• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Já dělám guláš z vepřovýho, nechtělo se mi dělat nic složitýho, když máme řemeslníky :grinning:
30. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je blbě. :frowning2:
@lllenkap chudáčku :sweat_smile:
jdu zkusit něco sníst, než do sebe hodim další utrouš.Pfujjj
30. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ty ho polikáš????
30. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jojo,doktor říkal že je to lepší ,ale prej budu vic unavená.A má pravdu :frowning2:
30. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek My budeme předělávat taky koupelnu,takže tohle mě čeká:slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to to slyším poprvé!!!!!Vždy je lepší zavádět,má to lepší účinek a neničí to ledviny.
30. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no tak vidíš:slight_smile:To si nevybereš. :wink:
30. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa řekla mě to i v lékarně že pokud to vydržím tak lepší orálně.
30. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ale koukám na odkazy a někdo říká že je to úplně jedno,že po tom co to bereš ústy je ti akorát víc blbě:slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa NĚJAK MÁM MÁLO ČASU DĚLÁM DOMA GENERÁLNÍ UKLID ZASE,ALE UŽ SE BLÍŽÍM KE KONCI,ALE JEŠTĚ MĚ ČEKÁ ŽEHLENÍ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JÁ BUDU VAŘIT ČOČKU NA KYSELO,OPEČU K TOMU SALÁM A BULIČÍ OKO,KYSELOU OKURKU A JE UVAŘENO,ALE PŘIVEZLA JSEM SI ZE ZAHRÁDKY JABLKA TAK JE MUSÍM ZDĚLAT TAKŽE JEŠTĚ BUDU PÉCT ŠTRŮDL Z LISTOVÉHO TĚSTA A NEPEČENÝ JABLKOVÝ DORTÍK,TAK MÁM TOHO NĚJAK VELA :astonished:
NO MUSÍTE SI ZVYKNOUT ,ŽE TU NEJSEM PAK BUDU NAKUKOVAT JEN ODPOLKO,NEBO VEČER OD STŘEDY TOTIŽ PRACUJU,I KDYŽ DOUFÁM NÉ NA DLOUHO :grinning:
30. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uz jsem tady.
tak dneska 2 DC mrska je v poho zadne bolesti jako minule :slight_smile: a zitra mam UTZ a kontrolu jestli ta cysta tam je ci neni. No a kdyz nebude tak od zitrka si zacinam pichat hormonky a jedeme na dalsi IVF jupiiiiiiiiiiiiii!
30. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a tady ani noha. Doufalka se asi upsala k smrti a dnes uz nema sily :slight_smile: :grinning: a nebo jeste breci na zachode nad evergreenama?
30. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Nebéééčim :wink: Byli jsme na těch houbách, jak jsem včera avizovala, a teď je čistíme a krájíme a dělám polévku a budu obdělávat houby na cibulce... Sundavám prádlo a musím ještě pověsit poslední pračku, kterou jsem vyprala již včera, ale neměla jsem ji kam pověsit... Jo a zjistila jsem, že díky obloženým futrům máme šířku dveří do koupelny 56cm a pračka i sušička mají 60cm!!!! To je docela dobrý, ne? Vím, že naše stará pračka má 60cm, tak jsem ani nepřemýšlela, že by se nám to nemuselo vejít do dveří... Ale obložení futer nám udělali před 2 lety... Se asi picnu do vazu! Manžel myslí, že půjde ta pračka nějak "obnažit". No a v nejhorším případě prostě sundáme obložení futer. To ovšem nese riziko, že se to poškodí a budeme kupovat nové obložení. Jedny futra stály... ani nevím kolik. S dveřma asi 9.000Kč. Myslím, že to může být kolem 3.000Kč. No co, no. Staly se i horší věci, ale zítra chci prostě mít pračku i sušičku na místě!:slight_smile:

Jdu pokračovat v krasojízdě. Máme toho opravdu dost, a to jsem ještě chtěla vytřít a vysát a trošku potřít prach.... No nevím, nevím, jak to zvládnu :confounded:
30. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Taky chodím ráda na houby, ale to čištění a úprava mě vůbec nebaví :grinning: Včera jsem neomdlela, jen mi přišel manžílek domu a děsná romantika. Zaťukal na okno, počkal až vykouknu, pak si kleknul a začal mi zpívat :astonished: Nevěděla jsem, co dělat, ale musela jsem mu odpustit, jinak se to nedalo :grinning:
30. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je dneska nejak mrtvo :frowning2:.
@doufalko, kdybys trebas rekla 58 cm tak ti poradim ze se daji sehnat pracky a susicky 58 cm ale 56 cm to bys asi musela jit do tech special hubenych jako je Candy a muzete je strkat na delku ty maji nejakych 45 cm. take pracky co se plni horem byvaji obdelnikove a ne ctvercove. No tak teda hodne stesti - to bude boj to dostat nejdrive ven (starou) a pak dovnitr novou :sunglasses: uf uf uf
30. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..............
31. srp 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kessinko tak to tady jako tradicne zahajujeme :slight_smile: hahahah...
31. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejak to tady bylo vcera mrtve - Ja si davam snidani a za pul hodky vyrazim do CARu a tak se napojim az kolem 11 a poreferuji jestli jsme cystu nasli a jestli jo tak co s ni - kazisvetkou jednou :angry: .
31. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek myslím na tebe :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :slight_smile: tak dikas - at tam cysta jedna zla neni a muzu dnes zacit pichat koktejlove injekce :slight_smile: ...tak ja padim do sprchy.....
31. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny...já byla na minidovče, na mém novém kolečku. první den jsem zvládla 27 km, nožičky se mi podlamovaly a zadek mě tak bolel...druhý den jsme najeli jen 12 km (a to jsem spíš šla půlku pěšky, protože to bylo do kopce), přidaly se bolavá stehna..třetí den to bylo opět 25 km, bolely mě všechny svaly, i ty, co jsem nevěděla, že mám...ale je to nádherný pocit a docela mě to chytlo a bavilo. Nikdy bych tomu nevěřila, že budu taková nadšená cyklistka. Projeli jsme NP Podyjí, i z rakouské strany, Hardegg a okolí a třetí den kousek v Moravském krasu...nádhera, jsem úplně nadšenááááá...
31. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek určitě do dobře dopadne!!!
31. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to jsi borec,já bych chcípla :grinning:
31. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsemsi to po prvním dnu myslela. Ale kámoš mě nenechal se léčit, nahnal mě druhý den taky na kolo, prý se to musí rozchodit. a asi měl pravdu, dnes jsem jen příjemně unavená, ale takovou bolest už necítím jak prve.
31. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses:
31. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.Tak už mě začíná bejt špatně.Žaludek pumpuje ale nezvracím,ale je to strašný.Nejhorší je to ,když si lehnu do postele.Včera jsem přišla z práce a musela jít spát na dvě hodiny.Takže jsem úplně mimo:slight_smile:
31. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to je co???A počkej až budeš blinkat :unamused:
31. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Třeba nebudu:slight_smile:
31. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek