• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa no porod jsem měla císařem....hnus fialovej..nebutu to tady ani psát.Ale bojím se.Hele ale stejně už nevím co to jsou ty zkratky přesně.Kurňa a to mi to tak krásně vysvělil :grinning: .S tím vším přišel sám....když jsem řekla,žte chceme zkusti IUI.
23. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Pro mě je narkozá úplná pohoda.A ta laparka je tak šetrná minioperace. :slight_smile: Trochu to pobolívá potom, ale já s mojim sníženym prahem bolesti, kdy mě při prvním nativu před 3 měsíci brali jedno vajičko bez narkozy a já tam stropila scénu, házela jsem zadkem ,až jsme to vejce ztratili někde v břichu.Takže klídek :wink: Opravdu v pohodě.!!!!!!
23. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap no joooo to říkej mýmu strachu.No bolesti po tom se nebojím.něco vydržím.To mi je jedno.Ale spíš ta narkoza a výsledek.
23. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa hned napíšu.ale asi stoupá protože dnes mám test úplně rude a to jsem si myslela že já tohle nikdy neuvidim:slight_smile:Dnes jsem vlastně 16 do od ET.Kouknu se pak do chytrý tabulky :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata Nárkoza super.Já si na ni ujiždím:slight_smile:a výsledek, jak říka muj doktor,když se to podařilo jednou vyjde to i podruhý.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takže klídek :wink:
23. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap ...jo ujíždíš na narkoze,jo?Ty jsi normálně ujetá. :grinning: :grinning: .Ale jooooo věřím mu,ale ten strach.Zase budu vědět,že se udělalo vše proto apak to vyjde.Jen mám strach,aby mi něco nevzali
23. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata já někdy po narkoze zvracím,ale od toho tam jsou oni ,aby se o tebe postarali,mě po laparce bylo fajn co mě bolelo bylo ,když mě vyndávaly drén blé,mě ho tam nějak vždycky hodně asi strčej a pak to bolí,ale paní vedle na pokoji tozas nebolelo vůbec ,já byla po laparce v nemocnici 7dní tak stím počítej,že nepůjdeš hned domů a musela njsem myslím mýt nějakou pauzu než jsem šla na ivf,ale to už nevím jak dlouhou,ale příští měsíc s iui radši nepočítej,ale mě se to blbě hojilo,že mám cukrovku tak to je možná taky něco jiného měla jsem na měsíc i neschopenku
23. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata jinak strach,že ti něco vemou je normální,když ti vemou vejcovod tak ten k ivf nepotřbuješ vaječníky máš si myslím v poho,když produkuješ vajucha takže to nehrozí dělohu ti zkontrolují tou hysterkou tu určo nevemou neboj
23. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já doufám,že půjdu rychle domů.Malá mi jde poprvé do školky a já tam nebudu.to je pro mě asi nejhorší.No vaječníky snad vpohodě mám.no uvidíme.No nějak se bojímo dělohu.Jsem fakt praštěná
23. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap tak co ta hodnota??????
23. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa prej jim to ještě nenafaxovali :frowning2:
23. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké odpoledne holky!!
Tak dopolední maraton mám za sebou a už jsem si stihla dát s Tobíkem 20 :grinning: Jinak jsem si koupila takové tříčtvrteční tepláky (na to lítání venku s Tobíkem) a zítra se chci mrknout po nějakém pěkném tričku :grinning:
No a jinak si tady od rána nadávám..... Chtěla jsem si v rychlosti oholit nohy, ale byla jsem líná cokoliv připravovat a vyndavat, tak jsem to vzala na sucho a pak natřela krémem. No a teď mám vyrážku jak hovado.... No čím starší tím blbější. Nohy mě svědí a vypadám jako kdybych měla nějakou nemoc či co :frowning2: :angry: :angry: :angry:

@lllenkap už jsem taky pěkně zvědavá, ale myslím si, že hodnoty krásně rostou a Ty jsi prostě těhulka!!!!!!
23. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata držím palce, ať je všechno OK. Ale úplně Tvůj strach chápu..
Jinak já rodila taky císařem (po 13 hod přirozeně kvůli špatné rotaci) a zase si nemůžu stěžovat... Nic mě nebolelo a druhý den už jsem byla ready..
To jenom píšu, aby jsme nezastrašili těhulky :wink: Každá to má holt jinak :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jdu doma napíšu z domu.mam tam zavolat asi za 40 minut :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap budu tady čekat :wink:
23. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika hele stejně má být zima,tak to nebude vidět :grinning: ...snad to bude,brzo pryč
23. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jdu volat :unamused:
23. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak 488 HCG:slight_smile:prej super
23. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap tak to narostlo super!!Doufám,že jsem budeš chodit,abych tady nezůstala sama,ale holky nás brzo doženout!!!
23. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jasný,budu:slight_smile:koukala jsem teda na tvůj příběh-1KET docela me to vyděsilo.tak snad tě nebudu následovat v tomhle :pensive: Ty už jsi teď ok -11 týden nádhera:slight_smile:
23. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap no byla to hrůza!!Po tolika letech a pokusech úspěch a pak tohle.Snad to ted dotáhnu,MUSÍM!!!
23. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa určitě ano.neboj. :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap gratuluji. Tak to narostlo krásně!!!!
@kessinkaa no doufám, že to zmizí :grinning:
23. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jdu dělat večeři a pak musim běžet pro výsledky z genetiky.papa.Zítra :slight_smile: a děkuju
23. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika Jo jo taky jsem happy:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa to víš, že to dotáhneš. 1/3 už máš za sebou a teď to bude rychle utíkat :grinning: Až teda na ten 9tý měsíc ten se vždycky vleče neskutečně :grinning: :grinning:
@barbika A děkuju :slight_smile:
@lllenkap nemáš zač :wink:
23. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika snad to je a bude v pohodě!!Snažím se,na to vůbec nemyslet a zatím tomu ani nevěřím :grinning: .Hlavně ty nevolnosti,aby byl konec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap moc blahopřeji k HCG :slight_smile: Krásné číselko :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek