• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@baronek asi něco podobného,někdo si píchá clexan :frowning2: není to žádná hrůza,předchází tomu potrácení..
28. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 takže to má vliv i na potraty? :angry:
28. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek asi ano,já 2x potratila,tak mě poslali krev na rozbor a tam na to přišli - prej se v těle vytvářejí tromby-.sraženiny a pokud otěhotníš zamezi to někdy cestu k miminku a dojde k potratu - tak mě to vysvětlili...já mám mutacui MTFR-HETEROZYGOT Leidenská mutace,zvláštní je,že to má plno lidí a nevědí o tom,jen když dojde k problému,tak se to řeší....budu si to píchat do porodu,budu sledovaná- pokud to bude horší zvětší mi dávky - proto ty měsíční kontroly na hematologii.Po porodu mi to vysadí - jen prý kdybych někde letěla hodně daleko,tak pře cestou bych si to měla aplikovat - jinak žádné omezení...
28. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tu mutaci mám na jedné alele, takže nevím, jestli je to heterozygot :astonished: Ty pojmy jsou vážně děsný :dizzy_face:
28. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek PŘEČTI SI FORUM Trombofílie ,TAM TECH MUTACÍ A VŠEHO NAJDEŠ HODNĚ - VYPADÁ TO ZLE,ALE NEBOJ SPÍŠE TO TAK ZNÍ,PORADÍŠ SI S TÍM,JSOU DALEKO HORŠÍ VĚCI NA SVĚTĚ :wink:
28. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Ahojky,tak já prsa v pohodě,někdy citlivé,ale jak píše Janička,nejhorší když sundám podprdu :angry:
28. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 díky za typ, zítra na to vlítnu :grinning:
28. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám tak jsem vás tu nezastihla :unamused:
no nic no nakuknu večer,dneska nějak nestíhám a to mám kolače ještě v troubě a kupku žehlení jinak jak se cítíte ženy :wink:
28. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa čauves kesseinko,jo tak už jsem na to přišla,mam to stejný. :slight_smile: Ráno ok a večer když sundám podprsenku tak to bolí.Nikdy jsem si toho předtim nevšimla.Ted jsem byla na nákupu a šla se převlíct a síla -auuuuuuuuu :wink:
28. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no tak vidíš,plašane :grinning:
28. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práááááávě jsem se vráááááááááátila z..... dovči:wink: Zdravíííííím vááááás ženyýýýýýýýýýý:slight_smile:

Tak povídejte, přeháááánějte, co je tu nového a hlavně kráááásného.... Jak to vypadá u Rozmarýnků a Pierettů :wink: :sunglasses: Mám týdenní absťák, tak chápejte:wink:

Naše dovolená vyšla na jedničku. Dva dny jsme se koupali, dva dny byly vlny, jak kráva, tak jsme se nekoupali (Bára říkala, že se asi někde cachtají velryby, tak proto ty vlny), dva dny jsme byli po výletech a včera lilo jako z konve - paráda na balení a chystání se domů:wink: Ubytování bylo skromné, ale čisté. Prostě chatky. Až trošku sesumíruju fotky, tak sem něco hodím. Moc se mi to líbilo a nabilo mě to energií... Tu ovšem zřejmě zítra vydám na praní a věšení a žehlení... Ale už jsem odložila Barunku u babičky, tak na to budu mít čas a klid:slight_smile:

Pokusím se mrknout i pár stránek zpět, ale teď jsem totálně hotová. Cestou domů jsme si postáli 2 hodiny v koloně. Ale opravdu jsme stáli!!! Bylo to v německu. Tak jsem si tam skočila do lesa a našla pár hub :grinning: :grinning: :grinning: A pak jsme se ještě v německu stavili v nákupním centru... Prostě na dovolenou jsme jeli se 4 taškama a doma jsme vyklídali 7 zavazadel... To o něčem svědčí ne? :grinning:

Jdu spát. Doufám, že tu semnou zítra někdo splkne :wink: Dobrou noc.
28. srp 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak tě vítám!!!Rozmarýnek psal,že cítí že příjde mrcha,Pierett se vůbec neozvala :frowning2: .To je moooooooc dobře,že jsis to užila,moc ti to přeju :slight_smile:
29. srp 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránó všem!
@doufalka No super ,že sis to tak skvělě užila a všechno vyšlo podle plánu!!!!!! :slight_smile:
29. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Vítej zpět, je super, že jste si to krásně užili! :dizzy_face:
29. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno holky.Tak jsem se přišla s Váma rozloučit.Mějte se moc krásně
29. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak se drž a ať to dobře dopadne!!!Dej určitě vedět
29. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata taky moc držim palečky :slight_smile:
29. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Dobře pořiď, držím palce! :dizzy_face:
29. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko apreji krasnou nedeli. Tady je dnes sice kosa ale slunicko :slight_smile:. Doufalko, tak uz te mame zpatky, jej to uteklo.
Dneska dosla mrcha presne jak jsem ji cekala a tak zitra se objednavam na stredu do CARu na kontrolu te cysty a popripade zacatek stimulky :slight_smile:.
29. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava na UTERY se objednavam do CARu.
29. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky:slight_smile:

@petronela82 Aniž bych ti chtěla dávat plané naděje, tak ti musím napsat příklad z mé diskuse, kam chodím podle narození Barunky... Měly jsme tam holčinu, které doktor řekl to samé a dokonce ji poslal do nemocnice, ať si domluví nástup na revizi. Mě by ani nenapadlo, že může být ještě něco jinak, ale holky jí poradily, aby šla k jinému doktorovi. Ať řekne, že jí třeba není dobře.... Ona nebyla s tím svým doktorem spokojená, takže to plánovala už před těhotenstvím... No a co ti budu povídat. Nový doktor si ji pozval po pár dnech a srdce tam bylo a dneska čeká zdravéí miminko. Je už v nějakém 30tt.. Jasně, že to nemusí být tvůj případ, ale fakt naděje ještě je:wink:

@rvasata Kam se chystáš????

@kessinkaa Jak je ženo? Už lépe? Já jsem při svém letmém pročítání před chvilkou narazila i na pierrette a ta píše, že začala mírně krvácet... No a o Rozmarýnkovi čtu aktuálně teď:wink:

@rozmarynek Tak to mě vážně mrzí. Ale nabij munici a alou do boje :sunglasses:

Já jsem v 9,30h. rozhlepila víka a asi budu muset za chvilku vstát :confounded:
29. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no pořád nic moc a snad ještě hůř.Musím to vydržet :unamused: .Jo to Pierrett napsala,ale jinak nic.Moc jí držím palce.Rvasta jde na laparku
29. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no tak dovca dopadla super :slight_smile: mozna i nejake snazenicko bylo :slight_smile: hahaha Tak se hezky dospinkej a pak uz nas pekne nezanedbavej nejakymi dalsima viletama :sunglasses: :grinning: :grinning: si nam chybela!
29. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No tak to je příšerný!

@rozmarynek Snažení bych tomu neříkala:wink: Podle mrchy to bylo mimo ty správné dny, takže to byl prostý (sprostý???) sex :sunglasses: Ale bylo to žůžo :pensive: :grinning:
29. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hahahaha prosty sprosty je take dobry :slight_smile: alespon si to clovek uzije a nemusi pritom myslet na prakticke veci jako je BT, ovulacni dny apod :slight_smile: hahahaha
29. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No na praktické věci (ale opravdu z cela praktické) jsem myslet musela, jinak bychom tím asi dělali program celému kempu:wink: :grinning: Chatky měly velká okna a zvukotěsné taky bohužel nebyly.... :sweat_smile:

Moc ti děkuju za zprávu ohledně sušičky:slight_smile: Věc je právě dost aktuální. Hodila jsem do pračky várku prádla a ona mi ho (již po několikáté) neplánovaně vyvařila :angry: Přehřívá se a ničí prádlo. Teď tam má Barunka několik triček s "gumovými" obrázky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :confounded: Vypadá to, že dnes si uděláme výlet pro pračku i sušičku. Chjo a já tu mám tolik práce... :unamused:
29. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja jsem ji koupila on-line jelikoz to vyslo lacnenji. Sla jsem ji obhlidnout do obchodu - pekne osahat - poptat se v obchode jaky s nima zkusenosti a pak jsem si ji objednala. Po objednani dosla za 4 dny tak nevim jestli radsi nepockas. ja jsem tim usetrila 3 000 Kc., is dopravou :slight_smile:.
29. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Někde (třeba Alza nebo Electroworld) si to můžeš objednat na netu a dojet pro to osobně za internetovou cenu. Já jsem si takhle nedávno koupila vysavač. I u takhle malé věci byl rozdíl mezi internetovou objednávkou a osobním prodejem 3.000Kč.! Já jsem si ho vyhlédla na netu, zajela tam a málem jsem omdlela, když tam byla cena o 3.000Kč víc. Tak jsme zajeli domů, udělali objednávku a zpět... a ejhle, šlo to levněji:wink:

No takže teď je situace ještě prekérnější a potřebuju nutně pračku a aby na to seděla ta myčka... Musím mrknout na net, na tu sušku, co jsi psala ty a zjistit, co pod ní...
29. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak vybráno! Bereme tu AEG, jak jsi psala a pod ní pračku AEG levamat.... Pračka se sušičkou s mezidílem za necelých 30.500Kč. Myslím, že je to víc než příznivá cena. Taky jsem koukala na to, jak jsi sama psala, co všechno jsem schopná využít a při mé líné povaze toho mnoho není. Hledala jsem pračku, která prádlo po částech předá sušičce sama, ta to pak usuší a složí....ale to je marné. Až tohle někdo vymyslí, budu mu líbat nohy. Zatím rozhodně vystačím s programy, které ty dvě mají:wink: Děkuju za radu. Na ty AEGčka jsem četla chválu už dlouho, ale nemohla jsem zrovinka žádnou tímatickou diskusi najít.
29. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek