• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Mám stejný názor:slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jj líp by to nikdo nenapsal hodně od srdce :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Nevím, jestli jsem silná :frowning2: Ale jestli to tak působí, pak mi asi opravdu pomáhá, že v sobě nic nedusím, všechno musí ven a naprosto na rovinu. Před nikým netutlám, že je mi bídně a proč. A když se mi chce brečet, zavřu se a vyřvu se. Odmítám chlácholení a říkám, že se ozvu, až se oklepu... a když se cítím líp, můžu zase fungovat. Pak se ty slova útěchy (od všech těch, kteří opravdu nevědí, co to je) přijímají snáz. Na druhou stranu jsem myslím dost srdečná není mezi námi jediná, které bych nepřála, aby jí to konečně vyšlo..., ale zrovina Evičky zklamání, po tom strašně dlouhém čekání, mě úplně dostalo :cry: Svět je úplně posranej, když ženské, které chtějí děti je mít nemůžou a druhé je házejí do odpadků :frowning2:
20. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to s Tebou souhlasím.Teprve teďka si člověk uvědomuje.že život je fakt svině a na ty co si to zaslouží nebere ohled a fakt si musí vytrpět své.Ale já věřím,že se dočkají.Sice to je někdy o nervy a moc zklamání na jednoho člověka,ale dočkají se
20. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já taky věřím, že se dočkáme. Jenomže, abychom se dočkaly, musí na to být peníze. Všichno tvrdí, že peníze nejsou všechno. No nejsou, ale bez nich žít nejde. Já nechci domy, bazény a dovolené bůh ví kde. Ale přála bych si mít dostatek peněz na to, abych se o dítě mohla pokoušet dál a dál. Nebo, a to by bylo ještě lepší, aby náklady na ty naše cykly byly třeba jako při rýmě:wink: prostě, aby člověk věděl, že když to sám nevzdá, má pořád šanci. Mnoho lidí to vzdát musí, protože na to prostě nemá peníze. Zasranej svět!

Se omlouvám za ty svoje fekální výlevy :sweat_smile: , ale tak to prostě cítím :unamused:
20. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak ted dočítám a držím palce.Holky mám průkaz a prcek má 3,5 cm jupííííííííííííí
20. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa moc blahopřeji mamino :wink: :wink: ,a co fotečku - maš?kdy máš další KO?
20. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No Evičko,ted to čtu,to je hrůza :cry: :cry: :cry: :cry: ...já ti tak držela palce
20. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu jsem pozitivní. Hodnota 114 a jsem 13 den Et bez Pk.paní říkala že ok :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
20. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap taky moc blahopřeji k pozitivním HCG :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Alespoň jedna jiskřička dneska:slight_smile: Moc ti blahopřeju. Úplně cítím to teplo a pocit štěstí, které tě polévá:grinning: To je nádhera!
20. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se vzdálit, tak se holky mějte a držme si palce:slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak super!!!Škoda že ted Evik,má smůlu,ach jo
@lllenkap tak už to má potvrzené,tak se tolik nestrachuj,ju?ještě jednou velkáááááááááá gratulace :dizzy_face:
Hokky ted mě psal doktor že hodnota je super vzhledem k memu případu.děkuju všem za blahopřání:slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted mě psal doktor, že hodnota je super vzhledem k mému případu.děkuju všem za blahopřání:slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap moc gratuluju aspon někdo to tu prolomyl :wink:

@kessinkaa prostě není nám momentálně souzeno :frowning2:
jinak pro dnešek se s váma loučím,nemám na net ani pomyšlení :frowning2:
Pierrett tobě držím moc pěsti at ti to testování výjde a tobě rozmarýnku taky
já si jdu pro dnešek najít koutek kam si zalezu :frowning2:
20. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no na kontrolu 16.9. na ty všechny krve příští týden a na NT screening do 14 dnů.Fotku mám,ale nic moc,doktorka nemá moc dobrej ultrazvuk
20. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 drž se EVIČKO!!!!
20. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a říkala jsi jim o tom jak je ti pořád zle?napsali ti něco?
20. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mě tohle trvalo 4 roky a neboj , jednou to vyjde a ještě namám vyhráno . :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 myslim na tebe !!!
20. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 BUDU SE SNAŽIT,slibuju:slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nevim , či brečet, nebo smát se , skákat, nebo si někam zalízt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 prej čípky,ale to bych musela zvracet,celej den.Prý mám udělat změnu ...třeba chatu atd
20. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě stále nemám sbaleno :confounded: Vůbec nevím, jestli se mi chce jet. Tedy jet se mi chce, ale... Těším se, že tu za týden bude samá dobrá zpráva:wink: Bereme si noťas s sebou, ale nevím, jak to tam bude s připojením.

@lllenkap Raduj se:slight_smile: Opatrně, ale raduj se:slight_smile:
20. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@evik31 Tak to mě moc mrzí :frowning2: Drž se holka, bude líp ... MUSÍ!

@lllenkap Gratuluju k HCG! :dizzy_face:

Dneska budou asi nějaký erupce na Slunci či co :angry: Venku je sice krásně, ale já mám depku jako sviňa, od rána se mi chce furt jen bulet, ještě že toho v práci bylo hodně, tak jsem neměla moc čas se v tom utápět, ale je mi děsně :frowning2: A koukám, že v tom nejsem sama :fearful:
20. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka přesně tak k tomu přistupuju:slight_smile:hezkou dovču a krásný moře(takový to obrovitánský) :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne tu byl pán kvůli internetu, tak mi sdělil, že nám shořel modem. Manžel už koupil novej, takže jsem standardně připojená:grinning: Huráááá. Ale ženy povím vím, ten chlap smrděl jak 10 čertů. Myslím, že se týden nekoupal a zuby si nečistil nikdy. Před dveřma jsem si pospíšila a řekla mu, aby se nezouval, že to není potřeba. Jsem se bála, co by mě čekalo za smrad, kdyby se zul :confounded:

@alim75 Ahoj, tak vítej do klubu. Já jsem teda doslova na sračky.-(

@lllenkap :slight_smile: Díky:slight_smile: Už teď se děsím, co všechno se mi tu kupí a co tu zapomenu.... To je příšerný!
20. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek