• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@petronela82 máš pravdu - každé další vyšetření je stresové,ale pak to opadne štěstím,že je vše jak má být :dizzy_face:
25. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jj měla by jsi křeče už ted
25. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 díky ,tak ty nemám,max prdy:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 a co tvůj manžel chce??Můj holčičku :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak ty mám taky - hrůza :angry:
25. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jéééé,můj by raději kluka a já chci princeznu :dizzy_face:
25. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - já když bala na prvním UTZ (cca 5tt) - jako jsi ty tak bublinka měla 4mm a když si vezmeš že vejcovody mají asi 1mm, tak si piš že by jsi měla pěkné bolesti a 100% by jsi krvácela (minimálně špinila) určitě by jsi poznala že něco není v pohodě
25. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Včera jsem snědla svazek ředkviček a nenechaly na sebe dlouho čekat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a možná proto, mě to napadlo to mimoděložní.Trochu mě pobolívalo břicho, ale jak jsem si ulevila bylo to dobrý:slight_smile:
25. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tak snad jo.To jsou ty prdy:slight_smile::slight_smile:
25. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 - už máš doma holčičku i kluka, tak u benjamínka to už máš jedno - hlavně ať je zdraví. jinak já bych taky raději holčinu a manžel kluka => ale nejraději by jsme měli páreček
25. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam někde ve skrytu duše taky holčičku ,ale vždycky kdybych to měla říct nahlas, tak se štípnu a říkám si drž hubu!!! ,at je to co je to,ty si nemužeš vybírat:slight_smile:
25. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to znám,ale u mě je to květák a zelí - a přitom bych se toho zelí užrala - hlavně kysaného :astonished:
25. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - neboj ty bolesti jsou prý pekelné - holčiny mají křeče a chodí v předklonu protože se bolestí nemohou ani narovnat - a určitě se jin po prdnutí neuleví :grinning: =. bublinka je tam kde má a zítra ji uvidíš :wink:
25. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 jj já vím,ale to nejsou děti manžela,takže i jména si vybírá on - já už si 2 vybrala,že?a on si taky více přeje kluka,ale i tak se určitě nebude zlobit s holkou :slight_smile: jen at je prdola zravá-vý :grinning:
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - jen si vybírej - máš to 50:50 - celkem velká úspěšnost že to vyjde a bude to holka a když ne tak se taky prd stane - my bereme všechno a všemi deseti, viď?
25. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 je pravda, že někde jsem taky četla o tom HCG.Mě snad stoupalo zatim pěkně.byla jsem s holčinou v Iscaru a potkala jsem jí v pondělí ,když jsem šla na krev.Ty hodnorty měla někde kolem 38 ve stejný den jako já a špinila,resp krvácela.A prý ji řekli , že je to mimoděložní.Chuděra
25. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 asi tvůj muž, nemá ještě dítko viď?Já jsem po druhé vdaná a manžel taky a má už syna.
25. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa taky jsem podruhý vdaná. :wink:
25. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to nemuselo být mimoděložní,ale biochemické
25. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no u nás je to opačně,já mám děti,on né.....Já byla vdaná a on svobodný....
25. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa taky mě to bylo divný.ale ona říkala ,že ji řekli tohle.že tam putuje a zřejmě se uhnízdilo jinde,tak nevim jak na to přišli,takhle brzy :frowning2:
25. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - u toho mimoděložního se ty hodnoty HCG pohybují někde klem 100-200, víc nevyrostou, protože embryo se ve vejcovodu nemůže vyvýjet, a většinou krvácích tak se ty ten vejcovod narušuje až může prasknou - to už je průser
25. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Taky mě to bylo divný, jak na to přišli takhle brzy a řekla mě, že ji řekli že tam mimisek putuje a že zřejmě se uhnízdil jinde.Ona právě s touhle variantou vůbec nepočítala,nevěděla to.tak jestli ji dělali UTZ vejcovodů.??nevim
25. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 četla jsem to někde.ale práve že jsem taky narazila, že holkám stoupla hodnota až na 2500,tak nad tim sem se zarazila :unamused:
25. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - já u minulého IVF měla hodnoty HCG 14den po ET 68 a pak vyrostli asi na cca 300 a tudíž na UTZ nic nebylo vidět a taky mě strašili s mimoděložním těhu, stále mi brali krev a čekali jsme co bude - zda HCG poroste a nebo začně klesat - byly to nezkutečné nervy - nakonec HCG začalo klesat a bylo jasné že jde o biochemické těhu. Myslím že rozhodující jsou ty bolesti a krvácení
25. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Jo jo,tak ty máš vlastně zkušenost.Tak asi víš nejlíp.
25. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap UTZ se to nepozná,jenom operací :unamused:
25. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - když ta hodnota takhle vyroste tak to už je extrém to už hrozí tím prasknutí vejcovodu a myslím že se to spíš stává u spontálního otěhotnění, kdy to ty holčiny ani nevědí že jsou těhu a bolesti neřeží, myslí si že přichází opožděná mrcha, ale my jsme sledovaný UTZ, krev - nemáš se čeho bát, ale vím je to těžké já si tím prošla a ty nervy bych nikomu nepřála
25. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem udělala poslední test.Opět se ve mě probudila šílená stránka mého já. Ale mam radost,čárka je silnější ta kontrolní!!!
25. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek