• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek no doplácely jsme za ISCI 10 000Kč,hormony a nějaké léky,nevím jak to je,ale pojišťovna to úplně celý asi nehradí???
26. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap ti tady říkám,že jsi jasná zpráva a kdy si šoupneš foto do pasu,když už budeš v ležet v těch fotkách,at taky víme jak nastávající mamina vypadá noooo :grinning:
26. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 takže to je fajn,ty mě pak můžeš ve všem radit:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to se mám.
26. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hele včera jsem to zrovna psala janičce.Nikdo od nás to neví a mě se nechce moc riskovat.Náhoda je blbec.jedině, že ji tam šoupnu na den dva a pak ji ztáhnu:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jde to??
26. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 tak to máte ICSI o 1000,- lacinější :grinning: my platily 15 000,- hormony (puregon),11 000,-ICSI a pak 4000,-zamražení,které bylo k prdu vlastně :unamused: jo a to nepočítám doplácení v lékárně za léky a benzín :frowning2: je to děs běs,ale oni vědí,že to s chutí zaplatíme :angry:
26. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 to jsem si myslela, nás taky čeká ISCI :sweat_smile:
26. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Na první pokus našetřeno máme a pak si nejspíš půjdeme půjčit k maminkám, ale to už budeme muset s pravdou ven :astonished:
26. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap jestli myslíš fotku do pasu tak určitě ji můžeš pak vymazat a myslíš ,že od vás někdo chodí na koníka?
26. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek tak u nás to rodiče vědí potom co mě odstranily vejcovody to bylo jasné že :unamused:
26. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde máme dneska Renču nějak to fláká :grinning:
26. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No nevim nejsem si jistá.To nemusí bejt nikdo o nás, ale znáš to:slight_smile:Doma najdu foto a mrsknu vám ji tam do zítra:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nemáme úplně nejlepší vztahy s rodiči z druhé strany a tak to nechci ještě víc komplikovat :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 ten UTZ dělá jen přes břišní stěnu??? Já bych radši :grinning:
26. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 ja vas na GEST blogu spehuju :slight_smile: hahaha - takze vas ctu ale neprispivam. Jiz jsem aktivni na dvou strankach a to mne staci na to si udelat dobrou partu a delit se zkusenosti :slight_smile: nechci byt neverna mim dvema super partam :slight_smile:

Jinak Sulc je suchar na entou ale si predstav ze se mi ho uz podarilo rozesmat a ted uz se bavime na veselejsi notu :slight_smile: ale byla to fuska - to teda. Alexandr je sympatak ale tu gyndu podle mne strasne odbyva - uplne ze vsech.
26. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap tak to potom jo :wink:
26. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - mě dělali UTZ vaginálně, Dr. i říkal že je gest.váječek v tomto období tak malinký že přes břicho by nebylo nic vidět, a taky mě ještě před UTZ uklidňoval že i kdyby ani vaginálně nebylo nic vidět že to ještě vůbec nic neznamená, že je to na UTZ vidět tak od HCG 1000, ale když ti ráno ta čárka vyběhla rychleji než ta kontrolní tak se myslím nemusíš bát - bublinka už vidět bude
26. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ten ultrazvuk,se dělá spodem,až dýl přes stěnu břišní
26. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ja jeste doplnim k tomu IUI. Ty si muzes i nasadit minimalni stimulaci na IUI a tim si muzes dohnat par extra folikuliku 2 - 3 ale lepe jsou dva aby nehrozila moznost trojcat. Tim se ti zvysi sance na oplozeni. jestlize mate horsi spermio tak IUI je dobre delat protoze ty mrsky soupnou az za delozni cipek a tak jim to uz zbyva jen doplout do vejcovodu coz je otazka 5 minut oproti hodinam az dnum kdyby meli plout z pochvy.
Ja chodim na IUI protoze pouzivam darce na spermijky.
Jestli chces delat IUI tak je lepsi tu pruchodnost udelat ale jinak je to vlastne jako byste se snazili doma na prirodno jen v CARu to mate ohlidane UZ a pregnylem - tot vse :slight_smile: - no a tim zkracenim cesty pro ty ocasaty za vajuchem :slight_smile:.
26. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - ale ale to jsou výmluvy, nedali by se zvládnou všechny tři témata :wink: podělila by jsi se tam s náma o své zkušenosti - a když ne tak si tě najdu tady - já se snažímtaky nelést do všech témat, hlavně čtu toto téma a pak ten "GEST" a taky "KET" - a dá se - tři téma jsou v normě :grinning:
26. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ji tam nachvilku dala:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 hahaha no ja jsem zatim se vsim co jste tam psali souhlasila a jen bych vam davala za pravdu :slight_smile: a jak rikas nesnazim se lezt moct klubum do diskuze. ja jeste chodim cist tehulky 40tnice ale take jen ctu.

jasne ze by se dalo prispivat na 3 ale zatim jsem to nejak nepovazovalo za nutne - opravdu tam souhlasim se vsim a mam ty same zkusenosti :slight_smile:. Ale dekuju za pozvani - mozna se jeden den odhodlam neco i napsat :slight_smile:.
@evik31 máš ji tam.lepší jsem v počítaci nenasla.je tara asi 5 let.ted jsem asi o 10kg hubenejsíí:slight_smile:
autor
@lllenkap no mamka bude fešanda :grinning:
26. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 děkuju:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap není zač :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ale je.v tomhle věku je:slight_smile: :wink:
26. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap ale prosímtě tady jsou samý mladý holky
26. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap co mám říkat já,budu rodit skoro v 38.No a Rozmarýnek,to je taky mazák :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek