• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobré ránečko,já ho mám zase poblité,ale co se dá dělat :angry: .Tady lilo, celou noc a ted je klid.
27. srp 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap dekuju za kompliment - neboj ja to dobre maskuji a sediny poctive zabarvuju :slight_smile:.
Obrovska gratulace k mini bublince!!!!!! jen tak dal - krucek po krucku :wink:
27. srp 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ahojky sluní,ty se mi vůbec neozveš :unamused: :angry: máš mínus :sunglasses:
27. srp 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ještě,jo???No hlavně,že je mimuško v pořádku.Ale ty sis už zvykla,co?Hele až ti nevolnosti poleví.Co ty budeš dělat?Ti to bude chybět :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Ahojda,včera jsem byla na netu až odpoledne.Běhala jse po předoperačním vyšetření a dneska za chvíli jedu pri kamarádku :slight_smile:
27. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jsem koukala že jsi to psala na snažilkách na mimáči :wink: :slight_smile: tak to chápu a je Ti jasné že mi potom v pondělí až to budeš mít za sebou dáš hlášku že jsi v pořádku je to jasné :angry: :angry: budeš mít společnot jsem také koukala.Hele byla jsem v centru ve středu a nic moc :unamused: :frowning2:
27. srp 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi společnost???Jakou?Já nastupuju v pondělí a budou to dělat v úterý,ale kdy to nemá tucha.Jakpak to?????? :confounded:
27. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu kamarádku budeš mít jako společnost když přijde na návštěvu :slight_smile: :wink: aha tak ale stejně mi můžeš napsat sms a nebo já napíšu Tobě .Já jdu v úterý ke své dr na konzultaci.Hele víš jak jsem měla cystu tedko dva měsíce,tka jsem byla s problémem že pořád krvácím s přestávkami a na to mi dr nic nedal ani neřekl.Udělal sono a řekl že to vypadá na ucpaný vejcovod a přitom mi dělili průchodnost a bylo to v pořádku :angry: tak si vyber :angry:
27. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Hele a co zkusit třeba jiný centru?to je takový divný,když jí tam nechají.Jako na co čekají?Akorát dělá neplechu,a zdržujou snaženíííčko
27. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata už jsemobjednaná ke své dr na gyndu tak to s ní proberu a zeptám se co by mi doporučila :frowning2: jsem byla pěkně vyplašená mě i vyplašil dr v centru :confounded:
27. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no to mi chybět nebude!!!!!Si to konečně,začnu užívat
27. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdypak jde na další kontroličku
27. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi tak to je pěkněj blb teda.Jen se domluv s dr.,aby se něco nezanedbalo.
27. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mějte se tady krásně.Frčíme pro kamrádku :sunglasses:
27. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata právě proto tam jdu :wink: tak zatím papa a hezký dník :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - ahojky, a to nic na ty nevolnosti nepomáhá? nějaké ty babské rady - zázvor, mléko .... ale myslím že už za pár dní bude líp - tak už to hold budeš muset vydržet, jo a chtěla jsem se zeptat od kolikátého tt asi tak zvracíš?
27. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 Ahojky,nepomáhá vůbec nic!!!Mám zázvorové tablety,lízátka,homeopatika a ani prd.Od 3 týdne mi je celej den zle a asi od 5 týdne zvracím a je mi zle.Ted se budím i v noci,je to snad ještě horší,než lepší.
@rvasata ve čtvrtek na ultrazvuk,bude tam i krev,tak budu vedět jestli je mimi v pohodě
27. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no jo, asi sis to vybrala za dalších 10 ženských, někomu není zle vůbec a někdo to prostě odnese :sunglasses:
27. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hlavně aby byl mimouš v pořádku,já to snad přežiju.Chtěla bych si to,už jen užívat :unamused:
27. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jasný, že na prvním místě je mimčo :grinning:
27. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.Fotky jsem vložila:slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 V kolik jdeš?
27. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek s těma šedinama to mam podobně.taky je mám a asi to je dědičný.Proto jsem se nechala zesvětlit, abych se nemusela barvit každej týden:slight_smile:
27. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Chudinko. :frowning2: Ono to přejde neboj.Podle toho co jsem slyšela vyprávět, je jen do určitého měsíce:slight_smile:Moje kámoška takhle minulej rok skončila v nemocnici, tam ji dali do pohody a pak měla krásný těhu:slight_smile:
27. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Tečka je úžasná :grinning: A kolik sis dělala těch testů? :slight_smile: :sunglasses:
Holky mě zatim vůbec nic neni,tak nevim jestli je to taky normální:slight_smile:
@petronela82 Peto ty zvracíš???
27. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tyhle co tam jsou.Asi vlastně každej den:slight_smile: no jsem pako,no:slight_smile:
27. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Já bych dělala to samý :grinning: A myslím, že je normální, když ženská nezvrací, každá to má prostě jinak :dizzy_face:
27. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No můj doktor, když jsem mu to včera ukázala ,tak se chechtal a řekl ,nech mi to tady ,to budu ukazovat jako velikej úlet:slight_smile:nenechala jsem !!!!!Asi máš recht ale říkal mě že to zvracení může ještě přijít :unamused:
27. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek