• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
31. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Díky:slight_smile: S mým pravopisem bych mohla tak akorát psát motáky z basy :wink: :grinning: Bejvávalo to lepší, ale ty roky doma mě fakt poznamenaly. Nikdy jsem tomu nevěřila, myslela jsem si, že člověk nemůže až tak zblbnout, ale může :confounded: Ve škole jsem platila za slušnou slohařku a moc mě to těšilo. Teď, když mám sesmolit pár řádků, udělají se mi krůpěje potu na spáncích.
31. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to pako, odklikla rychleji než jsem chtěla....

:grinning: :grinning: :grinning: UŽ PERU!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka co všechno dokáže udělat radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aby jste neřekly ,že nic nepíšu tak jsem, se právě dočetla,že v Krušných horách už padal sních :slight_smile: tak jsem zvědavá co na to naše Krkonoše,ale zima tu je pořádná už by mohli začít topiti brrrrrrrrrr :fearful:
31. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: UŽ SUŠÍÍÍÍM :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a jaky programek jsi dala? jaky mas popis - si predstav ze mi to prislo s francouzkym popisem a tak jsem si k tomu udelala obrazkovy popis a nalepila obrazky abych vedela co je co - Francouzky se tedy ucit nehodlam :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem nějaké silné sušení. Panel mám v angličtině, návod samozřejmě v češtině, ale ten proštuduju, až bude čas. První prádlo je povětšinou houbařské, takže škody při nehodě by byly malé :wink: Nakonec jsem koupila tento komplet: http://sety-volne-stojici-pracka-susicka-spojovaci-dil.elektromedia.cz/aeg-lavamat-74850a-lavatherm-58850-r-trz-903-mezikus
31. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to mas tu samou jen na 8kg vid? Je v nich malinkaty rozdil a hlavne ta tvoje je o neco drazssi :slight_smile:. Dostala jsi k ni i susuk na boty? melo by to byt soucasti vybavy. No ja na tu nejsilnejsi bavlnu susim jenom rucniky a postelove pradlo. Jinak ostatni bavlnu davam na tu nejslabsi bavlnu - mam 4 stupne bavlny :slight_smile:. No tak studuj :slight_smile:
31. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Pračka i sušička jsou na 7kg prádla. Jo, ta moje je dražší, ale kdybych ji kupovala samostatně a samostatně pračku, vyšlo by to dráž a takžese v tom ten rozdíl v ceně ztratí :wink: Sušák na boty je ve výbavě. Prádlo jsem už :grinning: vyndala. Mate mě, že to píše určitý čas, ale bylo to hotové strašně brzy. Teď si to stopnu. Někde dělám zřejmě botu. Ale jinak je to suché krásně. Nepřesušené, rovné... Zkrátka super. A teď přišel manžel domů (byl koupit pěnu na ty zárubně) a přinesl mi 20-ti dílnou sadu hrnců tefal ingenio :grinning: :grinning: :grinning: Já ho prostě miluju! Hrnce mi odcházejí a pokukovala jsem po nové pánvičce.... :sunglasses:
31. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka kde se takový manžel dá koupit? :grinning:
31. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Taky se stavím do fronty :wink: :grinning:
31. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74, @alim75 Ženy si myslím, že na takového byste asi nereflektovaly. Je to zastaralý typ :wink: Ale já jsem staromilská, takže mě vyhovuje maximálně :slight_smile: Jinak jsem ho sebrala, jak jsem včera psala, v nonstopu :grinning: Taková romantika v příšerném opileckém doupěti :grinning:
31. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak jak jsem myslela, že někde dělám chybu... tak nedělám :grinning: Sušička si v průběhu sušení vyhodnotí množství prádla a předpokládanou dobu upraví. Doba uvedená na začátku je pouze orientační - maximální. No to je inteligentka. Teď už budu doma fakt asi nejblbější já :confounded: A programy zatím dávám tak, jak je uvedeno v návodu, ale myslím, že se přizpůsobím situaci, až tu holku pořádně poznám:wink:

A tady zase nikdo! Mě normálně drtí, jak zítra Bambulku mojí malou odložím do školky. Sice už 2x v týdnu chodila do soukromé miniškoličky, ale tohle není totéž. Já vím, že školku děti potřebují a když se minulý rok nedostala, tak jsem to obrečela, ale teď asi obrečím, že je už samostatná.... :cry:
31. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo jo taky mne to nejdrive rozhodilo ze jsem tam soupla pradlo a ukazalo mi to 2 hodiny a za hodku bylo hotovo - ono je to opravdu vymakane - a jak se toci z leva a doprava aby se to netocilo jenom jednim smerem - tak to ty americke bridilky taky neumely hahahaha.....tak jsem rada ze jsi spokojena - ja s tou moji taky, zatim mi neznicila ani jedno pradlo :slight_smile:.
31. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky dneska mam za sebou prvni domaci operaci - Merional do zadku a zvladli jsme to na jednicku vubec to nebolelo :slight_smile:. jenom to u nas ted vypada jako u fetaku :slight_smile: hahahahaha
31. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek pozor aby vás nechytli :grinning: za to jsou dost velké pálky :slight_smile:
31. srp 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ještě k té fotečce přidej krabici levného vína a cigára a je to tuty :grinning: :grinning: halllloo policie,chtěla bych oznámit doupě u ROZMARÝNU :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
JDU DO HAJAN,DNES OPĚT PERNÝ PRACOVNÍ I NEPRACOVNÍ DEN,DOBROU HOLKY :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,kde jste kdo?
1. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 hahahaha no to teda - nekdo se podivat na tu fotku bez kontextu tak uz tady zvoni zeleny panacci :slight_smile: hahahaha....no vinko nebylo ale o kousek dal byla flaska plzne piva .... :grinning: (ne moje)
1. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kessinko tvoje verna ranni dopisovatelka - Rozmarynek :slight_smile:
...jen vybiham s Bodou ven...budu za chvilku zpet
1. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak už jste vyčůrané
1. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

@kessinkaa Pejska teda nemám, ale já jsem vyčůraná od narození. U nás se říká: Ta je vyčůraná, jak díra do sněhu :grinning: Odvedli jsme Barborku do nové školky. Měla jsem z toho zcvrklý žaludek, ale dopadlo to dobře. Moc se jí tam líbilo. Na dotaz, zda jde po obědě, nebo spí, hned řekla, že spí :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem jí ovšem nevzala pyžamko. Tak připravená - optimistická jsem teda nebyla :sunglasses:
1. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky ,jsme vyčůrané asi všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Tak to je dobře,že to Barča zvládla :wink:

1. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vycurany uz jsme :slight_smile: uz i pracujeme :slight_smile:
1. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno babuchy, tak dneska mi brali krev na klíšťovku a výsledky příští týden :cry: Byla to docela sranda, protože sestře na jedné ruce žilka praskla a na druhé nešla napíchnout, tak mám parádní modřiny :grinning:
1. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak to teda nevím, jestli pracujeme. Já tedy ne :unamused: Chtěla jsem se tě ještě zeptat: Ve dvířkách sušičky je takový kulatý filtr... čistíš ho po každém praní? Nevím, jestli dělám něco špatně, ale pokaždé ho mám pokrytý takovým, docela silným povlakem vláken a chloupků. Nesuším nějak blbě? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile:nebo spíš dopoledne :slight_smile:
1. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme ted v práci trochu fofr,tak jsem mohla až teď.mam to radši,alespoń to rychleji utíká:slight_smile:
1. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek