• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobré ránko :wink:
Holky co jdete na kontroly a na OPU tak držim palečky :wink: at jste co nejúspěšnější
Marcel štastnou cestu a tfujtfuj na zkoušku at to dáš :wink:
Já si volala do Natalu a zatim se jich 10 oplodnilo a bojují, tak snad :pensive:
28. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!
Tak jsem naházela prádlo do pračky, peřiny hodila na balkon aby se v nich večer hezky spalo. Nakrmila divou zvěř (Tobíka a psa :grinning: ) a teď mám chviličku tak jsem na netu...
Taky držím palce všem co dneska podstupují nějaký zákrok a ať vše vyjde na jedničku!!!! Mě čeká zítra kontrola a tam se dozvím, jak to se mnou vypadá a kdy bych mohla eventuálně na ten KET. Docela bych to brala hned teď. Asi bych nevydržela čekat až do září. To holky, co takhle čekáte moc obdivuju. Já jsem strašně nedočkavý a zvědavý člověk. No jo, holt ženská :grinning:

Evíku u nás taky už od 7 hod svítí sluníčko a jsem zvědavá co budu celý den dělat??? Asi napustím prckovi bazenek a budu se slunit, i když to mě baví jenom chvilku.
No a oběd vůbec nevím..... Inspirace už mi tak trochu došla....
28. čer 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska no tak to je super a hlavně krásný počet. Držím palce, ať se drží všechny!!!!
28. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbik, tak to máme podobný program, taky peru o 106 :sweat_smile: horší bude pak to žehlení :rolling_eyes:
Barb, nedočkavé jsme asi všechny, zkus je ukecat at ti tam moc dlouho nemrznou :wink: , u tebe jim bude líp
Co těhule jak je? :slight_smile:
28. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska to mi povídej, to žehlení je vždycky boj. Na to je dobrá zima, že to schne dýl :grinning:

Holky teď jsem zase po dlouhý době vybírala fotky na vyvolání a asi mě z toho omyje. Mám jich přes 200, to bude zase pálka....
28. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Tak za pár minutek odjíždím do těch lázní, tak se chci rozloučit, mějte se tu holky pěkně, dávejte pozor na sebe (některé už i na miminka) a pokud bude možnost netu (což pevně věřím bude, jinak uteču), tak na vás nakouknu. Ahojky, mějte seee..
28. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ahoooooooooooooj :grinning:
holky koukám všude velký prádlo já už mám 2 pračku a to jsem ještě přepírala v ruce pár kousků co do pračky nesmějí a to jsem stáhla povlečení takže prádla bude moc plnej balkon a ještě sušák to pak bude žehlení :angry:
jinak já jsem vymyslela francouszký brambory takže u nás asi tak
bazének bych taky brala :grinning:
28. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím návrat z caru :slight_smile: včera mi odebrali 14 zralých vajec, zítra uvidíme, jak se vyvíjejí a kdy bude transfer. Co je tu nového? Kdy mají odběr stimulující a co čekatelky na dvě čárky? Napsaly jste toho tolik, že to snad ani nedočtu :wink:
28. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik peru druhou pračku a taky furt chodim kolem postelí jestli nepřevleču, ale začlo mi zas pobolívat břicho tak to asi necham na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uvidim dneska nevařim, máme od včera tak je času dost :sweat_smile:
28. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: ty jsi měla taky včera OPU???? moooc gratuluju k 11 vejcím :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccY gratulka-taky krásná úrodička o č jsi mě trumfla, ale na // stačí i 1 :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo měla v 9 ráno, 10 jich máme oplodněných ICSI, volam až ve středu :sweat_smile: ale nevim jak to bez nich vydržim :wink:
28. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: jj, stačí jedno, i když já doufám, že budeme mít na zavedení dvě krásná emryjka :slight_smile: takže máte taky PK? dr. mi říkali, že pokud bude co kultivovat, bude ET asi ve čtvrtek, tak uvidíme, jsem na zítřek moc zvědavá, kolik jich přežilo :pensive:
28. čer 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: my máme pomocí ISCI oplodněných 12 ze 14, tak jsem zvědavá, zda se oplodní i ta dvě vejce bez isci :slight_smile:
28. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy já si mam volat ve středu jestli taky bude PK-u nás ji dělají při víc jak 6 embryjek, tak snad já taky foufam v mrazáčky :pensive: pak se nebudu na to tak upínat :pensive: , ještě si připlácím AH, kvuli tomu mému krunýři :sweat_smile:
28. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu jak tatar :confused:
28. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: já byla ráno na píchanec u sestry na gyndě, jj, sliznice nám musí krásně narůst :grinning:
jak bude u vás probíhat ET, nevíš? mi říkali, že tam asi budu zůstávat přes noc...
28. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy tak to je věc, že si Tě tam chtějí nechat přes noc. Já přišla, zavedli mi 2 a odešla. A tak to bylo i při prvním IVF. Ale každy CAR to dělá jinak..
28. čer 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy vítám tě z zpátky a hezká urodička
28. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tam musela aspon 2 hodinky ležet s nožkama hore,ale kdybych chtěla tak jsem tam mohla i přenocovat
28. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no já tam půjdu ve st-pá zavedou mi prý je a tak 2-3 hodky si poležim a pak šup domů, bereš ted něco? a jakou injekci?
já beru etrofen, antibiotika, prednison, pícham fragmin q závádim utrogestan, taky doufam, že potvora ještě naroste, měla jsem jí v pátek hraniční :pensive:
u vás nějak furt nechávaj PŘESPÁVAT?
28. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, díky za reakce :slight_smile:

no já s tím přespáváním taky nevím... myslela jsem, že zavedou a mximálně si pak poležím ještě pár hodin u nich... no uvidíme zítra, jak to dopadne...

@gambrinuska: včera mi po odběru píchli Agolutin a Pregnyl (nechápu proč Pregnyl...) a dneska opět Agolutin (to je vlastně progesteron na tu sliznici), Utrogestan dostanu při transferu. Ty jo, na co bereš ty antibiotika? Kvli infekce po opu??? :confused:
28. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy samam nevim na co to všechno beru, holt každý CAR to má jinak :sweat_smile:
28. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: jj, to určitě, čert aby se v tom vyznal... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné poledne,tak jsem se konečně vyhrabala z postele.Vidím,že jste dnešek zvolili dnem praní,ale alespoň to bude dobře schnout,když je tak hezky :grinning:
@lucccy vítej zpátky,taky gratuluji k úrodě,my jsme měli PK.A jak se cítíš???? :wink: Jinak já taky přišla zavedly 2embryjka,chvíli poležela a jeli jsme domů,je to všude úplně jinak.
@gambrinuska A co máš za antibiotika???Já mám totiž taky :slight_smile:
@evik31 tak pořád se někde fláká????
28. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 evík se nefláká Evík dostal nějaké střevní problémy takže běhám po záchodku ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to mám jet v 15.00 do HK jedu si pro lístek na peníze do sanusu tak doufám,že mě to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nemyslím,že se flákáš. :slight_smile: Ale jestli ti už dorazilo to,co ti Marcelka posílala??Tak to ti nezávidím,neni to nic přijemného,tak ať jsi v pohodě,než vyrazíš do sanusu.
28. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku tak to Ti držím palce, ať to přejde :grinning:
Já se jdu na chvilku natáhnout. V tomhle vedru se nedá nic dělat... Prádlo už se suší, tak musím nabrat síli na to večerní žehlení... chjooo :grinning:

Jo a holky mám přiblblou otázku, nějak se nevyznám v těch zkratkách, co tu používáte - AH a PK??? :sweat_smile:
28. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, tak já jsem zpět z OPU. Na bídu, kterou jsem měla v předchozích pokusech jsem dnes naprosto spokojená. Odebráno bylo 26 folíků, získáno 7 zralých vajíček a dalších 7 vypadá, že by mohlo ještě dozrát. To se prý uvidí někdy odpoledne. Ovšem pro mě je úspěch i těch 7 kousků. Když jsem byla na prvním pokusu, tak jsem měla 9 vajíček, oplodnila se 4 a k přenosu vydržela pouze 2 emrbya. Volat si mám ve středu po 8h. ráno, tak se uvidí. Jo a dnes mi nic nepíchli a dostala jsem jen Prednison a utrogestan.

Nevím, zda tu někdo chodí do Pronatalu v Praze. Tam se po zavedení asi 1/2 hodiny leží a pak vás pošlou dom.. Doporučení je pak 2 dny na lůžku...

@lucccy Gratuluju k takové úrodičce a i k úspěšnému oplodnění :slight_smile: To je úplná nádhera!
28. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no tak to je krásná úrodička. Držím palce ať se všechny krásně oplodní!! A co břicho nebolí Tě?? Já měla po obou OPU břicho jako balon. Tak trochu mě neminul hyperstimulák :frowning2:

Opravdu to má asi každý CAR jiný. Já chodím v Pze k Apolináři a tam ležet nenechávají vůbec....
28. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek