• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek jj moje řeč - pokud tam bude aspon jediná proč jí nevyužít,že?
25. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtela jsem se zepatat - nekdo tu psal o nejakych bylinkach - jako kombo - za nejakych 350 kc na vetsi podporu pro otehotneni - objednavalo se to pres internet. Poradite?
25. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek nějak tomu nerozumím - mám v tom chaos,nebyla jsi ted někdy na IUI,?
25. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo byla - bylo to takove na posledni chvili ale moc tomu nedavam vahu a jiz mam vsechny priznaky na mrchu ktera by mela o vikendu dorazit a tak uz se spise divam do predu :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata moje řeč,za ty prachy :slight_smile: at se snaží :grinning:
25. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek aha,tak v tom teda chaos nemám,ale počkej já měla taktéž příznaky jako na MS a? :grinning: ale na druhé straně je fajn,že už přemýšlíš dopředu :grinning:
25. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já měla prvně PUREGON,pak Gonal.
25. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 kdy budeš mít,ty výsledky???
25. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 to vis ze ve skrytu dusicky tam malou nadeji nechavam ale spise tusim ze ted to nedopadlo a tak uz planuji dopredu aby ten snehobily testik za par dni tolik nebolel :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jé tak na to budem asi opravdu stejně já jestli si zase budu píchat někde 14dní tak et bude někdy začátkem října počítám
25. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 ani jsem si nevšimla,že jsi taky měla 2ivf,tak doufám,že mě gonal taky přinese štěstí jsem zvědavá kolik ted budem platit máme připravených zase 30 000,- tak uvidíme
25. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak to půjdeš na ivf dřív né ,když bys měla dostat mrchu ted tak proč ti neodstraní tu cystu ted,abys mohla hned do ivf,já mám před mrchou přijet na ultrazvuk a mám být nalačno kdyby tam byla tak my jí rovnou odstraní a hned od 2dc budu píchat hormonky
25. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Dneska chtel Boda ven drive - vytahl mne z postele jiz v sedum a tak koukam ze jsem tu prvni. Ze bych predbehla i Kessinku? :slight_smile: Zeby konecne dneska trochu spala a netelefonavala jiz od 6 rana?
26. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja jsem tu cystu jiz jednou mela a na kontrole zmizele - takze mudr na to jde cestou nejmensiho odporu a ceka zda mi to krev prvni 3 dny neodplavi sama kdyz se vyloupne perinka. No a jestli ne a budou ji muset odsat tak nevim jestli bych mela na IVF hned kdyz se tam rypalo - to bych radsi pockala az to tam bude uplne v rychtyku, ne? Tobe ji odstranili a jeste ten cyklus jsi sla na IVF?
26. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojík,dnes jsem se mlela celou noc a k ránu jsem usla.Telefonovala jsem,až o půl osmé :angry: :angry: :angry:
26. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: :frowning2:
26. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dobre rano - no a ja se tesila ze uz pekne spinkas a netahas za snuru na zachode - :frowning2: hergot kdy uz ti povoli!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi ahoj ty jeste zijes???? :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi copak se dějě,máš smutné smajlíky
26. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to fakt nevím,už si to chci užívat :unamused:
@rozmarynek jojo ještě žiju :unamused: včera mě moc nepotěšili v centru :unamused: :frowning2:
@kessinkaa ale nepotěšili mě v centru :frowning2: :unamused: a trochu vystrašili :frowning2:
26. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi a co se stalo? Cim strasili darebaci jedni, nebo jsi to tu jiz pasala a ja to prehledla?
26. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ne nepsala,hele chodím do Gestu jako ty .A dva měsíce mi tvrdí,že mám cystu takže se oddálilo IUI a včera jsem tam byla že dost často krvácím a na to mi dr vůbec nic neřekl ani nedal.Jen mi řekl že to vypadá místo na cystu na ucpaný vejcovod a přitom mi dělali průchodnost a ty byla v pořádku :unamused: :frowning2:
26. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi a u koho jsi byla? A kdyz mas cystu proc ti ji nevyndali?
26. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek byla jsem u Alexandera. No říkal ,že ji tma nechají a uvidí se co bude dál :unamused:
26. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi mne Sulc rekla ze kdyz cysta neodejde s mrchou tak ze mi ji vynda.
26. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě tedy vůbec Alexander neřekl,jen snad až kdybych šla na IVF tak při odběru vajíček ji vyndají :angry:
26. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi priste se napis k Sulcovi a zeptej se ho na to. Mne Alexandr na tu cystu jen rekl ze on ji tam nevidi a take s tim nic nedelal - on neni tak peclivy jako Sulc takze az se budes objednavat tak se ptej kdy tam je Sulc a klidne mu rekni ze Alexandr s tim nechce nic delat ale ty si myslis ze by mela ven. ja jsem si mu na Alexandra jednou uz take stezovala :slight_smile: a on dal za pravdu mne a ze s ni promluvi :slight_smile:.
26. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi cystu ti musejí dát pryč.Je to pro úspěch IVF
26. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek