• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Je to síla, teď jsem si jako hysterka pořvala u pohádky na ČT1, štkám tu, až se zajíkám :frowning2: Ještě že manžel chrupká, jinak by si asi myslel, že jsem se definitivně zbláznila, přesně jak píšeš - rozsekaná na sračky :frowning2:
Na dovolené přijdeš na jiné myšlenky, hezky si to užijte! :dizzy_face:
My chceme jít zítra ráno na houby a příští týden si vzít 1-2 dny houbový dovči, tak snad se taky srovnám, tohle je děs :angry:
20. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka holka mám záchvat smíchu - děkuji . to je jako táto ty jses zul :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jinak samozřejmě si to s rodinkou moc hezky užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeš nám chybět- ten tvůj krásný pohled na svět,užívejte a pak napiš holka,papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: ,snad někdo příjdete :unamused:
21. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sobotní den holky.Po obědě jedeme na nákup.Musím si udělat radost.Včera na mě přišli chmury.Takže radost je potřeba.MS nikde.Bolesti jako kráva.Se na to můžu už taky vysrat,že jo :angry:
21. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky. vcera jsem vas trochu zanedbavala mam migrenu jako prase a snazila jsem se to zvladnout jen z paralenem - ale ani nahodou - a tak jsem si dnes rano uz vzala muj migrenovsky utrejch - je to svistvo ale jedine to zabira. Jinak ja kdyz mam migrenu tak jsem nepouzitelna a nemluvim nikam nechodim a jen spim - ikdyz ani to nepomaha - proste si to musim vzdy 3 dny vyzrat!!!!!!!!!!!! :cry: Ach jo :frowning2:.

Kessinko - GRATULUJI k prukazce - to je paradni pocit, co?????????????? snad se taky dockam :slight_smile:. Dneska odpo jedu k te kartarce tak vam pak vecer poreferuji.

@Doufalko - hodila jsem ti do IP info o te susicce.
21. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik ....nevim kdy sem juknes ale jen jsem ti chtela rici 2 veci:
prvni: nemohla bych to rici lepe nez uz rekla Doufalka a tak k tomu nic pridavat nebudu. Druha vec je ta ze ja se snazim divat na nestesti pohledem "vystourat i z toho negativni to pozitivni" a to v tomto pripade by bylo: 1. priroda presne vi co dela - ikdyz se nam to casto zda jako desne nespravedlive a ze je to kruta svine - ale s odstupem casu zjistime ze i ty neuzpechy meli nejaky duvod - v tomto pripade neco jako zklamani v pozdejsich tydnech kdy by se treba zjistilo ze to je poskozene a to by pak to sklamani po tom co trebas uz mas srdicko je 100 x horsi - to by se rozdychavalo urcite hur nez ted. Druha vec je ta ze ty jsi byla o krucek dal nez nohe tu a meli jsi vubec mrazacky - jsme to holciny ktere jsme ani marzacky nemeli a vzdy si pekne platili cely dalsi pokus od zacatko do konce :frowning2: . No a do tretice - Nezdar nas vzdy nakopne abychom neupadli do stereotypu a vetsinou se konecne rozhopeme k nejake zmene - nevim co to bude u tebe ale trebas zmena centra a nove zkusenosti v jinem CARu.

Tim co jsem ted napsala se ti ted urcite neulevi - to prijde az z casem a tak ted se poradne vybrec, klidne rozstrikej par taliru - pohadej se s mm a pak se udobrete snazenickem - no proste vse co k tomu patri - o to drive to dostanes ze systemu a budes ready zase jit dal!!!!!!!!!!!!!!!!! tak se nam drz holka a az budes mit tu spravnou naladu tak za nami zase prijd!!!!!
21. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné dopoledne holky!!
Tak jsem Vás dočetla a raduji se s @lllenkap - moc gratuluji!!!! Gratulace posílám i Tobě @kessinko k průkazce a oficiální těhulce :wink:

@doufalko Tobě přeji už na dálku krásnou dovolenou a načerpání hodně sil na to září!!!

A Eviku Tobě přeju hodně sil!!!!
21. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak sem se za vámi konečně dostala a taky nikdo :frowning2: :frowning2: Teda snad už vás nedočtu,chybí mi tak 40stránek.Jinak vítám další bojovnice,těm co čekají hodně štěstí a těm co to nevyšlo,hodně síly do dalšího boje :slight_smile: .Kessince gratuluji k těhu průkazce :slight_smile:
Já se chystám na hysteroskopii a laparku,tak uvidíme,celkem mám i strach.
21. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahojky já tady jsem
21. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jak se máš kuřátko?????Vidím,že ti ty týdny pěkně utíkají :slight_smile: Už je ti alespoň trochu lepší????
21. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 není :frowning2: ,ale já to vydržím!!!!!Neboj laparku zvládneš,já byla na čtyřech.Proč ti jí chtějí dělat??A jak se jinak máš??
21. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jéééé,proč jsi byla 4krát????To mě nestraš.Mě ji nabídl můj gyn.,ale v našem špitále a já to tam nechci.A nějak se mi do toho ani nechtělo,ale teď jsem se rozhodla,že do toho půjdu,ale podstoupím to v Brně.Jinak se mám na h...... v práci mě to totálně nebaví,holky asi radost nemají,když ví,že do toho chci jít znovu. :frowning2:
A ty to zvládneš,bude líp a líp,neboj. :slight_smile:
21. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no měla jsem 3 gynekologické,pořád jsem měla endometriozu a jednou žlučník :angry: .Se ti nedivím,že se ti nic nechce,když jsi byla,takovej kousíček od cíle.Hele po laparce budeš pohnojená(tak se to říká :grinning: )a dopadne to!!!!
21. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to myslíš jak pohnójená????Já jdu hned na druhý den do práce.
21. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jako druhý den po laparce???Pohnojená,jako že plno holek příjde potom do jiného stavu
21. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no ano druhý den po laparce jdu do práce :frowning2: proč,myslíš,že to nedám???Jak jsi na tom byla ty???Tak to jsem nepochopila to pohnojená,myslela jsem si,že dodělaná.....,tak pokud je to ,jak píšeš,tak to je super :slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no nevím teda,polaparce hned do práce??Tak za týden,bych to viděla.Já 2x po laparce skončila na Jipce,protože jsem měla moc cyst a operace trvala 3,5 hodiny
21. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinka no to jsi mě teda nepotěšila,ale Dr. s kterým jsem se o tom bavila,říkal,že by se to dalo zvládnout,tak uvidíme.
21. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 dobrou zlatí a ukaž se jůůůů
21. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tobě taky kuřátko přeji dobrou noc a opatruj se :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli.Koukám,že tady nikdo.Však venku je konečně krásně.Holky tak jsem to dneska konečně dostala.i tak do centra zítra jdu a zkusím se domluvit na IUI a laparoskopii,ikdyž teda asi bude vzhledem spermio proti nebo dárce.Ale uvidíme :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj, tak to jsme dvě. Taky jsem to dnes dostala. Už jsem si spočítala datum dalšího ketíku, 9.9.
22. srp 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně,jo???No hele já právě nevím,zda KET,nebo zkusit IUI,ikdyž šance je nulová....ale ...alespoň bych měla tu laparskopii a věděla.Fakt teďka nevím. :confused:
22. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata úplně stejně. Očekávala jsem ji už v pátek nebo v v sobotu, ale dala si načas. Je to prostě mrcha. A ty máš Renčo zmrzlíky? Jestli jo, tak pojď do KETu, ne? Ale nevím, co je to laparoskopie, co to má dělat.
22. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jo máme jich ještě 6 zmrzlíků.......No to se prý zjištťuje průchodnocs vejcovodů,jestli to teda píšu správně.To my nic takového nedělali.Tak právě nevím....Mě přišli skoro po 3 týdnech zpoždění...No a chtěla bych udělat kontrolní spermio..............
22. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko - uz jsem u vas - doctu za chvilku :slight_smile:
22. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze holky co bylo u kartarky: Byli jsme tam nakonec 3 babi a jenom ja se ted snazim otehotnet. Druhe dve deti zatim neplanuji a tak se ptaly spise na vztahy praci a tak. No a jak to dopadlo? Obema tam vychazelo tehotenstvi a porad se jim to tam pletlo do kazdeho vykladu - jedna otehotneni do 6 - 8 mesicu - bude to nahoda (uklouznuti). Druha zjisti ze je tehotna za 4 mesice - bude muset prerusit skolu naboura ji to totalne zivot - porodi predcasne v 7 mesici ale mimi bude ok.

No a jak jsem dopadal ja? zadne tehotenstvi se mi tam nikde nepletlo a tak kdyz jsem se na to zeptala primo tak tam bylo ze: ted se na to moc upinam, mam strach jak to zvladnem financne, trochu obavi co kdyby to byli dvojcata a to mne svazuje - je to psychosomaticke a tak ze se musim od toho odpoutat zacit to brat s nadhledem a spise s lehkosti a pak ze tam 6 - 8 mesic od vcerejska vidi tehotenstvi. Ale ze se tam plete i moznost adopce.

Takze zaver je ten jak je ta priroda pekna svine a dava tem co nechteji a se mnou pekne zameta no na zblazneni . haahaha
22. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted vas jdu docist....
22. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Aha...mě taky nic takového nedělali. Já do toho KET půjdu, do třetice všeho dobrého i zlého. Když se nezadaří, teprve potom budu chtít nějaké vyšetření.
22. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek