• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
Jooooooooo žádná hloupá holka ví jak na chlapi už od mala :grinning:
27. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebojte nevybodla jsem se na Vás. Jenom vůbec nestíhám. Teď už zase mířím do hajan, ale doufám, že budu mít zítra chvilku času a napsat víc!!!!
27. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - Zítra už v těch lázních budu a mě se pořád nechce aúúú, holky, budete mi chybět. A internet a všechno. Vcelku věřím a doufám, že ta možnost netu tam bude, ale určitě někde placená a tak, že se tam dostanu na půl hodinky, když vystojím frontu na PC s netem...jsem zvyklá ho mít k ruce 24 hodin denně a takhle mě tam asi škrábne z toho.
No a na zítřejší zkoušku jedu vymatlaná totálně, sice jsem se učila, ale dostala jsem se do půlky, k polovině otázek bych něco řekla, k té druhé půlce ani ň. To bude ostuda, nesnáším ústní zkoušky, kdy si musím připadat jako dement. Nojono, moje chyba, jenže já se prostě nepoučím a už jsem ztratila iluze o tom, že se někdy srovnám a budu se připravovat na zkoušky poctivě celej semestr a na zkoušky budu chodit v předtermínech...a ono nikdy nic, i když si to slibuju po každým zkouškovým. Už jsem na sebe teď pěkně napučená, tak jdu asi spát, at to zaspím.
27. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ale copak nemůžeš spát před velkým dnem :grinning:
nedočkavostí nemůžeš spát vid :wink:
taky mívám cestovní horečky neboj :wink:
27. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A tož nejdu spát, když jsi tady, Evčo.
27. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela neboj ono to nějak dopadne :wink:
27. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika - tak zítra napiš, já si to doufám někdy někde přečtu:slight_smile: z těch lázní deprese, a čím víc se to blíží, tím větší. Chci tam mladou spolubydlačku, když už ne jednolůžák a celodenní přístup na net. Asi jsem závislá nebo co...
autor
@barbika to jsme ráy ,žes na nás nezapomněla :grinning:
autor
@78marcela aby sis pak nepřála nějakou důchodkyni až ti tam bude ta mladice vyvádět :dizzy_face:
27. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach jo já se asi celej večer udrbu dělají se mě ze slunka na určitých místech na kůži pupínky a ted to momontálně svědí jak blázen,jo takový darek jsem si kdysi přivezla z Itálie holt mořské slunko a voda ym nesvědčí :unamused:
27. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A je chytrá, viď, Terinka, když už teď ví, jak na chlapy. Já mám pocit, že to nevím dodnes a když bych to i teoreticky věděla, tak to zase nedokážu prakticky. Takový ty řeči- miláčku, jak se prosím tě otevírá ten deštníček, nevím, jak na to..jéé, děkuji lásko, jsi tak šikovný, co já bych si bez tebe počala, kdybych tě neměla...Tak z toho mívám vyrážku, jen to někde zaslechnu. Holt prostě neumím chlapům masírovat to jejich EGO.. Ale Terda už to teď ví, tak bude mít hodně věcí v životě snadných:slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky neumím z toho si nic nedělej :grinning:
27. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A to ses slunila dneska na Bahamách nebo co? Když ti nesvědčí mořské slunko..Vždyť tam na severu je vcelku chladno, hory za rohem. tam ani nemůžeš vědět, co to slunko vlastně je,Pojď se ohřát sem na jižní Moravu, abys věděla, jak to má vypadat:grinning:
27. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Zase na druhou stranu, zimy tam nahoře jsou příšerný. Jsem tam třetí rok a vždycky když se blíží říjen, chytá mě fantas a pustí me na začátku května. Na to, co se děje tam nahoře v zimě, absolutně nejsem zvyklá, tady na Moravě ani pomale nepoznáme, že zima přišla, až když to řeknou v telce, tak si dáme šálu a tím to hasne. Ale tam...hned první zimu jsem byla na infarkt a vlastně každou další taky.
27. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo od té doby co jsem byla v 7 třídě u moře se mě to objevuje když je hodně teplo takže celé léto a mám prostě alergii na slunce bud jsem si ji vypěstovala v té Itálii,nebo to byla shoda náhod,ale otravuje to život fest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jak je vidět naše slunko na to stačí taky :unamused:
27. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidíš to já pak ,když jsem celý léto opupínkovaná tak se na ten podzim i těším :grinning:
27. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Každou zimu sebou aspoň třikrát švihnu. Už jsem říkala i přítelovi, že budu na zimu těhotná a tak že budu tady u našich, aby se mimčovi nic nestalo, protože bych určitě nevydržela nevylézt před barák.

Je mi to líto, Evi, že s tím máš takový trable. Hodně se natírat, nějaký velký faktor, nepomáhá?
27. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela já jsem na pády zvyklá a to mám boty s protiskluzovou podrážkou,vysoký faktor moc nepomáhá,i když je to malounko lepší,ale tak vysokej jak potřebuju asi nepomáhaj holt bych do Afriky nemohla a to tam mám sestřenici :sweat_smile:
27. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mělo tam být asi nedělaj :grinning:
27. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To já nikdy, to víš, podzim, září, jdu zase do práce, zima přijde... A vždycky když pak kouknu z okna a vidím zase padat to bílé svinstvo, tak jsem na prášky. A Asi bych ani nebyla, kdyby tam nahoře věděli, jak udržovat cesty a chodníky. To sice teda na Moravě sněží tak asi dvakrát za tu zimu a hned je to pryč, ale ze silnic je to pryč okamžitě, tady se silničáři opravdu snaží. Ale tam ani náhodou. Když napadne sníh v pátek odpoledne, tak oni prostě nedělají a dělají až v pondělí ráno. Přísahám, že je to tak. Chdníky pouze udusaný spoustou lidí, co po nich chodí, ale aby někdo odhrnul, to ne...na silnicích je o život, když jenom lehce přibrzdíš, tak nevíš, jestli skončíš v levém nebo pravém příkopu.
ale co se budu teď rozčilovat, je léto, do října ještě bude pokoj...to jen jak jsem si ted na to vzpomněla, tak mě to zase draplo:slight_smile:
27. čer 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já teda na pády zvyklá nebyla a nehodlám si na ně zvykat ani teď. Podle mě by lidi nebo obec měli udržovat chodníky v pořádku. Ale to tam teda ne, to se tam neděje. Tady na vesnici je normální, že každej chytne koště a lopatu a jde před barákem chodník zamést. Ale tam ne. A kor teď, jak se řeklo, že má chodníky na starost město. To už tam nedělal nikdo nic.
27. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo to možná jo ,ale já miluju zasnežené vánoce
27. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela A kde máš sestřenic? Kde v Africe?
27. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to já mám taky ráda zasněžené Vánoce. To je krásné...ale bohatě by mi stačilo, kdyby nasněžilo 23.12 a 4.1 to slezlo. Nebo aspoň ať sněží všude kolem, jenom ne na silnice.
27. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no páni podívej kde jsme až skončily u sněhu :grinning:
tak jo Marci na mě už padá únava tak já pádím dohaj,tak se zítra drž při zkoušce hezky se jim tam vyzpovídej a štastnou cestu do lázní a jak budeš moc tak se nám ozvi,doufám,že tam net najdeš a nebudeš celý měsíc bez zpráv a my taky :cry:
27. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde v Africe ti neřeknu ,protože jsem ji pomalu nepoznala odjela ,když jsem byla hodně malá ,teta to jmenoval ,ale já si nevzpomenu ani pod nátlakem
27. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dobrou noooooooooc :grinning:
27. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Dobrou, Evčo. Ráno sem ještě nakouknu, rozloučím se a pojedu. Tak jdu taky chrupkat, ale aspoň jsem teď klidnější a nemyslím na zkoušku.
Dobrou..
27. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Šťastnou cestu a příjemný pobyt. Bude to prima, uvidíš :slight_smile:

Já taky jedu.
28. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno přeji,
u nás opět krásně to zas bude pařáček :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@78marcela hodně sil u zkoušky a štastnou cestu přeji :grinning:
holky co jdete dneska na kontrolky taktéž at je hodně vajuch atd., a jestli jdete někdo na opu tak taktéž na ET myslím dnes nikdo nejde,ale kdyby náhodou tak držím palce.A co budete dnes vařit dámy já mám zase totálně vymeteno v hlavě myyslím :grinning:
28. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek