• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap - no konečtě tě poznáváme - sluší ti to
26. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jojo.díkes moc
@petronela82 Ale nenechám to tady dlouho:slight_smile: :wink: Díky ty seš taky pěkná!
@kessinkaa Kolik je Rozmarynkovi???
26. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No já v 36:slight_smile:
26. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tahle je víc aktualnější:slight_smile:A už je vidět těch 5 let navíc.Checheche
26. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A bude hůř!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap a už zase jiná jo :grinning:
26. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no jen abyste si udělali úplnou představu :slight_smile: ,prostě tam jsem byla ještě mladá.To už tak úplně není:slight_smile:
26. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - 5 let navíc nevidím, ale těch 10 kilo dole vidím - no bude z tebe hezká mamina :wink:
26. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 No jestli nebudu mít 30 kg navic :wink: .Mam trochu problémy z vahou.Resp.jsem měla.Ted mám nějakých 58-59 kg ale byly časy zhruba deset let dozadu i 80 jsem viděla na váze:slight_smile:takže se budu muset hlídat. :angry:
26. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mam další poznatek :wink: ,mému drahému je zle a tak si měřil teplotu a já jsem si ji taky změřila a mám opakovaně přes 37-37,4 stupňů C
26. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - no ty hormony dělají divy, ale neboj 30kg to nebude, a spíš mi přijde že člověk jen vodnatí, doufám že po vysazení všech těch svinstev človek i trochu splaskne a začne se konečně zakulacovat kvůli těhotenství ne kvůli hormonům - do kdy budeš bašty léky, já asi do 12tt a co vlastně vše máš? já utrouš estrimax a prednison
26. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Já cítím teď akorát nadmutý břicho.Dřív mě šlo zatáhnout a teď se asi bojim :wink: takže ho mám trochu vyšpulený.Jinak zatim jsem ok.Víš co, já jsem vlastně ani žádný horrmony teď nebrala,takže ten Nativ má tuhle výhodu. Píchli mě Pregnyl-jednu injekci 2 dny před OPU a pak od Et beru Utrogestan.1-1-2 .Jinak nic
26. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - no jo, ty más vlastně za sebou nativ, tak to jsi v pohodě, já už baštím nebo si píchám nějaké hormony min. přes rok, jen teď mám 10 prášků denně => feťák hadr, ale ještě tak měsíc a už nechci žádné prášky na hodně dlouho dobu vidět
26. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tak to úplně chápu.Vím jak jsem si píchala na to 1.nevydařené IVF krátký protokol, že jsem byla z těch hormonů fakt mimo. :slight_smile: tak to jdi dobrá!!!!!!
26. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem zase pryč:slight_smile:
26. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap no koukám teda :frowning2:
26. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 něco ti posílám :slight_smile:
http://3dpregnancy.parentsconnect.com/rotatable/8-weeks-pregnant.html
musíš otevřít odkaz v novém okně, jinak ti to asi nepujde
26. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - krásný ufonek - už se na nej zítra těším
26. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne dámy!! Tak Vám můžu říct, že už mě to počasí nebaví... Ty výkyvy jsou fakt hrozný.. A tlak mi pěkně kolísá. Takže mě pořád bolí hlava, chce se mi spát a je mi blbě... Chjo...
Koukám, že jste tu probírali hormony. No jsem na to zase zvědavá. Konečně jsem se dostala zase zpátky do původního stavu :grinning: Ale pro mimi cokoliv. Jenom se bojím OPU... Já po ní měla hrozný bolesti (blbec jsem si nikdy nevzala žádný prášek a došlo mi to až tady na diskuzi. Myslela jsem si, že tím ublížím mimi - který ve mě ještě nebylo :sweat_smile: ) a břicho strašně nafouklí. Kdyby se tohle dalo přeskočit, nebo na to byl nějaký fígl... Fakt jsem vypadala jako pár dní před porodem.. Ale to asi máme všechny podobné.
Jinak jsem zvědavá, jak dopadne ta rekonstrukce našeho CARu... Prý to vypadá zajímavě. Tak fakt doufám, že to do konce září stihnou, aby hned od října začala fungovat laborka. Podle mých skromných výpočtů mi totiž OPU vychází na 3.10.

@lllenkap koukala jsem na ty stránky a je to moc hezky udělaný!! Taky už jsem zvědavá na fotečku!
26. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika a ty jdeš znova do ivf to už nemáš nenučky
26. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika to jinak budeme mýt skoro za sebou podle toho kdy my přijede další mrcha
26. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - tak mě už pro dnešek padla, večer jsem ale ještě určitě nakouknu - těším ce na dobré zprávy - a i slíbené fotečky testíků a možná dostaneš i fotečku bublinky
26. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný podvečer...tak předoperační hotový.Jsem zdráááva jajko řípa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě operace a snad už budu mít klid
26. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to je dobře!Kdy bude laparka,už to víš??
26. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa V pondělí ve 14.hodin mám nástup v Sanusu a prý v úterý,ale přesně kdy to vůbec netuším.Manžel byl dneska na kontrolním spermiu,tak jsem zvědavá.Jen by mě zajímalo,jestli mají v Sanusu tu Vifi nebo co,jestli by tam šlel Notebook,jinak tam umřu nudou
26. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no to ti věřím,já bych bez noťase chcípla :grinning: ,je to můj miláček.Ty jo,tak to je fakt rychlost :wink: .Tak budu držet palečky.Víš kdo tě bude operovat??
26. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek