• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Člověk se musí jednou za čas od všeho odpoutat :confused: ale potom ty následky :frowning2: Já byla schopná vstát z postele až večer, takže jsem doma nic neudělala a nemluvila se mnou ani klika od dveří :grinning:
23. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no tak to já přišla domů o půl noci a ráno v 6 vstávala páč jsme jely do Polska,ale pomalu celou cestu jsem prospala,ale se mnou doma mluvily,mm byl s náma tak věděl jak budu asi vypadat :wink:
jo já už jsem to asi taky potřebovala vypláchnout si trochu hlavu
23. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 do Polska na nákupy? Nebo jen na výlet?
23. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no samo že na nákupy :grinning:
23. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: A zadařilo se? Pro mě je to trochu z ruky, ale dvakrát jsem tam byla s maminou autobusem a moc se mi to líbilo. Teď jezdím akorát na blešáky do Linze a to je taky fajn, jsem tokovej vetešník :grinning:
23. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky. tak uz jsem tady, Boda v pelisku zebra o treti snidani :slight_smile: no uplne nezavrenej - asi mu dam do zaludku spunt :slight_smile:.

Ja nic noveho. Jiz dva dny priznaky na mrchu a tak ji v sobotu cekam jak na koni :frowning2:. Tak ja jdu pracovat.
23. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky Vám všem přeji pěkné dopoledne:slight_smile:
23. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak koukám ,že jsem všechny tenhle měsíc předběhla zas já :unamused:
třeba ani mrcha nepříjde :wink:
Teprve jsem přišla do kanceláře,tak Vás jdu dočíst:slight_smile:
@lllenkap nazdárek,tak jsi byla na krvičce???
23. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap tak co čárka sílý ,sílý :wink:
autor
a kde je Pierrett měla by pomalu testit né
@kessinkaa jsem netrpělivá ostuda a zašla jsem tam v pátek.Měla jsem hodnotu 114, což je prý tady podle holek na ten den super.Dnes jsem si už dělala test a barva je stejná jako kontrolní čárka, tak snad ok. :slight_smile: Taky jsem byla ráno pro Utrouš a ještě jednou mě vzali krev v mém CARU tak ve 15 hod budu vědět. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: modlim se aby vše bylo ok.
23. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31ahoj eviku,sílí psala jsem to Kessince.Už je čárka stejná jako kontrolní:slight_smile:
23. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap tak držíme na 15:00 palce :grinning:
Díky moc:slight_smile:
Krásný den tak jsem zpět z centra.Dr.naprosto úžasný :grinning: IUI udělá (se smál,že jestli se to povede takbudeme rarita)haha a před tím udělá LPS,HSG a HSK a už nevím,co to všechno je.Ale bojím se příííííšerně.Ve středu jdu na předoperačn vyšetřní.Bojíííím
23. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, ale pořád spim.Včera jsem šla už v 21 hod,to neni úplně obvyklý u mě:slight_smile:jsem úplně kantare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ahoj to máš podle mě laparoskopii,hysteroskopii a to třetí už nevím,ale to tento měsíc iui nestihneš jestli jdeš na laparo
23. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap já bych taky pořád spala a nejsem těhu :slight_smile: z toho si nic nedělej
akorát dneska se pořád sprchuju tak jsem docela probraná :grinning:
23. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jojo jdu.Za týden jdeme na to.Udělá vše co jde,když už budu spinkat a pak hodíme prý experiment s IUI.Uvidíme zdda to stihneme a co bude v narkóze vůbec dělat
23. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata laparka je v pododě.V klidu:slight_smile:držim palečky
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak držím palečky ,abys po laparo nedopadla jak já to by bylo blbý,ale aspon budeš vědět kde je zádrhel a dal ti podepsat papír kdyby byly neprůchozí,aby ti jinak mohly udělat zákrok jinak totiž nemůžou pak bys musela zbytečně na laparo ještě jednou,ale snad to nebudeš potřebovat držím pěsti zjisti co je to HSG to by mě zajímalo co to je
23. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no joo,ale já se operací bojím jako čert.hlavně narkozy a pak,aby bylo vše O.Kjo a ptal se jestli souhlasím,že kdyby byli vejcovody nějak hodně špatný s ES (jak jsem to pochopila tak to je ,že by je dali pryč),ale on mi řekl,že to dělají fakt jen když jsou hrozný,že to nedělají pro jejich zábavu.DNeska byl fakt super :grinning:
23. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jojo dal a je to ES -jak čumím do těch papírů.No uvidíme....bojím se,ale snad to zvládnu ve zdraví a bude vše O.k
23. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap vždyt vím,že jsi byla v pátek....už máš sklerozu :grinning: :grinning: .Jsem zvědavá,co tam bude za hodnotu dnes,držím palce
23. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to dáš,porod jsi taky dala :wink: .Je dobře,že si to necháš udělat,určitě to pomůže
23. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jakok pro legraci je snad neodstranují nikde né,jen když je to potřeba co je ES už nevím taky
23. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jsem fakt ještě mimo. :slight_smile: promin:slight_smile:
23. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zase nových pojmů :sweat_smile: Narkózy se taky bojím, ještě jsem jí nikdy nepodstoupila :cry:
23. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek