IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
pierrette1
26. čer 2010
@tadelka já vím 🙂 ale jsem ráda, že se na tom i manžel může více podílet 🙂 aby neměl pocit, ža je mimo 😉
tadelka
26. čer 2010
tak já to balím a jdu do hajan 🙂 měj se krásně a dobrou 🙂
tadelka
26. čer 2010
@pierrette1 to je taky pravda, aspoň se může manžel taky připojit a podílet se 🙂
pierrette1
26. čer 2010
@tadelka dobrou 🙂
tadelka
27. čer 2010
:-o tady je mrtvo :-|
78marcela
27. čer 2010
@tadelka taky si říkám🙂
tadelka
27. čer 2010
@78marcela ahojky, tak jak se vede, máš vše zabaleno? 🙂
78marcela
27. čer 2010
Ešče néééééé...ale vypráno, vyžehleno a teď se šrotím na zítřejší zkoušku. Respektive teď jsem začala, protože jsem ještě včera a dnes dopisovala různý úkoly, co měly být v květnu odevzdány a teď jsem se začala učit na zk, jsem zvědavá, jak to zvládnu, když mám ještě balit atd.
doufalka
27. čer 2010
Krásnou neděli 🙂

Já nepřispívám, protože si přispávám, neboť jsme včera udělali na zahradě takovou malou párty a domů se šlo až 1 hodinu po půlnoci 😉 Moje 4letá Bára lítala s kamarádkama až do 0.15h. a pak mi najednou usnula v náručí. Sociálku na mě!!! :-N Ale ponocovala takhle poprvé v životě, tak snad se svět nezboří. Včera jsem taky snad po 100 letech viděla světlušky. Už proto jsem ráda, že byly děti vzůru, byly z nich úplně nadšené 🙂

Marcelo, jestli nebudete mít v domě mladé lidi, určitě budou někde v blízkém okolí 😉 My jsme v našem domě až na jeden pár všichni mladí. A ten jeden starší pár je vlastně taky mladý - mladý duchem. Často hlídají dětem vnoučata, takže je tu hezky živo.

Manžel odvezl Báru k babičce, abychom měli na zítra volné pole působnosti. Nějak se nám nakumulovala spousta věcí na pondělí a úterý. Zítra budu mít punkci, Báře mají sundat sádru (jsem asi nepsala, ale před 3 táýdny skákala na trampolíně a zlomila si ručičku), v úterý jdeme k zubaři a ve školce je závěrečná besídka... Dneska si hodím asi nohy na stůl a budu se na to psychicky připravovat. Taky se docela obávám punkce, protože minule jsem se jim nějak "nepovedla" a probudila jsem se zatampónovaná a s kapačkou na ruce... To samozřejmě přeháním, nemyslím, že jsem se nepovedla, protstě jsem nějak zkolabovala. Nedivila bych se, kdyby to bylo z těch koňských dávek :-|

Jdu něco dělat. Mám tu binec jak v tanku. Vůbec to nechápu. Včera bylo uklizeno... Pak jsem se vrhla do čištění akvária (musela jsem ho celé vydesinfikovat a vymýt, protože jsme si přinesli domů nemocnou rybu a po přeléčení to nebylo akvárium, ale žumpa) a když jsem skončila, tak jsem se tu brodila v kamínkách a všude je nakapáno... Chtěla jsem to hned uklidit, ale pak přišel nápad s grilováním a já místo úklidu, jsem to ještě trošku přiživila... No, mám co dělat celou neděli :-S
78marcela
27. čer 2010
No a abych si teď odpočinula od toho začátku učení🙂) tak se jdu napapat.
doufalka
27. čer 2010
@78marcela To je myslím dost rozumný 🙂 Po mě chce můj chlap nějakou pomoc na zahradě... tak se mi ten úklid zase trošku posune. Hurááááááá 😃
78marcela
27. čer 2010
@doufalka - tak to já raději bych teda doma uklízela než na zahradě, to je něco, co fakt nemusím.
gambrinuska
27. čer 2010
Ahojky holky píšu na rychlo, nejsem ještě úplně svěží 😞 😉
Snesla jsem manžílkovi dneska k narozeninám 11 vajíček, jedno nebylo úplně zralé, ale oplodní je všechny, zítra si mam zavolat kdy bude transfer :-N |-|
Je mi malinko špatně od žaludku a břicho trochu cejtim, ale jinak mi je dobře 😉 mam radost z :-N úrody |-| zítra si mam volat jak se oplodnili a jak se vyvíjejí, a ET bude bud ve středu nebo po PK v pátek :-N |-|
Jinak jsem mluvila s tou embryoložkou, tak po tom co udělala ICSI tak sama doporučila AH že mam silnější ten obal, tak snad to byla příčina neplodnosti |-| a ted už bude líp |-|
jdu vás dočíst 🙂
78marcela
27. čer 2010
@gambrinuska - tak to je prima, docela slušná úrodička. To budete mít miminek🙂
tadelka
27. čer 2010
@gambrinuska tak jich máš hodně, to je dobře 🙂 přála bych ti PK. 🙂 Tak se drž a opatruj ať jsi připravená na mimísky 😉 držím palce
tadelka
27. čer 2010
já se vám zahlásím zítra, až se trochu proberu, jsem zvědavá, jakou budu mít úrodu já 😃
78marcela
27. čer 2010
Ahoj holky, přidávám fotečky naší Terezky, jak jsem včera slíbila. Tady jednu na ukázku a v albíčku mám další. Je to takové naše IFV sluníčko, a pro mě naděje, že se u nás taky podaří...
doufalka
27. čer 2010
@gambrinuska Téééda, to máš krásnou úrodičku 🙂 Nezbývá, než držet palce, aby se jich oplodnilo co nejvíc.

@78marcela No, na zahradě to zase taková fuška nebyla. Myslím, že jsem včera psala, jak chlapi staví plot... Tak jsem měla jen podržet nějaké plaňky. Bohužel jsem se tam zakecala a domů jsem dorazila až nyní - lehce připálená od slunce.

@tadelka Držím ti všechno co jde, aby jsi měla taky krásnou úrodu. Také já se ozvu zítra, až se trošku zmátořím.
tadelka
27. čer 2010
@doufalka díky moc, my jsme vlastně na tom stejně 😃 tobě taky držím vše co jde 😉 jsem na nás zítra zvědavá
evik31autor
27. čer 2010
zdravím děvčata,
@gambrinuska pěkná úroda tak snad to vyjde 😃
na zítřejší kontroly holky hodně štěstí a jdu vás dočíst
Marcelko už máš konečně dobaleno? 😉
jinak koukámMarcajda ani barbika se zase neobjevily no holky co je s váma 😞
evik31autor
27. čer 2010
jinak já jsem užila celý den u našich,opekly jsme si páreček a ted kvačím do vany jelikož smrdím kouřem a pak si vás konečně dočtu,ještě že jste toho tolik nenaklábosily 😃
marty154
27. čer 2010
Holky,hezký podvečer
@gambrinuska- tak blahopřeji k dnešní úrodě vajíček 🙂 ,to jsi dala manželovi pěkný dáreček,hlavně si pěkně odpočiň
@tadelka a @doufalka holky,zítra přeji hodně štěstí a pořádnou úrodu,pak dejte vědět 🙂 🙂
@78marcela pěkně si užij lázně a odpočívej !!!!!! A ozvy se nám !!!!!! :-N
@evik31 tak ten páreček ti závidím,taky bych si dala,pořádně opečený 😉
A všem co mají zítra nějaký vyšetření,ať všem dobře dopadnou !!!! 😉
gambrinuska
27. čer 2010
No neni to extra velká úroda, jako u Marcel, ale jsem ráda i za to :-N , hlavně aby silní a bojovali dál |-|
@evik31 pošli páreček, taky bych si dala 😉 mam plnnou hubu slin 😉
@tadelka a@doufalka na zítra držim pěsti, at máte pěknou úrodičku x-)
ostatní zdravim, já zavedu utroš a jdu pokračovat ve spánku 😉
gambrinuska
27. čer 2010
tabulka:
🙂 Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
🙂 Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27.6-11folíků
🙂 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.😎
🙂 valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
🙂 lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
🙂 martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
🙂 marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
🙂 marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
🙂 Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
🙂 tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,kontrola 24.6.09
pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.kontrola a uvidíme co dál
evik31autor
27. čer 2010
@gambrinuska
@marty154 ted byl páreček,ale příští týden máme velkou oslavu takže bude masino a hodně masina to se b udou sliny zbíhat imě 😃
jinak my jsme si zas po dlouhé době udělaly s manžou hezkou chvilku 😃 než příjde ta mrška prej aby jsme to stihly,že pak dlouho zas nic nebude no to je strachu že 😃 tak šel spokojeně chrupkat a já tu zas čumím do blba jelikož se mě nechce spát :-|
ted mě zas bude líto Marcelky ta si stýskala,že dlouho nic tak doufám,že jsi si s přítou udělala taky pěknou chvilku teda jestli mrška už odjela :-N
jinak neteřinka krásná 😃
a jak se cítí naše dvě těhulky Valkil a Martiiik,a co naše skoro těhulky co zatím čekají na vytoužené // doufám,že se holky šetříte 😎
jinak nám hlásej krásný teplotní stupně tak vytáhnem krémy na opalování a jdem na to 😃
no to jsem tady zas toho nakecala tak zatím pápá 😃
a vy co se nám nehlásíte se už ozvěte joooooooo at máme nové info a Marcelka nám nahlásí jak je krásně v lázních,ale ted už vážně 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
78marcela
27. čer 2010
@evik31 U nás Evi žádná až tak pěkná chvilka neproběhla. My se spolu rozloučili už ve čtvrtek a to mrška ještě byla. Takže jsme byli jen na večeři a pak se chvilku jenom tulili a povídali a loučili, vše čistě platonicky...
Pak jsem odjela k těm našim a přítel ke své máti, a včera razil na sraz se základkou po 20 letech. Dnes mi volal, přísahal, že byl věrnej😃
A dojede za mnou příští víkend, mám sehnat ubytování na jednu noc, zůstane ze soboty na neděli...a třebaaaa konečně po dvou měsících...
78marcela
27. čer 2010
konečně mám důvod se do těch lázní těšit🙂
78marcela
27. čer 2010
Valkil, Martik Marcajda Barbika se na nás asi vybodli, těšila jsem se, jak bude Valkil s Martiik každý den hlásit zesilující čárky a ony nic.
evik31autor
27. čer 2010
@78marcela jojo jsou to holky zlobivý ]-(
no vidíš a pak ,že v lázních bude nuda 😃
78marcela
27. čer 2010
@evik31 Teď jsem koukala na komentáře, cos mi psala do albíčka k naší Terči, docela jsem se bavila. Fakt jsem měla prdlačku, ji to děsně baví, někomu něco nabízet a pak cuknout. Má docela dobře vychytanej ten okamžik, kdy cuknout. Taky je z ní pěkná zlodějka. Byla u nás ještě jedna kamarádka s malým ( o dva měsíce mladším než Teres), jeho mamča mu dala takovou tu dětskou křupku, tak ji držel v ruce, naše malá k němu došla, naklonila se k němu, láskyplně se na něj usmála a pak ještě s tím úsměvem mu z ručičky sebrala tu křupku a zdrhla. My byly mrtvý smíchy.