• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Ale jen tak koukám,jesti mě někdo tady vidí.Tak koukám,že jste zůstali v HK.To mám radost.Tak hurá do nového boje.Tak kdy že začínáš?TeĎka?neebo se počká na další mrchu????
25. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to víš,že tě vidím holka,ale nevěděla jsem jestli ten udivený výraz patří mě :grinning:
až v září,nebo spíš v říjnu tenhle měsíc už to nestihnem ,už to mám a on chce před mrchou udělat ultrazvuk jestli nemám cysty,a pak si od 2DC cyklu budu už píchat,akorát jak už jsem psala vyměnil my hormony budu mýt gonal,říkal,že je to na podobné bázi,ale pro mě že bude možná lepší tak uvidíme,jinak jsem se ptala na cenu a říkal,že finančně je to asi stejné jako u puregonu,záleží kolik si toho zas budu muset píchat tak uvidíme,jinak nám slíbila tchýně ,že nám to doplatí a popřípadně i půjčí na 3ivf,ale to už doufám nebude potřeba :wink:
jinak říkal,že ted budeme mýt větší šance ,protože s více pokusy se šance zvyšuje,ale na to se nespoléhám
25. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No potřeba to určo nebude.NOv idíš,jak jste to krásně vyřešili.Je hodnej a ví,co dělá.Já taky doufám,že po laparce to půjde jako po másle a super,že by tchýně pomohla.Však jak se říká "peníze budou a my nebude" ...Super mám radost.Jens e přiznám jsem strašnej srab a moc se bojím
25. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a příště se chci zeptat dnes jsem na to zabudla jestli by mm neudělal nový spermiogram,když říkal,že asi uplně v poho nebyl když se samy neoplodnily,mm říkal,že se bude taky klidně něčím dopovat,hlavně když se tozlepší
a chci se ještě zeptat na tu na jedné straně nedorůstající sliznici tak uvidíme dnes mě to úplně vypadlo
25. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to vyšetření nebolí neboj,mě druhý den bylo fajn, a v ten den jsem si chodila i sama na wc fakt mě nic nebylo a než chodit na mísu tak radši vstanu :grinning: akorát jsem blila zelenou vodu po narkoze,ale to bylo proto,že nám den před operací daly najíst,v jiné nemocnici my den před laparkou najíst nedaly a taky jsem nezvracela a bylo my ještě líp,ALE TO ZÁLEŽÍ NA NEMOCNICI JAK TO CHODÍ V SANUSU TO NEVÍM
25. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 My taky děláme kontrolní...Hele pokud se tolik samo neoplodnilo tak asi nebyl v pohodě....Tak teďka rovnou bez debat ICSI žádný rozmýšlení.Však teďka to vyjde.Holka to cítím v kostech.No já si to napsala,abych na to nezapomněla,ale on i začal sám.Takže jsem měla o starost míň :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo tak to vím,že ti nic nedají :grinning: :grinning: No já se prstoě bojíííím.to zase bude.histeeerie
25. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 JO a ještě k tomu spermiogramu.Já si soobně myslím,že když už člověk jde do umělka tak bych si připlatila a volila vždy ICSI.Bez toho možná fakt kdyby byl spermiogram na jedničku,ale i tak....když už tak už
25. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je super,ne?já taky píchala gonal....a máš pravdu - jen si tu nemocenskou protáhni aspon do konce měsíce :wink:
25. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata si myslím,že ICSI určitě ano :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 kup manželovi multivitamíny CEM-M ,prý to pomáhá
25. srp 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ICSI je když se píchne spermie rovnou do vajíčka?
25. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 že jo.když už tak pořádně.Je tam větší šance.Však když si vezmu že při naší hrůze.jen 2procent dokázali oplodnit 13 vajíček tak není co řešit.....SUPER
25. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata přesně tak,my sice měli spermiogram ukázkový,ale když už tak už :grinning:
25. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ano to je ono :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa už je ti lépe?
25. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle nás nejspíš čeká, protože nemáme žádné spermie, já se v těch termínech pořád nějak neorientuju, všechno se mi motá :astonished:
25. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek počkej,nějakou snad máte né?asi máte horší spermiogram,ale pokud by jste žádnou neměli,čím by pak oplodnili ty vajíčka?
25. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek musíte mít aspon jednu na jedno vajíčko - a pokud jich budeš mít víc,tak i víc spermijek :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata nám tvrdila ,že ICSI nebude púotřeba a pak nám to druhý den dopíchávala,i když jsme to chtěly ještě ten ,ale to už ted nevyřešíme,ale doktoroj jsem to dnes řekla ,říkal že mu bylo divný ,když jsme měly takovou úrodu a pak z toho prd bylo,říkal že si to zjistí tak uvidíme
@jancica74 tak doufám,že gonal zabere i u mě :grinning:
@kessinkaa a ty vitamínky jsou na co na pohyblivost spermijek :astonished: se poptám po nějakých v lékárně ,jinak spermijky byly prej na vzhled krásný,ale líný jak svina,ted řeknem rovnou,že chcem ICSI :angry:
25. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no my máme azoospermii a teď čekáme na výsledky genetiky - pokud bude OK, tak tam nejspíš nějaká spermie bude a pak by musel manžel na operaci MESE nebo TESE a já ve stejnou dobu na odběr vajíček. Ale mluvila jsem s jednou holčinou, ty měli taky azoospermii a nakonec se jich 7 objevilo normální cestou a stačilo to na umělko. Necháme se překvapit, vše závisí na tý genetice. :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek kdyby jste žádné neměly tak by vám nabídly dárce breberek :grinning:
25. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo tahle možnost nám byla už taky předhozena :slight_smile: Ale rozhodli jsme se, že chceme zkusit svoje a pak to budeme řešit dál :grinning: Já tedy na žádném vyšetření zatím nebyla, chodila jsem pouze na ultrazvuk vajíček a i bez hormonů byla připravena k oplodnění dvě, takže mnou se zatím nikdo nezabývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ono člověk nikdy neví,ani z ukázkovým.Jen ať si je v laborce najdou a snaží se.No za typrachy :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek když máte možnost tak určo využijte svoje a ty jdeš teprv na 1ivf
25. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo teprve na první :astonished: a doufám, že mi příští týden nezjistí tu klíšťovku, aby se to neoddálilo :confused:
25. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 néé dnes mi je fakt hrozně!!! :angry:
25. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa chudinko,já se vždycky ráno vyblinkám a pak je mi dobře,i doktor mi dnes řekl,že vypadám spokojeně :slight_smile: až na ten tlak,ale já měla hodně nízký i tak....vydrž holka,ještě nějaký den a bude ti prima :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 neblázni a stůj si za tím - proč se mají spermie namáhat a jak říká Rvasata - za ty prachy ?se jim určo nechce potvůrkám malým :grinning: jen at si vyberou ty nejčilejší a nejrychlejší....votom to je. :wink:
25. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je super zprava ze jdes zase do toho. Asi nam to vyjde stejme - ja totiz tu cystu mam a doktor mi ji pry vynda az jestli sama nezmizy s mrchou takze se pripravuju ze se IVF zase posune o jedem mesic = konec zari.
25. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek