• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa no jasně Dejmek.Já byhc ani nikoho jiného nechtěla.Mě všechno dělá jen a jen Dejmek.Prostě jsem jeho pacientka.On říkal,že co nejrychleji po MS a ta začala v neděli,takže jakýpak čekání :wink:
26. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak hlavně,že to bude za tebou,pak už to vše půjde,raz dva :wink:
26. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ja jsem uz stara vetev a tahne mi na 42 :slight_smile:.
26. srp 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: tak jsem dostala stimulační protokol, teď antikoncepce a jak začnou měsíčky tak začínám píchat hormůnky do pupiku......
26. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem si poscháněla část léků z původního protokolu /hradíme si to sami/ tak mi teď Dr napsal jiný, prý modernější protokol aniž by mně vyšetřil....a to mi ten první dal před 14 dny....že by jiný dodavatel :wink:
26. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušela jste některá alternativní medicínu, Mojžíšovou nebo něco jiného na podporu těhu?
26. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak v to moooc doufám
26. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem a pěkný večer, dnes jsem sprejem odstartovala krátný protokol a v úterý mažu na kontrolu ...
26. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no vidiš tak gratuluju protože jsem si podle fotky říkala tak 25 a ted nekecám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak UTZ je za mnou.Černá tečka byla ,kde měla být:slight_smile: a je veliká 0,65.Prý je to normál vzhledem k týdnu ve kterém jsem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap moc ti to přeju :slight_smile:
@rvasata to sis oddychla, že už máš něco za sebou co? A poležíš si tam jak dlouho?
26. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek podle fotky na takovej věk rozhodně nevypadáš :grinning:
26. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to jo.Teďka to nejhorší narkoza a výsledek a snad hurááá do boje.Já vůbec nevím.Doufám,že nebudou komplikace a domů půjdu co nejdřív
26. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata narkoza mě taky děsí, ale přežili to jiní, tak to zvládneme i my :grinning:
26. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No já mám už několikátou,ale prostě taková fobie z toho je děsná.Kéž by to šlo bez ní :confused:
26. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :grinning: :grinning:

@rvasata teda to je rychlost a můžu se zeptat na kolik tě ta laparka vyjde,mě napsali z caru,že by mě to vyšlo
15 000Kč jelikož zatím nemají smlouvu s pojišťovnou :frowning2:
26. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Mě neříkali žádnou cenu.to se snad neplatí,ne?Já budu platit jen ten pokoj,ale to mě bylo jasný.l
26. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata je to možný,jestli mají smlouvu s pojišťovnou.U nás na ni čekají,takže já tu laparku vzdávám a půjdu rovnou do 2.IVF v říjnu,ještě si chci od hormonů odpočinout a pak se uvidí.To jsou hrozný ceny :frowning2: :frowning2: A narkózy se neboj,myslím,že bez ní by tě to bolelo,tak se pěkně vyspinkáš :slight_smile: Budu ti držet všechno,aby to dobře dopadlo :wink:
26. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak to je dobře,že UZV v pořádku :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no já nevím,ale takový zákrok mě přijde nomrální,že se neplatí.No já radši do centra zavolám.Ale nic neříkali
26. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata myslím,že můžeš být v klidu,to by ti určitě řekly,mě to taky napsali do emailu,když jsem se na to ptala.Určitě mají smlouvu s pojišťovnou,až získají smlouvu od pojišťovny u nás tak se bude platit prý jen za narkózu do 1000Kč.
Neřeš to,určitě by ti to řekly.
26. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jsem se hnedka muslela zeptat,neplatí.Mě to přišlo divný,ale i tak mě to přijde divný..v nemocnici přeci taky neplatíš.no jo no asi je tohle jiný.Tak bych počkala až budou mít smlouva a osobně bych se nechala uzkouknout.mě dr. řekl,že tam může být cokoliv,co může bránit embryjkům..tak to chci do toho jdu.
26. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já určitě počkám,taky bych tu laparku chtěla,věřím,že tam může být cokoliv.Uvidíme,když to do října s tou pojišťovnou nestihnou tak zkusíme 2 IVF a pak se uvidí,podle toho jak to dopadne. :slight_smile: A neboj bude to O.K. :wink:
26. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic přeji všem dobrou noc :grinning: :grinning: zase nakouknu,jak budu mít volno,mějte se :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Díky.Ale já bych teda radši počkala,než-li jít do 2IVF,ať tě zkouknou.Dobrou noc
26. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezký večer
@marty154 tak si tu laparku a hystero vyžádej jinde mě na ni poslala taky moje gyndařka do nemocnice k primářoj.,tak si myslím,že normálně kdyby ti napsaly dokumentaci k jinému doktoroj tak ti ji udělaj jinde,když tam nemaj smlouvu asi bych se na to zeptala gynekologa ke kterému jinak docházíš
26. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap a kde máme fotky holka nooooooooooo :angry:
26. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Já nic. Mojžíšovou mě doktorka napsal v lázních, ale z těch fyzioterapeutek ji žádná moc neuměla, tak jsem měla místo toho něco jiného.
To je taky dobrý, s tím protokolem, asi by mě hráblo...
26. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - gratulace velikááááááá - a kde pak jsou fotečky testíků a dostala jsi fotečku toho půlcentrimetroveného fleku :grinning: kdy máš dalčí KO?
27. srp 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno.TAdy leje jako z konve a to jedu za chvíli pro kamarádku s prckem.Ach joooooooooooooooo.Tak nerada řídím v dešti :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek