde blízko, tak ti ráda ukážu, jak takové brečení od morku kostí vypadá. Brzy ti bude líáp, než dneska, když jsi tak zklamaná. Myslím na tebe.
20. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ptala jsem se kvůli Caru. Nezoufej, ono to opravdu vyjde všem, jen to je někdy pěkně pos.....cesta.No dívej na mě, já se v životě ani k žádným zmrzlinkám nedostala.prostě jsem ani vajíčka neměla.A teď mam alespoň něco vevnitř. A ať to dopadně jakkoliv tohle byl super úspěch.!!!neboj bude to dobrý,domluvíš se na novém planů a step by step pojedeš dál.jed do lázní.psychika tady děla taky strašně moc.Doporučuji.já byla .Já vim to jsou rady,ale opravdu bude to ok:slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jste moc hodný,já vím,že to přebolí,ale ted prostě nemám sílu
tak jdu aspon uvařit oběd,snad příjdu na jiné myšlenky :frowning2:
20. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ty seš na neskutečně silná ženská.Máš můj neskutečný obdiv.Díváš se super na věc s takovým nadhledem a lehkostí.Jsem si to přečetla a normálně mi je hnedka z tvého příspěvku líp a to vlastně nebyl určen ani mě :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek