• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Můj manžel by se musel zbláznit, kdyby mě podezíral, jezdím dost často na služební cesty a na školení, a že tam těch chlapů je spousta, a on chodí zase často chodí na ryby :slight_smile:
Jeden náš společný kamarád se strašně divil, že mně nevadí, že můj chlap chodí často na ryby, a že jemu zase nevadí, že mě nechává bez dozoru doma :grinning:
Bychom se museli zbláznit oba :grinning:
22. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já bych tu oslavu odložila - i kdyby se zapojil manžel ,stejně budeš lítat a vychystávat ty,at je vše dokonalé - počkej až po tom,nevím at jsi v klidku a v pohodě...
22. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 jj jenže u nás na služebky jezdí pouze on,já mám smůlu....prostě žárlivej chlap - ryby by mě nevadili :slight_smile:
22. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 :grinning: :grinning: to by jste pak mohli být blázni oba dva,že.Hele a ono je někdy lepší nic nevědět :wink: :slight_smile:
22. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je možná kurňa,že mám tak nesnesitelně bolestivou MS.to jsem nikdy v životě neměla.Se fakt picnu
22. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Bůhví, co se ti v bříšku událo, ty jsi testovala, když se ti zpozdila MS? Nedočítala jsem všechno, tak si nejsem jistá ...
22. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se zase přihlašuju a zítra začínám další kolo .. pokud pujde vše podle planu nafasuju zítra žihadla a začnu dakš kolo IVF.
22. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 No dlouho jsem odolávala netestit,ale tady testilky mě zvyklaly :grinning: :grinning: .tAkže jsem asi po 14 dnech tuším testila a prd.Bííílo.Ale já to tušila
22. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím a hlásím návrat a koukám,že mám co dočítat :unamused:
22. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojky Evičko,tak jak je???Už jste se s manželem dohodli,jak dál?
22. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa Ahoj no je trošku líp,pomalu se připravuju na návrat do práce,není to jednoduchý,když vím jak to u nás v práci vypadá :confounded:
S manžou jsme to tak trošku probíraly,počkáme co nám řeknou ve střdu a pak se asi rozhodnem,nějak jim přestáva věřit ta důvěra se trošku vytratila z jeho strany,je naštavanej,že kdyby nám je dr. oplodnila ICSI jak jsme se dohodly ,když se samy neoplodní,že jsme jich zamražených mohly mýt víc,ona to oplodnila až druhý den a to už jsme jich tolik nemělly,je naštvanej,že z 16 vajuch jsme vlastně využily jen 2 při et
byl by rád kdyby nám zjistily jestli nejsem alergická na jeho sperma(nevím teda jaké to je vyšetření),dočetly jsme se totiž ,že když je žena alergická na mužovo sperma a dostane jím oplodněné vajíčko tak ho stejně z těla vyloučí,jinak se to nějak přeléčí antibiotikama tak se na to asi ve středu zeptám
tak to asi necháme do středy konovy a pak uvidíme jak dál :frowning2:
22. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No já ti fakt radím,ty Pardubice.Vím,že to je o kousek dál,ale určitě to stojí za to.Moc bych ti to přála Eviku
22. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no mm říkal že je to asi o 20km to je o 20min cesty víc,zatím jsme se ještě nerozhodly,známí zase přešly z HK do Prahy tak nevím uvidíme a maj ted krásný dvojčátka,ale to je jen o štěstí což my zrovna nemáme :pensive:
22. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 K tý alergii na sperma ... Mně vyšly protilátky proti spermiím a protože dost často je to kombinovaný s protilátkami proti oplodněnýmu vajíčku (lidově řečeno), tak se na to nasazuje Prednison, který mi u nás v CARu automaticky předepsali. A ICSI u nás v CARu taky doporučujou, když jsou ve stěrech tyhle protilátky, u nás tedy navíc ještě v kombinaci s asthenospermií. Víceméně to ani nebylo, jestli chceme nebo nechceme, prostě nám MUDra oznámila, že je to potřeba. Jak to ve výsledku dopadlo je jiná, ale pokud se jednou dohrabu dál než k sedmidenní stimulaci, tak nás tohle určitě čeká.
22. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 tak pokud dávají na to prednison tak se ani na to ptát nemusím já ho měla pokaždé :astonished:
22. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Dávají, jsou to kortikosteroidy na potlačení tvojí imunity, abys to oplodněné vajíčko nezabila.
A pochopila jsem správně, že ICSI vám neudělali?
22. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 udělali,ale až druhý den,mysleli si,že se oplodní samy,ale to se nestalo,ale my byly domluvení,že když uvidí,že se k sobě nemají tak je ještě ten den oplodní pomocí ICSI a my si to pak doplatíme,ale ona to udělala stejně až druhý den a vajíčka už na to moc nechtěli reagovat tak my jich zbylo nakonec jen 6(vlastně pouzitelných 2)
22. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No, aniž bych tomu rozuměla, se mi tenhle postup jeví přinejmenším jako zvláštní :unamused:
22. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 no nevím no,jsen ted z toho všeho nějaká zmatená,prostě do toho normální člověk nevidí,když tomu nerozumí,no už se stalo s tím nic nenaděláme :confounded:
22. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Eviku tak s tou alergii to teda nevím.Ale známá na to je, a povedlo se jim to na poprví a to IUI.Je to hrozný,ale je to prostě o štěstí a náhodě.
22. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tady a uz jsem vas i docetla :slight_smile:. Eviku - vitaj zpet :slight_smile: jsem moc rada ze uz je ti lepe a ted to bude kazdy den lepsi a lepsi :slight_smile:.

Holky ja jdu spat jsem uplne hotova.....tak dobrou.
22. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,
teda jak pro koho já jsem se probudila durch,mrcha se dostavila a to sakra brzo dnes jsem 21 dc,no jak si dávala na čas tak si to ted chce vynahradit ach jo :unamused:
23. srp 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránečko
@evik31 ach jo Evičko,ty máš samé trápení :frowning2:
23. srp 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jo je to k posrání už čekala jsem ji až tak příští týden nevím jestli je to tím ,že jsem vysadila v pátek všechny hormony a nebo,že si mm štrejchnul,ale probudila jsem se jak řezník a bolí mě snad celý tělo o břichu a zádech ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co ty už zase telefonuješ?
23. srp 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 chudáku,ještě že jsi doma!!!Jo telefonuju hrůza
23. srp 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no zatím ještě jsem,ale myslím,že ve čtvrtek už pomažu do práce :unamused: moc se mě teda nechce,ale do té doby se mě to snad trošku ustálí uvidíme(doufám teda)
no jsem zvědavá jestli ti to do toho 12tt ustane to je hrozný vid to už těmusí bolet snad všechny břišní stěny :confounded:
23. srp 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!
Acho jo, ta příroda si s náma teda pěkně pohrává, viď @eviku.... :frowning2:
Ale jak už tady někdy nekteré psala, tak ženská je víc jak člověk a vydrží mnohem víc. I když je to někdy náročný!!!! Věřím tomu, že se všechny jednou dočkáme a budeme tady psát jako @kessinkaa, že každé ráno telefonujeme :wink:
@kessi a Tobě už opravdu přeju, aby to skončilo.... Musí to být hrozný. Já tohle naštěstí nezažila. Mě bylo jenom špatně od žaludku asi týden. Ale nikdy jsem netelefonovala... Musí to být hodně vyčerpávající!!!
No nic, jdu pochystat snídani, pak do krámu a za dělníkama na stavbu odvézt pití a ještě nějaký palubky. No a pak si chci udělat radost a něco si koupit... :slight_smile:
23. srp 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika tak si kup hlaně něco hezkého :grinning:
23. srp 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský, tak koukám, že jste probíraly krásná témata - žárlivost a hubnutí :grinning: Já taky zjistila až po delší době, jak je manžel žárlivej, ale on tvrdí, že není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě klasickej chlap. Jinak víkend se zadařil, ale krapet jsem to přehnala v hospodě, pak spala v koupelně a miláček mě chodil kontrolovat, zda jsem se neudusila :cry: Takže jsem se pěkně předvedla. Musím říct, že to do mě pěkně padá od té doby, co jsem se dozvěděla o azoospermii, takže si zakazuju chodit do hospody a budu si hrát pouze na hospodyňku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :sunglasses: :unamused:
Holky nezkoušela jste některá cvičit Mojžíšovku?
23. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek já jsem si v pátek se setřenkou taky pěkně zabumbala zapíjely jsme všecn našich 16 nezadařených dětí tak si mě ani nemusíš představovat no hrůza,ale Klárka semnou hezky držela basu tak jsme byly pěkný dvě :grinning:
23. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek