• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@petronela82 tak kde tě máme???
1. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lllenkap u nás se teda po laparce v nemocnich leží 7dní většinou dávají drén :unamused:
1. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky bojim se ze kdyz se petronelka jeste neozvala ze asi na nas nema vubec naladu a nekde asi smutni :fearful: :frowning2:
1. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek snad né třeba ještě není doma ,třeba spíš s tatkou doma oslavujou :wink:
1. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky - nějak nestíhám :frowning2: Petronela se ještě nikomu neozvala?to je divný,snad bude vše ok :wink: jinak mám v albíčku nové fotky fazolky,tak kukněte - nebylo to plánované....ozvu se později a dočtu vás - musím nakoupit,než zavřou krám :astonished:
1. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
taky tady čekám:slight_smile:
1. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 aha.Já byla v Neratovicích :unamused:
1. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 fazolka kráááááááááásná,se máš.Já jdu zítra na ty vady,tak se bojím :frowning2:
1. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa neboj,já se taky bála a vlastně do ted nevím jak dopadla krev....
1. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 to je divný,to musejí hodnotit dohromady :fearful:
1. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 jej ta s tim zadeckem nahoru (jukani na tvoji frndu :slight_smile: chichichi) je nejkrasnejsi :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 To je dokonalý:slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 Krásný fotéčky :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky fazolka mocinky děkuje :grinning:
1. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa já vím,ale mě udělal screen a krev mi bral ten den s tím,že vysledek bude už za týden - kdyby něco,že zavolá - zatím nikdo nevolal a já vím prd :angry:
1. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zítra jdu na punkci .. vyplodila jsem celé 3 folíky tak snad budou k použití .. jinak mam břicho uplně modrý ... jedna krásná modřina
1. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera Hodně štěstí!!!!!!!Pak dej vědět :slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera tak se drž!!
1. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčičky dobrou noc, jdu chrnět:slight_smile:
1. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
těším se zítra :wink:
1. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera a ty jsi mela Nativ? jak to ze modry bricho? To jak ti delali punkci ne spodem?
1. zář 2010 ve 23:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránečko,já už tady straším a připravuju na kontrolu.Mám tam být až za 5 hodin,to se zblázním :unamused:
2. zář 2010 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa dobre ranko - tak uz jsem u tebe :slight_smile:...ja si davam kavicku a pak vyrazim s Bodou na curaci procho. Takze jsem za chvilku zpet.

Jinak Petronelka se uz ozvala na jinem blogu a mam spatnou zpravu - mimi nebylo a jde na revizi - ach jo tak to je teda dnes mooooc spatna zpravicka po ranu.

@petronelko nevim kdy se dorazis ale moooooc na tebe myslim a DRZ se budes ted par dni potrebovat vsechnu silu sveta to prekonat!!!! :cry:
2. zář 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek ahojky,já už to četla,fakt to nechápu :frowning2:
2. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa uz jsem tady - vis ja si ale rikam ze nes mit poskozene miminko aby se narodilo s nejakou vadou tak tohle je porad cesta matky prirody aby se ty deticky rodily zdrave a tohle mimi proste zdrave nebylo a tak si to matka priroda vyresila po svem. ja vim ze to je ted pro Petronelku moc racionalni vysvetleni a ted se proste jen chce brecet ale s odstupem casu si to take uvedomi a urcite zase pujde do boje. Vim ze na GEST blogu uz je tak snad prijde za chvilku i za nami sem.

A co ty? kampak jsi telefonovala dneska? Ty bys nam tu mohla po ranu psat svetove zpravy z primeho prenosu vid? jsem ale hnusna co? Uz je ti alespon o krapanek lepsi? Co ten strudl? nedovezl ti ho nakonec milacek nekde z pekarny?? :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak po ránu fakt špatná zpráva :unamused:
2. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek já vím,že to je lepší,ale už se jí to stalo podruhé :frowning2: .Na jaře asi nebyla na revizi,ale stejně,je to nespravedlivéé!!No ráno v půl sedmé,někdy to je v šest....otevřu oči a letím.Já vůbec nevím,jestli to je lepší...asi né.Na štrůdl se vrhnu dnes,snad to zvládnu :slight_smile:
2. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa to jsem nevedela ze se ji to stalo jiz dvakrat hm..... Vis ja mam nejlepsi kamosku z detstvi ktera se 10 let snazila o mimi - dokonce se kvuli tomu rozvedli s prvnim manzelem pak se znovu vdala mela 4 potraty z toho jeden po genetice vyvolany protoze to bylo poskozene a ted ma dve krasne deti :slight_smile:. Ale to cim si ona prosla by asi ne kazda vydrzela a vzdala asi davno pred finish line (cilem) - ale ona bojovala jako tygr a ma Klucika a holcicku a holcicku ma rok starou a je v mem veku takze taky stara vetev :slight_smile:.
2. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek tak před touhle ženskou smekám, vůbec si nedovedu představit 10 let snažení, to bych nervově nevydržela a vzdala bych to, jsem slabá povaha :confounded:
2. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jo jo ja z ni cerpam hroznou energii jeste dnes - vis ona je ten clovek ze kdyz jsi v jeho blizkosti tak se citis jako by jsi vratila z lazni - proste ona je neuveritelna a jeste energii rozdava okolo sebe :slight_smile:.
2. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek