IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
jancica74
25. srp 2010
@petronela82 máš pravdu - každé další vyšetření je stresové,ale pak to opadne štěstím,že je vše jak má být x-)
jancica74
25. srp 2010
@lllenkap jj měla by jsi křeče už ted
lllenkap
25. srp 2010
@jancica74 díky ,tak ty nemám,max prdy🙂 🙂 🙂 🙂
kessinkaa
25. srp 2010
@jancica74 a co tvůj manžel chce??Můj holčičku 🙂
jancica74
25. srp 2010
@lllenkap tak ty mám taky - hrůza ]-(
jancica74
25. srp 2010
@kessinkaa jéééé,můj by raději kluka a já chci princeznu x-)
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - já když bala na prvním UTZ (cca 5tt) - jako jsi ty tak bublinka měla 4mm a když si vezmeš že vejcovody mají asi 1mm, tak si piš že by jsi měla pěkné bolesti a 100% by jsi krvácela (minimálně špinila) určitě by jsi poznala že něco není v pohodě
lllenkap
25. srp 2010
@jancica74 Včera jsem snědla svazek ředkviček a nenechaly na sebe dlouho čekat 🙂 🙂 🙂 a možná proto, mě to napadlo to mimoděložní.Trochu mě pobolívalo břicho, ale jak jsem si ulevila bylo to dobrý🙂
lllenkap
25. srp 2010
@petronela82 tak snad jo.To jsou ty prdy🙂🙂
petronela82
25. srp 2010
@jancica74 - už máš doma holčičku i kluka, tak u benjamínka to už máš jedno - hlavně ať je zdraví. jinak já bych taky raději holčinu a manžel kluka => ale nejraději by jsme měli páreček
lllenkap
25. srp 2010
Já mam někde ve skrytu duše taky holčičku ,ale vždycky kdybych to měla říct nahlas, tak se štípnu a říkám si drž hubu!!! ,at je to co je to,ty si nemužeš vybírat🙂
jancica74
25. srp 2010
@lllenkap to znám,ale u mě je to květák a zelí - a přitom bych se toho zelí užrala - hlavně kysaného :-o
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - neboj ty bolesti jsou prý pekelné - holčiny mají křeče a chodí v předklonu protože se bolestí nemohou ani narovnat - a určitě se jin po prdnutí neuleví 😃 =. bublinka je tam kde má a zítra ji uvidíš 😉
jancica74
25. srp 2010
@petronela82 jj já vím,ale to nejsou děti manžela,takže i jména si vybírá on - já už si 2 vybrala,že?a on si taky více přeje kluka,ale i tak se určitě nebude zlobit s holkou 🙂 jen at je prdola zravá-vý 😃
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - jen si vybírej - máš to 50:50 - celkem velká úspěšnost že to vyjde a bude to holka a když ne tak se taky prd stane - my bereme všechno a všemi deseti, viď?
lllenkap
25. srp 2010
@petronela82 je pravda, že někde jsem taky četla o tom HCG.Mě snad stoupalo zatim pěkně.byla jsem s holčinou v Iscaru a potkala jsem jí v pondělí ,když jsem šla na krev.Ty hodnorty měla někde kolem 38 ve stejný den jako já a špinila,resp krvácela.A prý ji řekli , že je to mimoděložní.Chuděra
kessinkaa
25. srp 2010
@jancica74 asi tvůj muž, nemá ještě dítko viď?Já jsem po druhé vdaná a manžel taky a má už syna.
lllenkap
25. srp 2010
@petronela82 já taky🙂 🙂 🙂 🙂
lllenkap
25. srp 2010
@kessinkaa taky jsem podruhý vdaná. 😉
kessinkaa
25. srp 2010
@lllenkap to nemuselo být mimoděložní,ale biochemické
jancica74
25. srp 2010
@kessinkaa no u nás je to opačně,já mám děti,on né.....Já byla vdaná a on svobodný....
lllenkap
25. srp 2010
@kessinkaa taky mě to bylo divný.ale ona říkala ,že ji řekli tohle.že tam putuje a zřejmě se uhnízdilo jinde,tak nevim jak na to přišli,takhle brzy 😞
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - u toho mimoděložního se ty hodnoty HCG pohybují někde klem 100-200, víc nevyrostou, protože embryo se ve vejcovodu nemůže vyvýjet, a většinou krvácích tak se ty ten vejcovod narušuje až může prasknou - to už je průser
lllenkap
25. srp 2010
@kessinkaa Taky mě to bylo divný, jak na to přišli takhle brzy a řekla mě, že ji řekli že tam mimisek putuje a že zřejmě se uhnízdil jinde.Ona právě s touhle variantou vůbec nepočítala,nevěděla to.tak jestli ji dělali UTZ vejcovodů.??nevim
lllenkap
25. srp 2010
@petronela82 četla jsem to někde.ale práve že jsem taky narazila, že holkám stoupla hodnota až na 2500,tak nad tim sem se zarazila :-|
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - já u minulého IVF měla hodnoty HCG 14den po ET 68 a pak vyrostli asi na cca 300 a tudíž na UTZ nic nebylo vidět a taky mě strašili s mimoděložním těhu, stále mi brali krev a čekali jsme co bude - zda HCG poroste a nebo začně klesat - byly to nezkutečné nervy - nakonec HCG začalo klesat a bylo jasné že jde o biochemické těhu. Myslím že rozhodující jsou ty bolesti a krvácení
lllenkap
25. srp 2010
@petronela82 Jo jo,tak ty máš vlastně zkušenost.Tak asi víš nejlíp.
kessinkaa
25. srp 2010
@lllenkap UTZ se to nepozná,jenom operací :-|
petronela82
25. srp 2010
@lllenkap - když ta hodnota takhle vyroste tak to už je extrém to už hrozí tím prasknutí vejcovodu a myslím že se to spíš stává u spontálního otěhotnění, kdy to ty holčiny ani nevědí že jsou těhu a bolesti neřeží, myslí si že přichází opožděná mrcha, ale my jsme sledovaný UTZ, krev - nemáš se čeho bát, ale vím je to těžké já si tím prošla a ty nervy bych nikomu nepřála
lllenkap
25. srp 2010
tak jsem udělala poslední test.Opět se ve mě probudila šílená stránka mého já. Ale mam radost,čárka je silnější ta kontrolní!!!

Začni psát odpověď...

Odešli