• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74 u druhých bych věděla poradit ale u sebe:slight_smile: :wink:
25. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ne,to vůbec né....a co je tvá specializace?
25. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
školu jsem dodělala nedávno,takže jsem se ještě nijak nespcializovala. Ale nápady bych měla :slight_smile: jen s tímhle těhotenstvím ,teď moc nemá cenu nic rozjiždět:slight_smile:
Plánuju jít zřejmě do školy - školní psycholog - teda jestli to ted náš pan nový ministr prorve!Jinak mě taky samozřejmě napadla varianta spolupráce s nějakým CAREM a pomáhat lidem ohledně neplodnosti.V naší republice, ale není moc ještě na čem stavět:slight_smile:bylo by to velice složité.Ale můj kamarád co mě dělal IVF mě říkal že tato služba tu chybí!!!A mnohdy neví kam ty lidi posílat.No uvidíme:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 školu jsem dodělala nedávno,takže jsem se ještě nijak nespecializovala. Ale nápady bych měla :slight_smile: jen s tímhle těhotenstvím ,teď moc nemá cenu nic rozjiždět:slight_smile:
Plánuju jít zřejmě do školy - školní psycholog - teda jestli to ted náš pan nový ministr prorve!Jinak mě taky samozřejmě napadla varianta spolupráce s nějakým CAREM a pomáhat lidem ohledně neplodnosti.V naší republice, ale není moc ještě na čem stavět:slight_smile:bylo by to velice složité.Ale můj kamarád co mě dělal IVF mě říkal, že tato služba tu chybí!!!A mnohdy neví kam ty lidi posílat.No uvidíme:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry poslala jsem to dvakrat
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap super - to je dobrá vize :slight_smile: u mě to bylo podobný se stacionářem - pár let jsem pracovala v domově důchodců - lidí přibývalo a neměli šanci se do domova dostat,nebot ted se berou s příspěvken na péči 3 a 4 stupen a ostatní mají smůlu.....
25. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ted pracuju v kanceláři a samozřejmě kvůli mateřské ted nic budovat nemá cenu.Nevedela jsem jak to celé bude atd.....Tvůj záměr obdivuju!!!!!.praxe ti ukázala co?takhle nějak přemýšlím,je potřeba se to nejdřív naučit a pak třeba začít:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jani já jsem ráda,že jsem doma,fakt jsem hotová.No prvnička v tomto věku :grinning: .Půjdeš na plodovku,když bude vše ok.Já teda jít nechci!!
25. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 taky jsem se přihlásila na psychologický výcvik.Je na 5 let.KBT vycvik, jestli ti to ně co říka.Bez toho to taky úplně nejde.Je to sebezkušenostní vycvik.
25. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jo a dostala jsi dnes fotku,když si to platíme :wink:
25. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pondělí jsem byla na genetice a rozhodně mě plodovku doporučila.Já zřejmě pujdu,teda pokud vše budé ok a já budu těhule.Je mi taky 35:slight_smile:
25. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mě to moc nedoporučuje,říkal,že jsem si prošla hodně a že nechce riskovat,i když je tam jen procento potratu,nebo zanesení infekce....dohodla jsem se s ním,že počkáme na výsledky a uvidíme - UTZ je v poho,tak snad bude i ta krev v pořádku :wink:
25. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky počkám co mě řekne můj lekař.Genetici jsou postižení.Vidí co se dějě:slight_smile:a samozřejmě věci negativní.
25. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dostala,ale není hezká,ty od mého kamaráda jsou daleko povedenější - chtěla jsem 3D, ale říkal mi,že mám počkat až do 17 týdne,že mi zabere obličej - ted by to moc pěkné nebylo,ale i tak mě ta fotka stála 200kc a screen 1000kc
25. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no právě - počítám,že mi zavolají,ale já si nechalqa udělat genetické vyšetření ještě v centru a vyšlo moc dobře,tak nevím sama,co by ještě mohli chtít :confused:
25. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no tak to je mazec!!!Kdyby ta fotka,byla za ty prachy,alespoň hezká.
25. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já si dělala genetiku nás dvou.Ohledně mutací a chromosomů.Tohle je jěště něco jiného.Tady dělají plod. Jinak mě ale řekla, že duležítá je krev v 11 týdnu a nějaký screening. Poté je až odběr plodovky.Ten screening je ale prej na 99%.
25. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je a fotka fakt hrůza :confused: ještěže mám ty 2 dny staré :grinning: a za 14 dnů si pojedu pro nové - mám to zadara a dává si záležet,víš?
25. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 se máš,taky bych potřebovala,takového kámoše
25. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Ten screening mi dnes dělali a krev bude až za týden,ale fakt si myslím,že to bude ok,pokud né,je na řadě plodovka :confused:
25. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 To víš že to bud ok :slight_smile: !Tam je potom na zvážení zda jít na tu plodovku i když to bude ok?Já sama nevim.Počkám na tu radu od kamaráda:slight_smile:
25. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to věřím - tak přijed? :grinning: je to můj nejlepší kamarád,ale jako gynekologa bych jej nechtěla - stud je hrozná vlastnost,ale fakt bych si to neuměla představit,včera tady u nás jedl tatarák a dnes by mi hrabal kdoví kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi vidí pouze bříško - to snesu a to si ještě beru kalhotky bez krajek,jen mako at nic nevidí,jsem hrozná já vím :grinning:
25. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ano i tak pokud to bude ok,můžeš jít na tu plodovku - dřív jsem na ní chtěla jít,ale ted raději ne,pokud nebudu muset :astonished:
25. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 uvidíme u mě je to dost daleko:slight_smile:
25. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 mam to stejně.I to IVF mě dělal a v sobotu po IVF byla party odpo na zahradě:slight_smile:Super!jsem ale štastná ,že ho mám:slight_smile:
25. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no počkej to uteče jak voda :slight_smile: a co se týče gyndaře - taky jsem ráda,že ho mám :grinning:
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 kdy to budeš vedět??Hned v pondělí nebo kdy?Tak se to dozvíme tak stejně co :wink:
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 kam ti zmizela fotka,pak se mi to plete
25. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska ta kalkulačka nejak nefunguje:slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek