• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@petronela82 nebyla jsi nahodou u Alexandra? Ten je totiz desne pidlovokej - ale vazne!!!
27. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 - pane bože kéž by jsi měla pravdu - fakt jsi mi trochu zvedla náladu - budu ještě věřit - nesmím se sesypat, musím se držet - jsem přece těhule :wink:

holky strašně děkuju za podporu ani ne´víte jak to pomáhá

@jancica74 - můžu se ještě zeptat co tiřekl Dr. toho 14.7. (6+5tt) když ve váčku nic neviděl. já teď koukala do tvého alba a ty tvé fotečky mi připadají úplně stejné jaké jsem dnes viděla na UTZ
27. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - jjo byla jsem u Alexe a ve středu jdu k němu znova. ty jsi říkala že čteš "GEST Praha" - vzpomínáš si na sophii co s ním zažila
27. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 přesně tak Petko,řekl mi,že mi ještě blahopřát nebude,pokud neuvidí srdeční akci,ale že je váček dost velký a mělo by to naskočit - vážně se nestresuj - já ale dělala totéž - byla jsem z toho na nervy,počkej do středy :wink:
27. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 - jjo dr. říkal že váček je O.K. - přesně jak říkáš dost velký (23 mm) - dám se asi na modlení, nepamatuješ si jak jsi měla ty velký ten váček?
27. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 presne proto jsem se te ptala :slight_smile:. nehlede na to ze Solc mi nasel cystu a tak me ji mel Alexandr zkontrolovat pri mrse. Ten tam do doho cucel 5 minut a zadnou cystu nevidel. No a na dalsim UZ zase u Sulc ji tam Sulc zase videl - takze muj nazor je ze ALEXANDR je pidlovokej!!!!
27. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 petul,taky jak jsem hrabala ted info na internetu tak vim, že jsem tam viděla hodně info.ohledně váčků a srdečních akcí a musím říct, že tohle tam znělo hodněkrát.sama se podívej!nakonec se to objevilo třeba až v 8 týdnu.
myslim že to bude v pohodě!jen ses lekla!drž se.
27. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronela82 tak to vůbec nevím,ani to neměřil,neboj,nenervuj se,uvidíš ve středu a já věřím, že to bude ok :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro podzimní ráno :unamused:
28. srp 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak včera nám přišly výsledky z genetiky. Čekala jsem je až za dva týdny, tak mě to překvapilo :grinning: a hned v pondělí se můžu objednat do Caru :sweat_smile: Moc moudrá z toho ale nejsej, včera jsem si myslela, že mám vysoký sklon k potrácení a dneska když se tak na to dívám a hledám na netu, tak asi umřu na infarkt. Manžel mi ten papír ale už sebral, že mě prý už nebude poslouchat, že nám to vysvětlí v Caru, tak to mám vydržet :confused:
28. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano všem :slight_smile:
28. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tOBĚ K TOMU GENETIČKA NIC NEŘEKLA.jÁ JSEM SI ŠLA PRO VÝSLEDKY A ROVNOU NÁM ŘEKLI
28. srp 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Koukam ze tady se brzo vstava i v sobotu? U kessinky to chapu - ta chudak musi brat telefeny celou noc ale baronek si neprisis? :slight_smile:
neprisis = neprispi
@baronek Vypadá to že ty testy ale máte nějaké komplexní.my si nechali dělat jen ohledně plodnosti-chromosomy,a nejaké chybné konce tech XX a XY apod.
28. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek To u mě neni normální-taky se divim:slight_smile:
28. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa normálně me do včerejska bolela prsa a dneškem je mam sice nateklé ale už nebolí? máš s tim zkušenost????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap já myslím, že máme taky jenom na plodnost :astonished: Mám mutaci MTHFR, což jak tam píšou zvyšuje riziko aterosklerozy a tromboembolických komplikací :pensive:
28. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jasný to je ono.
28. srp 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek neboj to ještě taky nic nemusí znamenat:slight_smile:
28. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no dalsi ranni ptace :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap výsledky nám poslali poštou a vysvětlí nám to až v Caru, tak teď budu pěkně nervózní než tam půjdeme :sweat_smile: to čekání je fakt hrozný na psychiku :sweat_smile:
@rozmarynek o víkendu vstávám vždycky dřív, okolo šestý a nevadí mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato v týdnu se nemůžu v osm vyhrabat :confused:
28. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek mne delali genetiku taky jen na par veci - ohledne plodnosti a pak na cukrovku a rakovinu - tu mame hodne v rodine. Vysledky v ruce porad nemam protoze si pro ne musim osobne a nejak se s genetickou mijime - ona je tam jen ve ctvrtek odpo a to nikdy nemuzu ale do telefonu mi jen rekla ze se nic nenaslo a tak ti s tema presnyma nazvama nic neporadim :frowning2:.
28. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ti to poslali postoujo??????????????? Mne rekli ze podle nejake nove EURO vyhlasky to musi davat jen osobne do ruky, hm :angry:
28. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek taky se divim že to poslali poštou.My jsme museli podepisovat papíry že to mužu převzit i partnerovi.divny
28. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jo poštou a dokonce to poslali i mému gynekologovi a to se mě ptali, jestli to tam mají poslat a já jim řekla, že ne :cry: Se svým doktorem mám totiž problémy a už si hledám nového :grinning: On mi totiž po diagnóze azoospermie řekl, že je i varianta, abych se vyspala s někým jiným a manžel se o tom nemusí nikdy dozvědět :confounded: Takový profesionální přístup jsem nečekala :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co ty prsa??????je ok ok? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap moje i manželovo výsledky přišly dokonce v jedné obálce a ani to nebylo doporučeně, takže opravdu divný :angry:
@baronek na to tromboembolicke - laicky bych pochopila ze mas sklon ke srazlivosti = tromby = coz zapricinuje mrtvicku - ucpani cevy v mozku a proto ti asi nasadi heparin na redeni krve. jestli je to tak tak to mel muj deda a cely zivot kazdy den jedl rano cerstvy cesnek a byl tady s nama az do 81 let a umrel na neco uplne jineho - takze zacni brat cesnek - je to i v tabletach ale cerstvy je lepsi :slight_smile:.
@baronek kecas.TAK TO JE SUPER DIVNY
28. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek