• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa jak se rika "citim v kostech ze ne"....podle mne nevyslo.
27. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak ty jsi to pojala op[ravdu vedecky :slight_smile: a to jsem myslela ze jenom ja vse analyzuji - tak jsem se priucila neco noveho - no uz abych taky tu bublinku mela :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ty jsi bojovnice,ty to letos vybojuješ :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se vrátila z města a zase s čůrkama na zádech u nás je hrozný dusno,a já se pořád po těch hormonech tak strašně potím je to normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já jdu do spršky a pak vás dočtu
jinak jsem se atavila v práci a zatím se nepropouští tak zaplat pánbů dokonce i tem co ji daly to zase stáhly,tak top snad bude dobrý
27. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek To nemůžeš vědět! mě začali prsa bolet těsně před termínem menstruace a do tý doby nic.Ty už jsi měla termín menstruace???
27. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No nevim jestli, je to úplně dobrý. Jsem postižená studováním a hrabáním se v knihách a na netu:slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a byla jsi někdy na IVF?
27. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap prvni den mrchy by mel byt zitra.
27. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ano uz mam prvni pokus IVF zasebou a bez mrazacku.
27. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Aha.Těžko říct.Když jsem to hledala na netu tak tam byly holky co neměli vůbec nic,ani ty prsa. :wink:
27. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to jsme postizene dve :slight_smile: - ja si taky delam na vse podrobny research a musim vse rozebrat do detailu - uz ze mne v CARu asi trochu lezou po zdi a jen co me vidi ve dverich tak dostavaji koprivku...:proboha s cim zase dnes prisla a na co mne bude ptat deska :slight_smile: " hahahahaha
27. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jesti můžu poradit jdi do druhýho a nezdržuj se IUI, to myslim vzheledem k tomu věku:slight_smile: a nebo Nativ jako Ja!!!!
27. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek neber to tak :slight_smile: .jsme prostě už starší:slight_smile: hele, já poprvé ,ne že jsem neměla mrazáčky , ale ani jedno vajíčko!!!!!
27. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak na to vem jed :slight_smile: jsem v tomto buldok a tak mne prvni neuzpechy neodradi - jen kdyby finance vydrzeli :slight_smile: a mam to preci v tech kartach :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap kdyby bylo na mne tak uz jsem 2. IVF mela za sebou ale kdyz jsem byla ready tak zacali v CARu malovat a tak jsme sli jen do IUI abych si zkratila to cekani :slight_smile:. takze jestli o vikendu dorazi mrcha tak si od pondelka picham zase ten hormonalni koktejl a stimuluji na IVF :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak to jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Chápu. :slight_smile: ideální stav. :slight_smile: Takhle to taky dělam. :wink: i tento Nativ jsem tak přemýšlela, protože skrz dovolenou jsem si nestihla píchat a pak zase by tu nebyl muj doktor a td.....a koukej.když to člověk nejmíń čeká!A taky jsme to dělali aby se něco dělo :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jak bylo tvoje 1.IVF???jak si reagovala atd??
27. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap reagovala jsem super - na muj vek - mela jsem 12 folikuliku ze kterych se vykulilo 9 vajicek = takze nosnice docela dobra ale ta kvalita byla horsi - oplodnily se jenom 3 vajucha a jedno se 2 den prestalo vyvijet tak nakonec zustala dve a ty mi soupli do pupiku. takze doktor mi chce nechat ty same leky jen prvni 3 dny zvednout davku. mela jsem kratky protokol.
27. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jéééééééééé tak to je proti mě úplně nádhera. :wink: To bude dobrý :wink: .Chce to jen trpělivost a ta je strašná já vím:slight_smile:Já jsem měla ICSI,možná bych do toho šla u všech jestli si neměla.
27. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak je to v prčicích - podle UTZ jsem 6+5tt máme gestační váček 23 mm, ale je prázdný, žádné mimi, natož srdíčko - jsem úplně v prdeli, mám přijít ještě ve středu, a když nic tak půjdu na rivizi
27. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petronela82 tak to mě moc mrzí nevím co na to víc říct :confounded: musíš být hodně silná,je mě jasný,že tě to bolí,ale na toto lék bohužel není :frowning2: snad objetí tvých blízkých,posílám ti na dálku velkou náruč objetí,aby ta bolest v tvém srdíčku brzy přešla :cry:
myslíš ,že není šance,že by se srdíčko ještě ukázalo,třeba ve středu na tebe ještě vykoukne,držím palce :pensive:
27. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 a neni jeste mozne na srdicko pockat ze by to byl jen maly cipisek ktery to musi dorust? jak muze byt prazdny??? Musi preci vzniknout na popud emryjka a to nikam neuteklo....nechapu to :rolling_eyes: :angry: Je jeste sance ze se ve stredu neco zmeni?
27. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 rychle jsem bezela na internet a tady je jeden podobny pripad:

Omlouvám se, že jsem anonymní. Nějak se mi zatím nezdařila registrace. Chtěla bych vás poprosit o radu nebo zkušenost. Jsem přesně v 6 tt ale začala jsem mírně špinit, tak jsem navštívila dr. a na ultrazvuku byl sice gestační váček patrný, ale byl prázdný. Těhotenské testy si dělám již dva týdny a jsou pořád pozitivní, již od prvního dne vynechání menstruace. Dr mě poslal na krev, odběry chce ještě opakovat, aby bylo vidět hladinu HCG a podle toho chce postupovat, upozornil mě na možnost, že se plod přestal vyvíjet i přestože mám zatím všechny těhotenské příznaky jako nevolnost, bolest prsů atd. Druhá alternativa je že jsem otěhotněla později a že se tam mimi teprve objeví. Moc vás prosím o sdělení vašich zkušeností. Nevím s kým to řešit a momentálně mám pocit, že se z toho asi zblázním.
M.

Všechny zdravím. Tak mimino se objevilo, je sice malinký a má asi nepravidelný srdeční rytmus, což může být způsobeno tím, že to srdíčko není úplně vidět. Dr mi říkal, že osud těhotenství je pořád sice dost nejistý, ale od posledně se šance přece jen zvedla. Mimčo jsem už obrečela, takže už můžu být snad překvapená jen příjemně.
Tak díky za podporu a držte mi palečky,
M.

27. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 ROZHODNE TO JESTE NEVZDAVEJ ale musis zacit pocitat i s tou horsi variantou aby te to uplne nepolozilo :frowning2: ......takze ti posilam vsechny modlitby , drzeni palecku ranec energie ti z celohu srdicka posilam a at to ustojis!!!!!!!!!
27. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 já si myslím,že se ještě ukáže.Čekání bude hrozné,ale snaž se držet!!Ach jo,je to fakt hrůza :frowning2:
27. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky díky - já nevím jestli je ještě nějaká šance - dr. říkal že vájek odpovídá 6+5tt a to by už mělo být něco v něm vidět a ať koukal jak koukal tak byl prý prázdný - víc budu vědět ve středu - je mi děsně
27. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 ještě se nestrachuj,u mě to bylo podobné,počkej zkusím to najít,vím jistě,že to bylo 6 a něco,vydrž...
27. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 - já už jsem tak vystresovaná že to ani snad víc nejde - tohle jsem fakt nečekala
27. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 14.7 ještě nebyla srdeční akce 22.7 ano,počkej spočítám to...
27. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tak 6+5 ještě akce nebyla - to je jako u tebe na den přesně a vidíš pak ano,nestresuj se u každého je to jiné....neboj :wink:
27. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek