• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek to jsem si taky nastudovala, ale o česneku nic nepsali :astonished: Zase je dobrý, že to vím už teď a ne třeba za pět let, až by mě trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky tam psali, že to může být i vlivem cholesterolu, ale to mi snad už řeknou v Caru :dizzy_face:
28. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek wow ten tvuj doktor je teda cislo :slight_smile: hahaha nechci se ho zastavat ale mam dojem ze v hodne pripadech to pomohlo jinak by tu byo o polovinu mene deti nez tu je :-0 hahaha ale to jen ze srandy neber mne vazne - mas pravdu ze to ti muze poradit nejlepsi kamoska ale ne doktor - ten si musi zachovat eticke dekorum :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Taky si myslím, že tohle doktor nemůže vypustit z pusy :grinning:
28. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tim cesnekem nic nezkazis - je to prirodni a dobre jako prevence - jinak cesnek je uzasny na spousty veci: prirodni antibiotikum - antisepticky atd.,. ja si ho napriklad beru sebou kdyz cestuji do rozvojovych zemi kam pocitam i treba Mexiko - no proste tam kde se bujis napit vody abys neprosr.... zbytek dovolene protoze on je dobry na vsechny ty mrchy bakterie ve travicim traktu jako je uplavice a podobne - jeste to tedy jistim slivovici po kazdem jidle :slight_smile: a jiz mnohokrat mi to zachranilo dovolenou.
28. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap s prsama ti neporadim - ja jsem tehu jeste nebyla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek JOJO DÍKES,POTŘEBUJU NAFACKOVAT ASI SE MOC SLEDUJU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kamaradka mi rikala ze ji desne boleli a mela je pekne napuchle - ale ze ji boleli tak nejak jinak nez obvykle pred mrchou - na vic si budes muset pockat az se nam tehulky vydadinkaji a pripoji se :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap v klidku - myslim ze se tu pozorujeme vsechny :slight_smile: ja teda urcite!!!!!!!!!!! :sunglasses:
28. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek JÁ NEJSEM NORMÁLNÍ. :wink: VSTAVÁM A MAM RUCE NA PRSOU A ČEKÁM JESTLI BUDU ZVRACET.PSYCHOPSYCHO.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky tak jak jsem to citila v tech mych starych kostech tak to i bude. Dneska mi spadla BT pod bod mrazu - testik snehobily a zacina me bolet bricho na mrchu a tak ji zitra cekam jako na koni!!!!!! Jsem v poho, tehle IUI jsem stejne velky duraz neprikladala bylo to takove kopnuti sekerou do prazdna ale ja proste musim byt v akci jinak bych se zblaznila kdybych mela jen sedet na zadku a nic nedelat :slight_smile:.
28. srp 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no tak to je trochu pritazene za vlasy ale s tim nic neudelas jses to peoste ty a doufejme ze telo si na tve vystrelky psycho jiz zvyklo a vybalancovava to jinak aby se z tebe nezvenclo :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek PÍŠU TO TROCHU S NADSÁZKOU:slight_smile:ALE JE FAKT ŽE TROCHU PRAŠTĚNÁ SEM:slight_smile: :grinning:
28. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap trochu prasteny je kazdy - jen jinym smerem - :grinning: :grinning: :grinning: takze vitej v klubu - ja kdybych mela vypravet o mych uletech tak se dlouho zadna nedostanete ke psani :slight_smile:
28. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek NÁPODOBNĚ:slight_smile:
28. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky :slight_smile:
@baronek já mám to stejné co ty - píchám si denně na ředění krve Fraxiparin a docházím měsíčně na hematologii na krev...
28. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jani a ohledně prsou si nevzpomeneš???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jako,že už tě nebolí - nebo jak to myslíš?
28. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
.
@jancica74 Asi 7 dní po Et začali a do včerejška z různou intenzitou bolely ,ale dnes jsem vstala a nalite je mam ale nebolí?Tak jsem se vylekala.
28. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Mám je plný, ale bolí rozhodně mín, než předcházející dny. :unamused:
28. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap aha - neplaš,já to mám podobné,někdy mě nebolí vůbec a někdy když si sundám podprdu,tak je to otřesná bolest a taky mě dost svědí - asi jak rostou :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap neboj je to uplně normální :wink:
28. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 díkes.já jen ,že to mam poprvé ,tak jsem se vylekala.Je vidět že je mam jiný ,ale víš asi jako u tebe někdy ta bolest je taková ostra a ted to mam tupé.Asi jak jsem říkala Rozmarynkovi ,člověk by se neměl tak sledovat,ale mě to nějak nejde.Žiju ve strachu:slight_smile:A pak ,že tehotenství je nádherný období.Jsme asi postižený našema zkušenostma a případama:slight_smile:
28. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tobě býva zle nebo ne?ja jsem zatim ok :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap :grinning: já se taky více sleduji - to je as normální :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jj bývá hned po rámu - vyblinkám se a je mi ok :wink: jen mám pachut v puse
28. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 hrůůůza.budu muset na sobě zapracovat!!!! :wink: nebo se zbláznim:slight_smile:
28. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ale to nemá každy vid?je fakt že me doktor říkal že klidně to ještě může přijit :unamused: asi že jsem čerstvá 5TT
28. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap doktor má pravdu - já byla v pohodě do 9 týdne a zvracet začala až pak :frowning2: ale je to jen po ránu díky bohu :confounded:
28. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak to je fajn,to se dá vydržet. :slight_smile: jdu vařit.zatim pa pak se přihlasim.A děkuju moc
28. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jsem zvědavá, co nasadí mě :angry:
28. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek