• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa je ti pořád tak zle chudinko?? :frowning2:
31. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jo je :frowning2: ,už chci aby to přešlo.Manžel říká,neboj už brzo a když né,tak určitě v březnu....bych ho zabila :grinning:
31. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa vtipnej chlapec:slight_smile:Ale je fakt ,že to prej končí,takže si myslim , že za týden dva budeš ok:slight_smile:A je ti blbě po jídle nebo po čem.Já třeba vím že kdybych si ted zakouřila tak se zbláznim.Nebo mě taky vadil parfém,ale jídlo zatim ne:slight_smile:
31. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no prostě zvracím ráno,otevřu oči a letím...žaludek to nedává.....jenže to zvládám,ale celej den tu nevolnost né
31. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky - je tady někdo?
31. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu
:slight_smile:
31. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jak se citíš? :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa hm tak to je mazec.Musíme to vydržet kessinečko.)
31. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused:
31. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy to fakt FLÁKÁTE!!!!!Asi uteču :grinning: .Potřebuju lístek na prašule,ale táááááááááák se mi nikam nechce.Hlavu si musím umýt a vůbec nevím co na sebe...ach jo
31. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jsem v pohodě - měla jsem ted nějaký výpadek koníka :frowning2: co ty?jak ti je?
31. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa heheč já už ten lístek máááám :grinning:
31. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 No mě začíná být trochu nevolno ,ale zatím to jde.Jinak vše ok-trochu tlačí močový měchýř a bolí prsa,jinak jsem ok.A už aby bylo 16 tého ať vím na čem jsem:slight_smile:je to dlouhý :unamused:
31. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlasim prichod z CARu tak polyp se nekonal - pekne poslechl a mrcha ho vyplavila - ni sak jsem mu tuze domlouvala a prosila - takze dneska zacim stimulku - jsem 3 DC - Kratky protokol (Synarel do nosu, Merional do zadku a Prednison k snidani) :slight_smile: uplny hormonalni koktejl :sunglasses: . V patek prvni KO jak se nam tam zadelava na folikuliky a dalsi v UT pristi tyden kolik jich nam tam roste. (Zatim velmi predbezny OPU je stanoven na sobotu pristi tyden :slight_smile:.

Jdu se najist padam hlady!!!!!!!!!!!!
31. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to už je za pár :wink: to vydržíš,musíš :grinning: já mám kontrolu až 25 a ještě mi nevilali ohledně té krve...
31. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek super zprávy - tak už to máš taky za pár :grinning:
31. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 ty jsi potvůrka :stuck_out_tongue_closed_eyes: co???
@rozmarynek tak to je super,už aby jsi byla,těhule
31. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jáááá vííím :grinning: včera mi moc do smíchu nebylo,asi jsem to dost přehnala a večer s teplotou zalehla - jsem byla oblečená jakoby bylo 25C,a najela skoro 400km - dost mě to unavilo....dnes jsem vstávala až v 10 - mám roupy,je mi fajn.....už se pomaličku koukám i na nějaké hadříky pro mimi,ale zatím jen koukám - většinou na nezu - to vyjde daleko levněji :wink:
31. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já se těším jestli se teda dočkám:slight_smile: až přijde doba kupování kočárku a věciček :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Super.tak to je fajn:slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap :slight_smile: jo,ale já sama nevím kdy je ta správna doba na nakupováí :grinning:
31. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy:slight_smile: Když tu nejsem, tak to tu žije, co? No to je moc pěkné teda! Evik nakukuje..., copak má asi za lubem? :grinning:

No já hlásím, že tunel byl proražen. Obložky na futra jsou vyndané a myslím, že nepoškozené... Teď ještě, jak se to bude dávat dohromady :confounded: Chlap se sousedem předělávají zásuvky na ty dvě nové pomocnice. Trvá to docela dlouho. Kdybych byla samotná ženská, musela bych si pozvat hodinového manžela. Tohle bych teda nezvládla (a to nemluvím o vysoumaření 74kg pračky do 3 patra bez výtahu!).

rozmarýnek@ To je paráda, moc gratuluju a držím palce, aby se folíci činily:slight_smile: Já očekávám mrchu kolem 20. 9. a pak snad taky začnu se stimulkou. Ovšem u nás bude dlouhý protokol, takže to je na dlouhé lokte :unamused:

Jdu pokračovat. Už se těším, až nacpu pračku a budu se dívat, jak se to pere a nikde nic nebude téct a nic se vyvářet (když se to vyvářet nemá)... Chjo, to bude náááádhera!
31. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 a vždyt už zkušenost máš:slight_smile: Já bych řekla až tak v tom 26 týdnu.Ale fakt nevim,tohle mě akorát řekla kamarádka.Je pravda, že já jsem šla minule kolem obchodu a koupila si o dvě čísla vetší džíny,takže asi tak:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím pozitivně:slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak to je suprový :grinning:
ženský a podle čeho se dělá krátký a dlouhý protokol?
31. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap já už vše zapomněla víš?navíc jsem byla puboška,tak jsem nic neřešila - ted ano :wink:
31. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já netuším,já měla oba - asi at máš větší počet vajíček :wink:
31. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to ze je Rvasatka ted nekde pod kudlou neznamena ze s ni musis drzet tichou hodinku - nam taky muzes neco napsat :slight_smile: :slight_smile:

@Doufalko - tak ted jsem se pekne od srdce zasmala - pry tunel je prorazen - :grinning: :grinning: :grinning: no ty mi davas - hele uz ti nekdo rekl ze bys se mohla zivit psanim ? :slight_smile: ja bych si rozhodne tve knizky koupila :slight_smile:.

Tak si pekne udelej popcorn (kukurici) otevri si coca-colu posad se pred pracku a divej se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jo, tak to je taky pravda:slight_smile:Teď je to asi úplně jiný:slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela jste mě taky rozchechtaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek