• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky chtěla jsem s zeptat jak vypadá mimoděložní těhu?Máte někdo zkušenost.Něco jsem o tom četla, ale víte,já až tak každýmu nevěřim,na vás je větší spoleh:slight_smile:Mám nějaký stíhy.teď je budu mít pořád:slight_smile:
25. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap jo bude to náš druhý pokus,pak jinak ještě 3ivf dál už asi né jako samoplátci by jsme to nezvládly,někde 90000,- za ivf to né stačí ,že ted jsme platily 30000,- plus dalšíléky kolem,ale věřím,že se to povede jen né doufám až budem vycucaný a na poslední pokus :unamused:
jakto ,že tam ještě usebe nemáš v kolikátém jsi týdnu už to máš potvrzené od doktora ,nebo ještě né :astonished:
25. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap na dtím radši ani nepřemýšlej proboha :astonished:
25. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Broučku nemysli na třetí,druhej bude ok!!!!!!!Hele mam zatim krev:slight_smile: ale mam stíhy, že to nebude na tom správným místě :frowning2: znáš to bojim bojim.já jak to uvidim,budu klidnější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nebudu,nebudu ale napadá mě to :unamused:
25. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky - UTZ je jedničkový - má všechno co má mít,spočítali jsme prstíky,kostičky,viděli páteř,poslechli srdíčko a projasnění je taky ukázkové - tak jsem si oddychla :slight_smile: výsledky krve budou přístí týden - říkali mi,že mi nejspíš kvůli věku zavolají z genetiky,tak uvidíme.....moc děkuji,že jste na mě mysleli :grinning:
25. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Super super.gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap a kdyže jdeš na ten ultrazvuk :slight_smile: neboj bude to dobré
já mám výhodu ,že mimoděložní mýt nemůžu ,když nemám vejcovody bud se uchytne ,nebo né zatím teda spíš né no potvora jedna :angry:
25. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 tak dneska samé dobré zprávy tak to jsem odpolko zvědavá na sebe :unamused:
25. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jdu zítra.Podle holek bych měla být zítra přesně v 5.týdnu. No máš výhodu :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap díky a na mimotěložní nemysli...navíc HCG ti stouplo hodně a u mimo,stoupá pomaličku.....
autor
no nic holky jdu hodit vanu jinak se asi dneska neproberu :unamused:
@jancica74 jééééééééé ty se máš,já chci taky :slight_smile: .Já se toho druhého září snad nedočkám.
@evik31 jednou nic neznamenalo.Jak mě psala tehdy Petronela, je to zkušební a myslim si to taky!!!!!!! :wink:
25. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já taky,neboj určitě tě potěší :slight_smile: chcete jít do dalšího pokusu hned?
autor
@lllenkap tak že zítra chci vidět u tebe čeká miminko je v 5tt jasný jooooooo :grinning:
@jancica74 Díky za povzbuzující slovo!!!!!
autor
@jancica74 uvidíme co mě doporučí jinak asi jo,vbyšetření mám snad všechna
25. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap no tak ted teda pojedem na ostro :grinning:
25. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám Vám strašně moc sluníček pro štěstí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chi
@lllenkap taky jsem mšla takové myšlenky,neboj bude to v pohodě :wink:
@kessinkaa dočkáš,už to je za pár dnů - bereš manžela?měl by tam jít - je to krásné pokoukáníčko :slight_smile: :slight_smile: určitě bude nadšený,jako ten můj :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No hele :wink: .tohle mě taky můj doktor řekl,že naporvé je to spíše vyjímka!!!Ať nejsem zklamaná,kdyby to nevyšlo.Že to vyjde ,ale nevi se kdy!!!!!Cheche :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je dobře Evi - jen tak dál do dalšího boje - tentokrát ho vyhrajete :grinning:
25. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Asi je to opravdu normální.Prostě ted do konec života dítětě samé strachy:slight_smile:
25. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no uvidím,jestli tady bude,je dost často pryč.Hele řeknou ti,co to bude??Já vím,že je brzo,ale nějaké holky psaly,že už to je vidět
@evik31 mě řekli to samé - poprvé je to jen zkouška :wink:
@jancica74 - velikááááá gratulace - musí to být srper pocit => závidím

@kessinkaa - 2.9. je za chvíli, co mám říkat já :frowning2: ale taky se dočkám

@lllenkap - tak že UTZ - neboj bublinka bude tam kde má, ale nemysli si že pak už se nebudeš nervovat, pak zase přijde strach aby na dalším UTZ (ten mě čeká v pátek) bylo srdíčko atd. atd. - do porodu ze stresu nevyjdeme :grinning: s mimoděložní těhu neplaš - to by jsi měla nezkutečné kreče a špinivali by si
25. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no on asi tuší,nebot i můj kamarád to viděl,ale oba lékaři mi řekli,že dřív jak okolo 18 týdne to říkat nechtějí - není to stoprocentní,nebot jsou ty pohlavní orgány ještě nateklé - ale ten známý si myslí,že to bude kluk,a ten dnešní lékař taky......
25. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Teď jsem to právě psala, že nervovat se teď už budeme do smrti:slight_smile:ty křeče už bych měla teď??? zítra jsem v 5 tt.????
25. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek