• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela Jo táák.no tak žárlí no.No co má doma kočku tak se bojí.To je jasná věc.Hele můj je žárlivej jako prase a já to zjistila až po 5ti letech manželství,když jsem šla s "kamarádem"hihihi na kafe a teďka v sobotu tady byl a manžel byl až do 4 do rána pryč.....
22. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ale on by si je nechal udělat i přes mražáčky, tomu taky věřím, kdyby nám nebylo podobný. Aby měl jistotu, že se v laborce nespletli. To zase jo. On je fakt někdy hroznej. Všechno potřebuje mít potvrzený desetkrát. A na mě s mojí flegmatickou a většinou nic neřešící povahou, je to někdy na facku. To zase jo.
22. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já nejsem žádná kočka. Nevím, na co žárlí. navíc jsem velmi, opravdu velmi prostorově výrazná (lepší než říkat, že jsem prostě tlustá, ne? Nejsem tlustá, jsem prostorově výraznější). Plno chlapů kolem sebe nemám. Jen sem tam jdu s kolegama z práce na pivo, opravdu málo, ale on žárlí i na ženský, na kamarádky, chce mě mít sám pro sebe.
22. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Sakra tak to by mě šlehlo.Tak to tě teda holka obdivuju.Já bych nepátrala,jestli se nespleti.Prostě mám minko vytoužený je zdravý a basta fidli :grinning:
22. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak to si neumím představit, co by bylo, kdybych měla doma na besedě chlapa a můj by nebyl doma...to by mě fakt zajímalo, asi to budu muset někdy zkusit :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak co vaříte,Já budu dělat 4 štrůdli,bych měla začít.Musím udělat těsto.A langoše k obědu
22. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No já mu to řekla,že až odjede,tak on přijde.......takže proto.Se chová jako mílius,hladí mě.Chihihihi se bojí,že k němu uteču.Kámoš je fešák a říct by si dal beze všeho
22. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee já jsem si odpověděla sama sobě.Marcel,o bylo pro tebe
22. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No, zajímavá zkušenost, jak říkám, zajímalo by mě, co by na to můj chlap, v této situaci....my máme dnes vepřo knedlo zelo...treda ostatní, já jen maso a zeleninovou oblohu. Ach jo, ta dieta je někdy hrozná. ale chci v tom pokračovat, už mám dole celkem 12 kilo...Ještě třicet a budu krásná jak štěstí, štíhlá jak laň...
22. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata A za chvilku mám vycházky, tak si frčím nakoupit nějaké dietní potravinky, at mám něco do zásoby, až mě začne honit mlsná.
22. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já bych taky potřebovala minimálně 20kg,ale ta vůle,ta vůle
22. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak si hlavně kup něco zdravého a dobrého.Kamarádka je přes zdravou výživu a tak a něco co je dietnější já to ochutnala tak to není tak špatný
22. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to znááám....mě to tak nastartovalo v lázních, když jsem zjistila, že to fakt jde. od ledna jsem totiž přibrala skrz hormonky a blbou stravu 19 kilo. Moji obvodačku málem omejvali, když jsem u ní lezla na váhu. Teď mám dole 12 a ještě stále chybí 7 kilo sundat, abych byla alespoň jak v lednu. A už to jsem byla tlustá. Celkem bych chtěla ještě těch 30, ale to bude dřina alespoň roční.
22. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jo,ale ikdyž jem nabrala,tak mě strašně potěšilo,jak jsem se mu líbila a dal by si říct.Ostatně jako on vždycky že...když byl mladší tak to byl...fakt kretén.Choval se příšerně a jak se změnil,ale pozdě.Už jsem vdaná,že :sweat_smile:
22. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek vy povídalky :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Jasné, že to není špatný. Nejhorší je to hlídat, no. Zvyknout si a přinutit se jíst co tři hodinky. S tím jsem měla problém, ale mám natočenýho mobila, aby mě přikázal, že si mám vzít něco k jídlu. a samozřejmě jsem omezila sladké a přílohy, k masu pouze zeleninku, a třeba jedna lžička rýže nebo dva kousky brambor. Pečivo jen celozrnné a fakt to jde.
@rvasata Jojo, teď jsi vdaná a pozdě bych honit...i když někdo říká, že stav manželský není tělesná vada.
@kessinkaa ahoj, jak ti je?
22. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no tak tělesná vada no určitě není,ale......no alespoň mu to došlo.A káfe si s ním dám ráda.Ale nesmí se moc přibližovat.....Hihihihi
22. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa čao mamčo :sunglasses:
22. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela že bych s tebou začala.Ale zase si říkám,když se to povede,co žse povede,že.Tak čloběk přibere....no že bych to zkusila na pár dní. :grinning:
22. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz jsem tady. Boda uz odfukuje v pelisku a ja dopijim kontryhelovy cajicek :slight_smile:.

Jinak ja jsem za posledni rok nabrala hrozne : mela jsem 61 kg a ted mam 83 kg - no uplne hruuuuuuuuuuuuza a ted jak jsem zamerena na to mimco tak to nejak neresim ale neni to dobre :frowning2:. Uz jen z toho duvodu ze mne strasne boli klouby a zada a kdyz si predstavim ze bych jako tehulka mela jeste 15 kg nabrat tak to by pro telo byl asi hrozny zahul a uz by to urcite nebylo zdrave pro me telo :frowning2:. Takze jsem si rekla ze ted od pondelaka zacnu pomaloucku najizdet na nejaky rezim - rano 30 min pilate v obyvaku, najet na delenou stranu, prestat zrat v 9:00 vecer vecere a alespon jednou tydne nejake kardio.

Jinak dnes jedeme z Bodou na kontrolu a pro prasky k panu veterinari a to je 10 minut od nasich tak jsme se pozvali rovnou na obed :slight_smile: hahahaha - takze budou zapecene masove plnene lusky s Bolonskou omacku - mnam mnam :slight_smile:.
22. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata chceš se mnou hubnout, nebo co myslíš, že bys se mnou začala? Já si v lázních napsala dietu taky hlavně z toho důvodu, abych otěhotněla. Doktorka říkala, že sundat dolů 10% tělesné váhy, změní se hormonální profil a jde to snáz.
22. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jo hubnout....a kdoví třeba to fakt půjde pak snáz. :grinning:
22. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak koukám,že budeme hubnout všechny a pak otěhotníme a jsem tam kde jsme byli.hahahahahaha
22. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte velice zajímavé téma :wink: Koukám, že v nouzi máme všechny stejně "inteligentní" nápady :grinning: Taky jsem takový měla :grinning: Si představte, že týden před návštěvou CARu mi osud přihrál do cesty jednoho "fešáka". Charizma jako blázen, vykecal by z jalový krávy tele :sunglasses: Nevypadá úplně špatně, vzdělaný, se slušným postavením v práci, měl o mě eminentní zájem. Sice blbec na kvadrát, ale jedno dítě už má, takže ověřený materiál :grinning:

Tak jsme s kámoškou řešily, proč mi ho osud přihrál do cesty. No ve výsledku se v CARu zjistila chyba u mě, takže můj "skvělý" plán dostal trhliny, a po zjištění jeho charakterových vlastností (podotýkám, že ve vší počestnosti), jsem dospěla k závěru, že mi ho osud přihrál do cesty, abych zjistila a docenila, jak skvělýho mám doma manžela :dizzy_face: Takže asi tak :grinning:
22. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jsem typický ženský.No cooooooooo.Důležitý je ověřený materiál,že :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, vy už hubnete, tak jsem trochu mimo mísu :grinning:
22. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 hahaha tak to mne rozesmalo - i to je dobre vedet a vazit co je doma a co se pocita :slight_smile: :grinning:
22. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 taky docela dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: asi jsme úplně stejný, ženský, co? S těma nápadama a já jsem si myslela, že nejsem normální...a jsem...nebo nejsem a pak je nás tu nenormálních víc :grinning: :grinning: :grinning:

No jo, holky, i když zhubneme a pak nabereme těhotenstvím, tak to bude jiný...to se pak zhubne během jednoho dne...
22. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek