• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek já být tebou, tak věřím té první:slight_smile: Ta měla lepší výklad, se mi víc líbil...
22. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no právě,že mi to nedělali.tak bych asi nejdřív chtěla...Třeba by se to i stihlo předtím.Se ho chci právě zeptat.Když už jsem obejdnaná tak tam i přes MS půjdu.Za zeptání a domluvení nic nedám.Marcel my jsem si na tento 1IVF půjčili (dal) od taťky...a na další nemáme a nikomu říkat nechci.Tak chci proto udělat maximum s všema vyšetřeníma.A nebo si najdu MILENCE.hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já být Tebou tak se na věštkyny vyprdnuuuuuuuu :angry:
22. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata My už taky nemáme penízky. Přítel říkal, že na tento KET snad ještě nějak peníze dohromady dáme. Já se toho docela bojím, že snad ani ne. Už jsme si taky půjčovali od jeho matky na byt, když nám pochybělo. Teď to lítá tisícovka jedna za druhou. Pojištění, odhad, zápis do kotastru, poplatky různé na převody...minulý týden záloha na okna a v září nám přijdou dělat topení. A to nebudeme mít ani na zařízení, ani na tu nejobyčejnější kuchyňskou linku za pár tisíc z teska. Spát budeme na matračkách, ty naštětsí máme...všechno šlo tady do toho...Proto si dám ted poslední pokus a pak pohov a uvidíme, co a jak dál bude. Chápu, že to chceš si nechat udělat. ale já bych stejně šla do toho teď, i tak, dokud je tělo nahormonovaný, to taky říkala doktorka.
22. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas docetla....@kessinka chudinka porad blinka :frowning2:, mame tu dve dalsi adeptky na snazenicko = mrcha dosla a muze se zacit planovat , no a pak nejake zakroky.

Jinak holky ja jdu 3 den mrchy take na kontrolu delohy - mam tam malou cystu a tak jestli se nevyplavi pri mrse tak mudra nechce jit do dalsiho IVF ale nejdrive ji vyndat. ma jen 3,5 mm ale pry musi ven a tak misto IVF pristi mesic take hrozi nejdrive zakrok. Ale ja jsem v poho - mam ted preci 6 mesicu k dobru hahahahahaha (podle te kartarky) a tak to neresim a klidne nejdrive povymetame v deloze nez zase vyhodim 46 000,- klacku :slight_smile:.
22. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata I když ten milenec.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a když jsi ted těhu, tak jaké vymetání v děloze?
22. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak upřímně to je to nejmenší...pššššššššššš
22. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko - hahahaha no to mne take kamaradky radi - pry ze skoc si k sousedovi - maji krasneho 6 mesicniho kluka a tak pry na to ma spravny mustr a mam to zadara hahahahaha :slight_smile: chichichichi
22. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já už těho nahormonovaný nemám dávno.Já jsem byla na stimulaci v květnu takže už nic nemám a jiné hormony já neberu anebrama a ani před tamtík Ketem,teda kromě utrouše.No to znám peníze lítají to je hrůza a člověk po tohle tak touží....No ale ono nám to určitě vyjde.Já tomu prostě nějak věřím.Hele já jsem sama zvědavá,co mi zítra řekne...jak se domluvíme
22. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no ale mezi náma.........My jsem se o tom tak nějak zběžně bavili.Než-li vyhazovat peníze mít dárce,o kterým nevíš laturt nic....... :grinning: :grinning: :grinning:
@rvasata Takových by bylo, viď...my jsme byly teď u známých, s kamarádkou, mají dvě krásný děti, tak jsme obě vzdychaly, že bysmě taky chtěly...A kámoška (maminka těch dětí) - prý já řeknu Peťovi, on by určitě rád, A pak přišel petr a prý no však klidně holky přijeďte...takových by bylo...
@78marcela Hihihi.No ale fakt.A víš kolik dětí není "partenrových"myslím že dnešní doba je jiná.A stejně když máš dárce na umělým tak taky není jeho a mezi náma nejěký ten milenec tak o tom vědět nemusí,že.Proto já jsem odmítla teda dárce na IUI..to si fakt radši skočím.
22. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak si radši vybrat nějakého šikovného, inteligentního, viď...a ještě je to zavádění příjemnější...
22. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak to si piš,víš jak vypadá,užiješ si a nic tě to nestojí :wink:
22. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Renčo, já taky byla v takové situaci. Jednu dobu jsem si říkala, že mimčo chci tak moc, že se párkrát s někým vyspím, vědět to nikdo nemusí a bude to. To bylo ještě než jsem měla toho svýho chlapaa byla sama. Jenže ta možnost taky padla, problém je u mě, tak to není tak jednoduchý.
22. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Je fakt, že spousta dětí není partnerových...ale věřím tomu, že můj chlap b si nechal klidně udělat testy i přes jistotu, že to je jeho.
22. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jako,že by si nechal udělat testy otcovství??? :astonished:
22. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No joooo.Jak má problém ženská.Ale ještě,že máme doktory.Fakt je to super.Díkybohu za tu možnost :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jojo, já věřím tomu, že by si je nechal udělat. Můj chlap jo.
22. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jojo, aspoň trochu těhotníme s doktorama :grinning: :grinning: :grinning:
Mě z té mrchy dneska bolí břicho až v nohách, auuuuuuuu
22. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela aha...to mě opravdu překvapilo.Takže když by jsi otěhotněla přirozeně tak by se je nechal udělat??A jak by se on stavil k dárci,jako má Rozmarýnek na IUI:
22. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahahaha no tady je to rano na lechtive tema :slight_smile:...jinak holky ja toho darce zase mam pekne zjistenyho teda jen z papiru ale vim jeho vzdelani a jak se pani emryolozce jevil pri pohovoru - a ze pry vybira jen sympataky :slight_smile: hahaha
22. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vybiham z Bodou na curando/kakando za 20 minut jsem zpet - tak pekne klaboste :slight_smile:.
22. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jeste k te kartarce - ja ji verim vice nez te predesle protoze vse co rekla tak to sedlo jako zadek na hrnec - uplne jsem cumela jak se ve vesem ztrefila a to se mne na NIC neptala jako ta predtim.
22. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata myslím, že kdybych otěhotněla přirozeně, a měl by jenom nějaký, malinký, stíneček podezření, tak by si je nechal udělat. třeba, kdyby mělo dítě modrý oči nebo na něj nebylo podobný a bylo třeba po mně...můj chlap je zvláštní, je to prostě výzkumník, vědec, je hodnej, ale někdy se s ním docela těžko žije. A tímto jsem si docela jistá, že by mi nic neřekl a nechal si ty testy udělat.
22. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No jo, ale každé ženské je sympatickej někdo jinej, že jo...
@rozmarynek Jo vybírá sympaťáky.to je dobrý.Hele z tohohle bych měla strach. :confused:
@78marcela NO pááááááááááááááááááni.Takt o jsi mě opravdu dostala.no ono to nebude nutný.Páááč je to jasný jako facka.Mražáci čakajííííííííí
22. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Kdyby měl mít dárce, tak si myslím, že by to bylo v pohodě. Kdyby on sám nemohl mít dítě, tak by mu to nevadilo, že bychom měli dárce. ale ke mě je podezíravej.
22. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek