• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap no super - to mas uplne ucebnicove HCG - tak to je na te nejlepsi ceste - jen tak dal!!!!!!
23. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem doma, po veceri a tak se tu jen tak placam na gauci :slight_smile:. Zitra bude trochu blazinec a tak nevim kdy se za vama dostanu.
23. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer
23. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Mooooc děkuju k tak úžasnému HCG :wink:
23. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak s novou várkou léků znovu do boje.
23. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera tak snad to tentokrát výjde :wink:
my asi taky začnemplánovat 2ivf dnes jsem to dostala a ve středu je pohovor tak uvidíme
23. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 dobrá zpráva Evičko :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 super tak jdeme do toho - mame vitr do plachet? :slight_smile:.

ja cekam mrchu kazdym dnem - priznaky uz jsou tu a tak jestli se treti den mrchy ta cysta v deloze neukaze tak zacinam take stimulovat :slight_smile:. Pocitam tento vikend.

23. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty jsi tedy dobry sprintar - mrcha za 21 dni - no bud se couras vzadu a nebo vedes peleton - :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky jsem koukala jak blázen,asi my to vynahrazuje za minule jen aby se mě zas nedržela jak klíště :unamused:
@rozmarynek
23. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hahaha no to teda z jednoho extremu do druheho - musime rychle najit dalsi obet co ceka na mrsku a odexpedovat bez zpatecni adresy tim smerem :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jo tak at holky jinak pošlou adresy já jí tam klído pošlu :wink:
23. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK HOLKY KDO POTREBUJE MRSKU? Jedna ceka na expedici!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :sunglasses:
23. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@rozmarynek já mršku čekám příští měsíc a docela bych potřebovala, aby se tak o týden opozdila. U nás v CARu probíhá rekonstrukce a tak můžu začít stimulovat až koncem měsíce, protože laborka a s ní vše spojené začíná fungovat až v říjnu. Takže bych ráda, abych nemusela čekat další měsíc, ale stihlo se to takhle.. Jenomže já ji mám přesnou jak hodinky a čekám ji nějakého 13.9..... Mám si zavolat co a jak. Ale prý, když mám dlouhý protokol, tak by to mohlo vyjít...
@evik31 to je fajn, že jdeš hned do dalšího boje. Na co čekat.... Prostě už to musí vyjít a já doufám, že opravdu budeme všechny rodit v roce 2011!!!!!!!!!!
23. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,za chvilku vyrážím na krev,kvůli tomu Prvotrimestrální screeningu.Pak mi dají termín UZ,tak jsem zvědavá i mám strach.Je mi zase zle,to bude cesta,ach joooo
24. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak hodně štěstí a at to dobře dopadne a výsledky jsou OK :grinning:
já jsem taky od rána na wc,ale z jiného důvodu krvácím jak blázen takže samé libůstky :angry:
24. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa držím palečky ať všechno dobře dopadne a hlavně ať zvládneš tu cestu bez problémů!!!
24. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Hodně štěstí!!! :dizzy_face:
24. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a jsem totálně v kelu. Teď jsem se vrátila od doktora a mám podezření na klíšťovku :frowning2: Včera přes den mě trochu pobolívalo v krku, ale to je u mě normální a večer jsem se složila a ráno mi bylo taky zle, tak jsem šla po třech letech k doktorovi a mám všechny příznaky, až na to bolení v krku, ale řekl, že angína to není. Nasadil mi nějaká silná antibiotika a příští týden na krev a pak se uvidí. Já se z toho asi zblázním. Doufám, že to nic nebude a že se neoddální IVF, to už by na mě bylo moc :frowning2:
24. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Proboha, kde sis to uhnala?! :astonished: Dělal ti doktor nějaký testy? A ty už stimuluješ, nebo jsi ještě nezačala?
24. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 no klíště jsem měla desátého, takže na krev je ještě brzy, tak snad to zarazí antibiotika. Ale jedno je jisté, do lesa už letos nejdu :sweat_smile: Stimulovat bych měla začít v říjnu, tak se modlím, aby se to nic nebylo a všechno šlo podle plánu :confused:
24. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Sice tě to asi neuklidní, ale furt lepší, že sis to uhnala teď, ještě před stimulací, než kdybys už stimulovala, to by asi bylo v háji. Tak si zavolej do CARu, abys věděla, jestli je to důvod k odložení ...
24. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Moc na tebe myslim.zrovinka jsem byla včera pro výsledky z genetiky,tak mě ta genetička vysvětlovala podrobnosti o screeningu :slight_smile:
@baronek já taky měla klíště :frowning2:
24. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ohledně těch klíšťat, volala jsem jednomu super lékaři z imuno-alergické poradny.Prý pokud kousne klíště a opravdu se nic neděje(teplota+ flek),není se čeho obávat:Přenos na miminko prý možný není!Alespoň v tomto stadiu těhotenství co jsem já.Mám být prej v klidu.tak jen info pro všechny :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Diky moc !!!!!
24. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
@barbika
@alim75
@lllenkap díkes holky.Cestu jsem zvládla a krev taky.Na UZ jdu 2 září,tak jsem fakt zvědavá.
24. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa zdravím tě :slight_smile: mě čeká vše zítra - u nás je to podivné,mám dorazit ráno na 8 na krev a pak na UTZ - ani nevím kdy budou výsledky....u vás je to lepší - jdeš na krec a pak při UTZ už výsledky znáš....
24. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 hmm to je blbý,že budeš čekat.Takhle je to fakt lepší,ale taky mám strach.Budu na tebe zítra myslet :wink:
24. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jit zítra už na ultrazvuk,to je ten první,kde koukají, jestli je tam ten váček asi ne???? :slight_smile:
24. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jsi moc hodná,určitě zítra pisnu co a jak.... :wink:
24. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek