• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Tak zatím pa, jdu na nákup zdravých potravin, tak se zatím mějte a za hodinku jsem zpět. a taky dost plkejte, je zajímabvé téma, tak at mám co číst...zatím páčko.
22. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Hele já třeba hubnu hubou už od ledna :grinning: :grinning: a jediný co mám,tak 8kg ještě víc k tomu hnusu co jem měla.Hahahahahahaha
22. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela papa a kup i pro mně něco dobrého,zdravého
22. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do diskuse o hubnutí se nemůžu zapojovat, bylo by to nefér. Se svou váhou nemám absolutně žádné problémy, teď jsem čekala, co se mnou udělají ty hormony, ale pravděpodobně proto, že jsem je brala krátce, tak mi s váhou neudělaly vůbec nic, ba co víc, včera jsem zjistila, že jsem ještě zhubla, to asi z toho stresu, jak se to celý pos..lo :unamused:
22. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
@rvasata čůs holčiny,dnes kapičku lííííííííííííííp
22. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu vařit,těstoviny s kuřecím,smetanou a špenátem
22. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Zaklepej to pořádně na zuby!
22. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 no nezaklepala a už to zase začíná :angry: :angry: :angry:
22. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Tak já když se to tak vezme jsem vlastně stimulovala jen 1x a žádnou extra velkoudávku jsem neměla.A myslím,že ta váha my stoupla tím OHSS teda určitě ta pitomá voda a drží se mě to jako klíště
22. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje potřebuju nezávislý názor....
Malá má 17.září narozeniny.Když by bychom se rozhodli pro KET tak bych teoreticky byla cca 6-7 dní po něm.Dělali byste oslavu?Budu lítat a připravot jak prdlá.Tak nevím.Manžel říká,že oslavu uděláme dýl.Ale to já zase nechci....Tak teďka nevím.Zítra jdu do centra chci se i případně zeptat na jeden pokus IUI s tím hrozným spermiorgrame.Co by jste dělalai Vy?
22. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no tak to je super.Vidíš.ono to určo 12 tt skončí :grinning:
22. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já bych tu oslavu odložila.
22. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne holky :slight_smile: ted jsem si vás dočetla - dobré téma :slight_smile:
@rvasata
@78marcela můj muž je kopírák tvého :slight_smile: vím jistě,že by chtěl testy otcovství - pokud by se nám zadařilo normální cestou :angry: asi by mi nevěřil - po těch letech...i když se nám před rokem opravdu zadařilo - já na to přišla docela pozdě - nebrala jsem fraxík a o mimi jsme přišli :cry: ani já,ani lékaři v to nedoufali a vysadili mi po neúspěšném Ketu veškeré léky....
@rvasata jo a taky je pěknéj žárlivec - asi bych to nerozdýchala jít si sedout s kamarádem na kafčo :angry: vím,že na tom není nic zlého,ale on by to tak bral....
@alim75
@kessinkaa co se týče hubnutí - taky bych potřebovala něco shodit,ale ted to nejde,sice se napřežírám,ale hubnout se fakt bojím - počkám po porodu.Ve středu jdu na kontrolu - pokud bude všechno ok - chtěla bych začít plavat :slight_smile: mám strie snad i na uších :angry:
22. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vyrazime k nasim na obed - budu az vecer - tak hezky poklaboste a ja si vas vecer doctu :slight_smile:
22. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a co se týče dárcovství - když jsme ještě nevěděli kde je zakopanej pes,bavili jsme se i o dárcovských spermii a vajíčku - to se s ním ještě dalo mluvit - já byla magor,dokonce jsem navrhovala,že bychom o to sperma mohli poprosit jeho otce - jako že to bude v rodině!!!!!!to jsem si fakt dala - to byl ohen na střeše,já to myslela dobře,ale....stejně vím,že by to nešlo,ani v caru by nám to nepovolili - prostě jsem to jen plácla....pak se přišlo na to,že jeho sparmiogram je v naprostém pořádku a chyba ve mě - to už otočil a vůbec by mu nevadilo,kdybychom měli vajíčko dárkyně,třeba ségry....život je krutej a každá z nás pro ten uzlíček udělá všechno a sáhne si na samé dno....jdu vařit,pa
22. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem zpět, plno zdravých a dobrých věcí..a jednu teda taky dobrou nezdravou...ale ta jedna se ztratí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@alim75 Tvoji váhu ti závidím
@kessinkaa že bych došla na oběd, To musí být dobrota..
@rvasata Já bych oslavu udělala a zapojila manžela, at lítá on. A dort si objednej.
@jancica74 Jsem ráda, že nejsem sama, kdo má takového chlapa:slight_smile:)
22. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Moc dobře si uvědomuju, že mám kliku na skvělej metabolismus, při tom, jakým způsobem se stravuju, bych při pomalejším metabolismu už byla taky prostorově mnohem výraznější :grinning: A vzhledem k tomu, že při stresu žeru čokoládu na kila, tak by to bylo dost napínavý :grinning: Ty jsi fakt šikula, moc tě obdivuju, 12kg dole je úžasnejch a určitě to dotáhneš ještě na víc :dizzy_face: A to pak teprve manžel bude bude mít důvod prudit :wink:
22. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Však mě po lázních obejmul a říkal - fakt jsi zhubla, ale už nehubni, nebo mi utečeš...sem mu na to řekla, že mu můžu utéct kdykoliv i teď. :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 A díky za pochvalu, mě to vždycky děsně potěší a povzbuzuje dál a dál...hrozně bych chtěla ještě těch 30kilečků dolů, to bych byla nejšťatsnější....
22. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Každý další kilčo dole bude bombička :dizzy_face: To musí být úžasný pocit, když najednou zjistíš, že hadérky, které jsi měla knop, z tebe najednou padají :dizzy_face:
22. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na HBO2 dávají "Stmívání", to je něco pro moji bolavou dušičku :dizzy_face:
A manžel chrupká, tak můžu koukat, jupííí :grinning:
22. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 No, dobrý pocit to samozřejmě je, ale ještě lepší bych měla, kdybych si oblékla hadérky ze střední školy a ony mě stále byly:slight_smile:
22. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak musím upřímně konstatovat, že hadérky ze střední školy už nejsou ani mně :grinning:
22. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no tak to on by se zapojil,ale on chce abyc skoro vůbec nic nedělala.Cvok......no já jsem si pak říkala,že uvidím co zítra v Caru na čem se domluvíme,zda bychom IUI třeba zkusili
22. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Já mám jedny rifle schované, ty byly super, nosila jsem je hodně dlouho, jsou sice na rozpadnutí, ale vzhledem k nápisům na nich je schovávám spíš z nostalgie. Do nich, kdybych se tak dokázala ještě někdy v životě narvat, to by bylo...
22. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 takže všude relativně stejný.No to má blbý...já jsem si kamráda ozvala pěkně domů..hihihihihi a on byl fuč. :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a on to věděl?
22. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ale to přece musíš být v klidu i po tom taky, ne?
22. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 to máš super - já přibrala cca 8-10kg,a začínala jsem s váhou 45kg :unamused:
22. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Záleží na tom, jestli si tu oslavu užiješ i po KETu, stejně jako by sis ji užila, kdyby to bylo v "normálním" období. Když jo, udělej ji, jestli ne, kašli na to. Podle mě nemá cenu, abys ji dělala jen pro povinnost, a pak u toho třeba byla nervozní a tak ...
22. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek