• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@luksi mne Sulc rekl ze pred dalsi IVF musi cysta ven ze snizuje sanci otehotnet a nema tam co delat - i presto ze je opravdu malinka 3.5 mm ze mi doporucuje ji nejdrive vyndat. nevim zda budu stimulovat jeste v tom cyklu a nebo mi doporuci jeden cyklus vynechat - nevim jak to odsati je velky zakrok.
26. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek mě by ji odsály a šla bych hned od ivf,doktor říkal,že je to zákrok šetrný a nevadí tomu,ale já doufám,že tam nebude

@kessinkaa z toho si nic nedělej mě se zas ráno pustila krev z nosu a hlava mě bolí z nevyspání jak kráva máme pod sebou šílený sousedi málá od rána lítá po bytě a řve no něco šíleného a to je celý den už se i těším normálně do práce
26. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek aha tak mě se zdá Alexander že to chce mít všechno rychle za sebou :unamused: jenže včera mě postrašil tím že to není cysta ale ucpaný vejcovod a ty jsem měla předtím průchozí :frowning2: tak Ti nevím co jak dál
26. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko ženský, ty cysty jsou ale prevíti. Je zvláštní, jak se názory lékařů rozcházejí, co?
26. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa aha tak to mě říkali že by mi ji vzala ž při odběru vajíček
26. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@luksi Alexandr je opravdu i na muj vkus moc rychly a nepeclivy. Kdyz to srovnam s ostatnimi tak k nemu mam nejmensi duveru co se tyka preciznosti a Polakovou nesnasim co se tyka povahy :slight_smile: hahaha Takze ja chodim bud k Sulcovi a nebo Cernemu - Cerneho mam nejradeji - desny simpatak ale Sulc se mi zase zda nejvetsi odbornik.
26. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek tak já mám ještě zkušenost s Černým a ten jem i také moc sympatický.Na Šulce a ani na Polákovou jsem nenarazila ještě :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek @luksi - jé holky vy jste taky Gestačky - proč někdy nezajdete do tématu "GEST Praha" já si taky přihřeju polívčičku - to mě Alexandr ani nevadí, docela mi sedí, ale nejraději mám asi taky Dr. Černého, i když mi přijde že má trochu zastaralé názory (asi už má na to nárok) jo a Šulc to je kapacita, bezpochyby ale strašný suchar, já ho snad nikdy neviděla se usmát, jo a ještě jsem byla párkát u Koreckého a jen je taky namůj vkus v pohodě
26. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak vidím,že povídáte o stošest. :slight_smile: :slight_smile:
Rozmarynku,chtěla bych se tě zeptat,když jsi podstupovala to IUI jestli máš dělanou laparku??A jak to IUI probíhá??Berou se i nějaké léky před tím nebo jak to je....,v caru mi nabídly,že bychom to IUI mohly zkusit a já se nějak nemohu rozhodnout.
26. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 ahojky,jojo jsme Gestačky. Tak u Koreckého jsme byla jednou a byl tak év pohodě
26. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 Ahojky,jak se máš??
26. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky zdravím Vás!!!
26. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lllenkap tak už si byla u doktora :grinning:
26. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marty154 ahoj dlouho jsi tu nebyla :astonished:
26. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap - ahojky tak jak se cítíš, odpoledne budu držet palečky
26. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa ahoj kuřátko,no mám se celkem fajn,přišla jsem z noční a honí se mi hlavou zda to IUI zkusit nebo radši počkat na další měsíc na IVF.A co ty,vidím,že je ti pořád špatně :frowning2: ,to už je až nemožný,ale i spolupracovnice to měla jako ty.Ale vydrž to.......na konci tě čeká ta nej.......odměna. :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 jestli můžu:slight_smile: tak já taky byla na inseminaci.Pamatuju si , protože se mě tvořil vždycky folikul i bez hormonů ,tak mě doktor nic nedával.Jen Pregnyl před inseminací. Po inseminaci jen Utrogestan.Takže to bylo velice nenáročné.Mě se to nepovedlo ,ale je hodně případů,že to vyjde a proto to můj doktor chtěl zkusit i se zhoršeným spermiogramem.Znám holky co byli na IVF a nic a po inseminaci to vyšlo.A mají obě dvě dvojčata.Sranda:slight_smile:
26. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 cítím se nervozně ale celkem ok.dnes mě bylo nějak divně ráno, jako po opici ,ale na zvracení to nebylo.Tak nevím.Jdu v 5 tak vám hned napíšu. :slight_smile: Díky
26. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Broučku v 5 odpoledne:slight_smile:
26. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 Co ty, jak ti je????
26. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@marty154 no snad to vydržím,ale je to fakt otravný!Jen do té inseminace jdi,alespoň se něco bude dít.
@evik31 Nazdárek Evičko,no je to na prd,když chodím do práce,dělám 12hod a v práci se na internet nemám šanci dostat,jedině na noční,ale to vy už všechny spíte.A co ty,dočetla jsem se,že se chystáš na další boj......jseš statečné děvče. :slight_smile: :slight_smile:
autor
@lllenkap páni až tak dlouho a už máš nabitý baterky ve fotáku,čekáme fotkuuuuuuuuuu :grinning:
@evik31 No snad bude co fotit :wink: Doma to mám připravený:slight_smile:
26. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@marty154 no nic jiného nám nezbývá,když mražáčky nejsou,holt zatresem ještě jednou prasátkem :confounded:
autor
@lllenkap ale to víš ,že bude ty už jseš jasná zpráva :grinning:
@evik31 jdu si udělat padesátej test.Tak počkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap - já už taky začínám být nervozní z toho zítřka, a jinak je mi furt jak po opoci, na zvracení naštěstí ně, ale tak nějak blivno (ani to nedovedu popsat)
@lllenkap jéé moc děkuji za odpověď, :slight_smile: víš mě jen řekl,že pokud do toho chci jít,tak mám v pátek přijet a šoupneme to tam.Ale přijde mi divné,že nebude dělat ani ultrazvuk??A můžu se zeptat,máš dělanou laparku??? :slight_smile:
autor
jinak co dnes ženy vaříte my budem mýt obalované houbičky mamka včera dodala tak to bude mnamka,u nás tady tak strašně rostou houby to je hrozný a já nebyla ještě ani jednou
26. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek