• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tadelka já vím :slight_smile: ale jsem ráda, že se na tom i manžel může více podílet :slight_smile: aby neměl pocit, ža je mimo :wink:
26. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to balím a jdu do hajan :slight_smile: měj se krásně a dobrou :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 to je taky pravda, aspoň se může manžel taky připojit a podílet se :slight_smile:
26. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: tady je mrtvo :unamused:
27. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka taky si říkám:slight_smile:
27. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ahojky, tak jak se vede, máš vše zabaleno? :slight_smile:
27. čer 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ešče néééééé...ale vypráno, vyžehleno a teď se šrotím na zítřejší zkoušku. Respektive teď jsem začala, protože jsem ještě včera a dnes dopisovala různý úkoly, co měly být v květnu odevzdány a teď jsem se začala učit na zk, jsem zvědavá, jak to zvládnu, když mám ještě balit atd.
27. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli :slight_smile:

Já nepřispívám, protože si přispávám, neboť jsme včera udělali na zahradě takovou malou párty a domů se šlo až 1 hodinu po půlnoci :wink: Moje 4letá Bára lítala s kamarádkama až do 0.15h. a pak mi najednou usnula v náručí. Sociálku na mě!!! :sweat_smile: Ale ponocovala takhle poprvé v životě, tak snad se svět nezboří. Včera jsem taky snad po 100 letech viděla světlušky. Už proto jsem ráda, že byly děti vzůru, byly z nich úplně nadšené :slight_smile:

Marcelo, jestli nebudete mít v domě mladé lidi, určitě budou někde v blízkém okolí :wink: My jsme v našem domě až na jeden pár všichni mladí. A ten jeden starší pár je vlastně taky mladý - mladý duchem. Často hlídají dětem vnoučata, takže je tu hezky živo.

Manžel odvezl Báru k babičce, abychom měli na zítra volné pole působnosti. Nějak se nám nakumulovala spousta věcí na pondělí a úterý. Zítra budu mít punkci, Báře mají sundat sádru (jsem asi nepsala, ale před 3 táýdny skákala na trampolíně a zlomila si ručičku), v úterý jdeme k zubaři a ve školce je závěrečná besídka... Dneska si hodím asi nohy na stůl a budu se na to psychicky připravovat. Taky se docela obávám punkce, protože minule jsem se jim nějak "nepovedla" a probudila jsem se zatampónovaná a s kapačkou na ruce... To samozřejmě přeháním, nemyslím, že jsem se nepovedla, protstě jsem nějak zkolabovala. Nedivila bych se, kdyby to bylo z těch koňských dávek :unamused:

Jdu něco dělat. Mám tu binec jak v tanku. Vůbec to nechápu. Včera bylo uklizeno... Pak jsem se vrhla do čištění akvária (musela jsem ho celé vydesinfikovat a vymýt, protože jsme si přinesli domů nemocnou rybu a po přeléčení to nebylo akvárium, ale žumpa) a když jsem skončila, tak jsem se tu brodila v kamínkách a všude je nakapáno... Chtěla jsem to hned uklidit, ale pak přišel nápad s grilováním a já místo úklidu, jsem to ještě trošku přiživila... No, mám co dělat celou neděli :confounded:
27. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a abych si teď odpočinula od toho začátku učení:slight_smile:) tak se jdu napapat.
27. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela To je myslím dost rozumný :slight_smile: Po mě chce můj chlap nějakou pomoc na zahradě... tak se mi ten úklid zase trošku posune. Hurááááááá :grinning:
27. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka - tak to já raději bych teda doma uklízela než na zahradě, to je něco, co fakt nemusím.
27. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky píšu na rychlo, nejsem ještě úplně svěží :frowning2: :wink:
Snesla jsem manžílkovi dneska k narozeninám 11 vajíček, jedno nebylo úplně zralé, ale oplodní je všechny, zítra si mam zavolat kdy bude transfer :sweat_smile: :pensive:
Je mi malinko špatně od žaludku a břicho trochu cejtim, ale jinak mi je dobře :wink: mam radost z :sweat_smile: úrody :pensive: zítra si mam volat jak se oplodnili a jak se vyvíjejí, a ET bude bud ve středu nebo po PK v pátek :sweat_smile: :pensive:
Jinak jsem mluvila s tou embryoložkou, tak po tom co udělala ICSI tak sama doporučila AH že mam silnější ten obal, tak snad to byla příčina neplodnosti :pensive: a ted už bude líp :pensive:
jdu vás dočíst :slight_smile:
27. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska - tak to je prima, docela slušná úrodička. To budete mít miminek:slight_smile:
27. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska tak jich máš hodně, to je dobře :slight_smile: přála bych ti PK. :slight_smile: Tak se drž a opatruj ať jsi připravená na mimísky :wink: držím palce
27. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se vám zahlásím zítra, až se trochu proberu, jsem zvědavá, jakou budu mít úrodu já :grinning:
27. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám fotečky naší Terezky, jak jsem včera slíbila. Tady jednu na ukázku a v albíčku mám další. Je to takové naše IFV sluníčko, a pro mě naděje, že se u nás taky podaří...
27. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska Téééda, to máš krásnou úrodičku :slight_smile: Nezbývá, než držet palce, aby se jich oplodnilo co nejvíc.

@78marcela No, na zahradě to zase taková fuška nebyla. Myslím, že jsem včera psala, jak chlapi staví plot... Tak jsem měla jen podržet nějaké plaňky. Bohužel jsem se tam zakecala a domů jsem dorazila až nyní - lehce připálená od slunce.

@tadelka Držím ti všechno co jde, aby jsi měla taky krásnou úrodu. Také já se ozvu zítra, až se trošku zmátořím.
27. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky moc, my jsme vlastně na tom stejně :grinning: tobě taky držím vše co jde :wink: jsem na nás zítra zvědavá
27. čer 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím děvčata,
@gambrinuska pěkná úroda tak snad to vyjde :grinning:
na zítřejší kontroly holky hodně štěstí a jdu vás dočíst
Marcelko už máš konečně dobaleno? :wink:
jinak koukámMarcajda ani barbika se zase neobjevily no holky co je s váma :frowning2:
27. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já jsem užila celý den u našich,opekly jsme si páreček a ted kvačím do vany jelikož smrdím kouřem a pak si vás konečně dočtu,ještě že jste toho tolik nenaklábosily :grinning:
27. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,hezký podvečer
@gambrinuska- tak blahopřeji k dnešní úrodě vajíček :slight_smile: ,to jsi dala manželovi pěkný dáreček,hlavně si pěkně odpočiň
@tadelka a @doufalka holky,zítra přeji hodně štěstí a pořádnou úrodu,pak dejte vědět :slight_smile: :slight_smile:
@78marcela pěkně si užij lázně a odpočívej !!!!!! A ozvy se nám !!!!!! :sweat_smile:
@evik31 tak ten páreček ti závidím,taky bych si dala,pořádně opečený :wink:
A všem co mají zítra nějaký vyšetření,ať všem dobře dopadnou !!!! :wink:
27. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neni to extra velká úroda, jako u Marcel, ale jsem ráda i za to :sweat_smile: , hlavně aby silní a bojovali dál :pensive:
@evik31 pošli páreček, taky bych si dala :wink: mam plnnou hubu slin :wink:
@tadelka a@doufalka na zítra držim pěsti, at máte pěknou úrodičku :dizzy_face:
ostatní zdravim, já zavedu utroš a jdu pokračovat ve spánku :wink:
27. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tabulka:
:slight_smile: Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
:slight_smile: Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27.6-11folíků
:slight_smile: 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
:slight_smile: valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
:slight_smile: lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
:slight_smile: martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
:slight_smile: marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
:slight_smile: marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
:slight_smile: Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
:slight_smile: tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,kontrola 24.6.09
pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.kontrola a uvidíme co dál
27. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gambrinuska
@marty154 ted byl páreček,ale příští týden máme velkou oslavu takže bude masino a hodně masina to se b udou sliny zbíhat imě :grinning:
jinak my jsme si zas po dlouhé době udělaly s manžou hezkou chvilku :grinning: než příjde ta mrška prej aby jsme to stihly,že pak dlouho zas nic nebude no to je strachu že :grinning: tak šel spokojeně chrupkat a já tu zas čumím do blba jelikož se mě nechce spát :unamused:
ted mě zas bude líto Marcelky ta si stýskala,že dlouho nic tak doufám,že jsi si s přítou udělala taky pěknou chvilku teda jestli mrška už odjela :sweat_smile:
jinak neteřinka krásná :grinning:
a jak se cítí naše dvě těhulky Valkil a Martiiik,a co naše skoro těhulky co zatím čekají na vytoužené // doufám,že se holky šetříte :sunglasses:
jinak nám hlásej krásný teplotní stupně tak vytáhnem krémy na opalování a jdem na to :grinning:
no to jsem tady zas toho nakecala tak zatím pápá :grinning:
a vy co se nám nehlásíte se už ozvěte joooooooo at máme nové info a Marcelka nám nahlásí jak je krásně v lázních,ale ted už vážně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 U nás Evi žádná až tak pěkná chvilka neproběhla. My se spolu rozloučili už ve čtvrtek a to mrška ještě byla. Takže jsme byli jen na večeři a pak se chvilku jenom tulili a povídali a loučili, vše čistě platonicky...
Pak jsem odjela k těm našim a přítel ke své máti, a včera razil na sraz se základkou po 20 letech. Dnes mi volal, přísahal, že byl věrnej:grinning:
A dojede za mnou příští víkend, mám sehnat ubytování na jednu noc, zůstane ze soboty na neděli...a třebaaaa konečně po dvou měsících...
27. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně mám důvod se do těch lázní těšit:slight_smile:
27. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valkil, Martik Marcajda Barbika se na nás asi vybodli, těšila jsem se, jak bude Valkil s Martiik každý den hlásit zesilující čárky a ony nic.
27. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela jojo jsou to holky zlobivý :angry:
no vidíš a pak ,že v lázních bude nuda :grinning:
27. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Teď jsem koukala na komentáře, cos mi psala do albíčka k naší Terči, docela jsem se bavila. Fakt jsem měla prdlačku, ji to děsně baví, někomu něco nabízet a pak cuknout. Má docela dobře vychytanej ten okamžik, kdy cuknout. Taky je z ní pěkná zlodějka. Byla u nás ještě jedna kamarádka s malým ( o dva měsíce mladším než Teres), jeho mamča mu dala takovou tu dětskou křupku, tak ji držel v ruce, naše malá k němu došla, naklonila se k němu, láskyplně se na něj usmála a pak ještě s tím úsměvem mu z ručičky sebrala tu křupku a zdrhla. My byly mrtvý smíchy.
27. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek