• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka tak to jsem rada ze jsem mohla poradit. ja mam zatim pracku starou Candy a az vypovi sluzbu tak jdu take do nove AEG :slight_smile:. tak to budeme holky AEGacky :slight_smile: chichichi
29. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem stáhla fotky a nějaké (většinou jen s Barunkou) jsou zveřejnitelné. Dost mě roztrpčilo, když jsem po 2 dnech zjistila, že mi ségra vrátila foťák s upatlanou čočkou. To znamená, že fotky jsou takové rozpatlané... Grrrr! Tak tady je ochutnávka a více u mě v albu...
29. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy!!! Co mi to děláte? Kde jste??? Jsem vám nenapsala, že jak jsem na dovče spala jako nemluvně, tak jsem se včera ráno, před (původně) 7-mi hodinovou cestoudomů probudila s uskřípnutým krčním nervem nebo svalem (ale vzhledem k tomu, že svaly nemám a nervy už taky ne, tak nevím, co to doopravdy je). No a dneska tedy celý den ležím. Jsem úplně K.O.. Navíc ráno po mě manžel něco chtěl... to tedy rozhodně nebyl doporučovaný klidový režim..., a to máme zítra vyrazit do lesa na houby!!!!

Takže.... Kde vy můry jedny jste????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jóóóóóó, to jsem vám chtěla! Už mám vymyšlený dárek k mým 38 narozeninám! Kromě těhotenství si ještě přeju lístky na koncert Elánů v pražské 02 Aréně :grinning: Taky bych šla na Olypmpiky, ale ti nic takového zatím nechystají, tak si je alespoň pouštím doma a zasnívám se...

Tady jedna mrazivě pravdivá písnička - moje oblíbená... Vždycky se u ní vyřvu a je mi líp:wink: http://www.youtube.com/watch?v=smUerA1XKiU&feature=related
29. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Fotéčky jsou krásné, i s upatlanou čočkou :wink: :grinning:
Já teď zase ujíždím na Radůze, taky si u toho krásně pořvávám :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=o5bUpsly1Zo
29. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Jj, ttaky pěkné :slight_smile: No a já si teď pob ulela při jedné bezkonkurenční klasice.... Sice už jsem pamětník, ale tohle nemůže nechat klidným nikoho snad: http://www.youtube.com/watch?v=Bj7zdPCBTsE
29. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka krásný fotečky a to moříčko,ale bylo asi ledové co.Já miluju Elán,loni jsme byli a bylo to super!!
29. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, byly jste všechny i na imunologii? Jestli nás na ní pošlou, tak tomu doktorovi v Caru něco řeknu

:sweat_smile: @doufalka to je fajn, že dovolená vyšla a doufám, že sis odpočinula a načerpala nové síly :grinning:

29. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já na imunologii nebyla.
29. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Tak třeba na ní taky nepůjdu :confounded:
Dneska jsem si nastudovala svoji mutaci, tak snad to bude v pohodě. A manželovi na Y-chromozomu taky nic nenašli, tak je to asi v cajku. Takže teď nás čeká ještě urolog a v říjnu doufám stimulace :pensive:
29. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek taky jsem nebyla
29. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte v jakém případě se na imunologii chodí? V jiné diskusi mě tím dost vystrašily, ale pořádnou odpověď nedaly :dizzy_face:
29. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Díky za pochvalu:slight_smile: Člověče, moře snad ani studené nebylo, nebo co:wink: My jsme docela otužilci a já bych řekla, že takových 21°C mělo, což je často náš bazén a koupeme se normálka:slight_smile: Jo Elán je moje parketa. Ale mám ráda prostě hezké texty. Elán byla srdeční záležitost mládí a drží mě to. Olypic mě oslovil v ranné dospělosti a taky mi to zůstalo. Při tom všem jsem ovšem byla kotlíkářka a milovala jsem Daňka, Nohavicu, Kryla a hrozně moc bratry Nedvědy. Já vím, že jsou dost kontraverzní - tedy především Honza, ale nikdo mi nevymluví, že hudba i texty jsou geniální. František má navíc božský hlas. Byla jsem s manželem na jejich koncertě na strahově a takovou atmosféru jsem prostě nikdy v životě nezažila! Nádhera. Před dovolenou jsem si tu ten koncert pustila a málem se mi rozskočil hrudník, jak se mi chtělo řvát....

@baronek Na imunulogii jsem nebyla. Ani nevím s čím se tam lidi posílají. My máme z genetiky nějakou mutaci na alele nebo kde, ale moc tomu nerozumím. Jíme oba kyselinu listovou, která nám chybí a je to prý v pořádku.
29. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to fakt nevím :fearful:
29. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam někde sedím, tak se na mě klidně podívejte :sunglasses: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=UdJkAk3rt8Q
29. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo mutaci na jedné alele má asi opravdu každej druhej člověk :cry: Ty zprávy by měli psát srozumitelněji, aby tomu každý rozuměl :grinning: Takhle mi to vrtá celý víkend hlavou a nic z toho :angry:
Studenou vodu tedy nemusím a ani se nikam nechodím koupat, snad jen v termálech a do výřivky :grinning: Já mám vlastně nejradši vanu a k velké vodě mám respekt :sweat_smile:
29. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo jo tuhle písničku mám taky ráda :grinning:
29. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Kdyby jen na jedné alele. Já mám možná i mutaci na mozku a nevím, kde ještě:wink: Ale to mě až tak netrápí :grinning: Pokud jde o vodu, tak já jí miluju. Za mlada jsem trošku závodně plavala. Přesnější je chvilku než trošku:wink: Ale nemám ráda hotelové komplexy a pláže s lehátky... takže s manželem vlastně nikam nejezdíme. Ovšem, když jsme zjistili, jak je Bára nadšená, asi to změníme. No a písnička: Tak nevím, kterou přesně myslíš. Ten podvod je pro mě a manžela osudová proto, že při té jsme se seznámili. Asi bych si to nepamatovala, ale ohledně jejího textu se manželům opilý /na propustce z vojny) kamarád opřel v kavárně do mě a mé kamarádky, že jsou ženský potvory... Já jsem mého manžela požádala, aby si kamaráda odvedl nebo ho krotil... Ale kamarádka si s ním nějak porozumněla a já pak s manželem... On byl u nás právě na návštěvě kamaráda, který tam byl na vojně.... No a už jsme spolu tááák dlouho:slight_smile: Jinak si myslím, že je to jedna z nejlepších Jana Nedvěda, ale v podstatě se mi líbí téměř všechny.
29. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to je teda romantické setkání :grinning:
29. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já se zase s manželem seznámila tak, že jsem chtěla naštvat svýho bejvalýho, tak jsem vzala prvního, kterej projevil zájem :astonished: a to se mi vůbec nelíbil, to přišlo časem :grinning: a teď bych ho nevyměnila :grinning:
29. srp 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka i když vlastně dneska bych ho vyměnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: od devíti jsem ho neviděla, jen mluvila telefonem a je společensky unavenej a nevím kde :sweat_smile:
29. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to je dobrej důvod k seznámení:grinning: Můj chlap je abstinent. Když jsme se seznámili, tak byl na vojně a ještě si sem tam dal, ale teď....... už to musím vypít za oba:wink: No moc to nevytrhnu, takže někdo to musí udělat za nás.... Tvůj manžel o tom ví, že je to i na něm, jo?:wink::grinning:
29. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka co myslíš tím, jestli ví, že je to i na něm? :astonished:
29. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No, že musí pít i za mě a mého chlapa:wink:
29. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :grinning: :grinning: :grinning: Já myslím, že tenhle víkend pije i za dalších dvacet lidí :sunglasses:
29. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to je skoro spíš k politování on, než ty:grinning: Víš, jak mu bude? :confounded:

Helejte a tahle je taky krásná:slight_smile: A fakt nemusíte být folkařky, abyste poznaly, že to není žádnej brak:wink: A upozorňuju na Plíhala, kterej kvalitu jen podtrhuje:slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=WMTypD5W3q4&feature=PlayList&p=4A5FEBD700DEC210&index=0&playnext=1
29. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj nerv! Já se tu dojímám a otírám slzy... a chlap sedí vedle u PC... To je romantika :angry: Zjistila jsem, že vybrat jednu pecku od Nohavici je těžký, a to jsem chtěla ještě vybírat další oblíbence... Končím. Jsem tu rozervaná a nejraději bych poslouchala hudbu do rána a dojímala se... To je varování, tak kdyžtak ty mé odkazy ani neotvírejte a budete mít klid. Já se neurazím, jen se potřebuju s někým podělit... :wink:
29. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Nohavica má suprový texty, co?
A doufám, že bude manželovi zítra špatně :grinning: Máme řemeslníky, tak ať si to užije :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Nohavica je génius :slight_smile: A jedno vieo pro zasmání... je to staré, ale vždy mě to pobaví: http://www.youtube.com/watch?v=A8EBF-XxR1w Kopretinu na trišku berte jako reklamu na následující klip: http://www.youtube.com/watch?v=5-D_dxsJvtM

A už se sakra ukažte i další, bo to tady těma písničkama zahltím a u Baronků n¨bude jedna kocovina z chlastu a druhá z Doufalky :grinning:
29. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo táááák, tak už to vypadá, že Baronek ze mě omdlel a nemůžu za to já, ale Vy!!! :sunglasses:
29. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď jsem se sama odbourala a jdu se vyřvat na záchod. Tam je dost papíru, takže si můžu frkat jak chci.... Pili jsme na zimu, líbali se na jaro... a ona už tu není... Tady: http://www.youtube.com/watch?v=24g0VpUFArk&feature=related
29. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek