• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek taky lítáme 10 let,potrat jeden na jaře,ale ted věřím,že si to vybojuju!!!MUSÍM...jo a ještě jednu biochemku
2. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek takovýho člověka bych vedle sebe taky potřebovala :grinning:
@kessinkaa Vy jste to zkoušeli 10 let? :sunglasses: Tak to taky smekám :grinning:
2. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky na vás jsem zapomněla, ale koukám že už jste se ty mé zprávy dočetly na jiných tématech -

dnes jdu do Vinohradské nemocnice, mám am přijed kdykoli do 14:00 - Dr. mě prohlídne - vezme krev (asi na předoperační vyšetření) a snad mě někam na zítra nacpe

jinak je mi děsně - připadám si tak prázdná, vyčerpaná - absolutně nepoužitelná

jinak kessi měla pravdu, už jdou jsem měla //, ale tehdy šlo o biocemické těhu - HCG vyrostlo jen na cca 300 a pak začlo klesat, ani nebylo nic vidět na UTZ - tehdy jsem vysadila prášky a normálně odmenstrovala, na revizi jsem nemusela - teď je fakt fakt o 100% horší - zvlášť když vydíte u nádhernou tečku na UTZ (v 5tt) a pak si jdete za 14 dní poslechnout srdíčko a dostanete takou ťafnu - strašně to bolí :frowning2:
2. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 ty jsi sikulka ze jsi zvladla jeste za nama - asi to psat znovu a znovy na blogy ti taky meprida vid? Holka tady zadne utesovaci kecy v kleci nepomuzou - musi to prebolet a dostat novou chut zase do boje. jak jsem psala o me kamosce kdyz vydrzis tak to vyjde - ona je muj a snad bude i tvuj zarny dukaz :slight_smile: :slight_smile: ......
2. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek jj deset let a 8 po Carech,je to hrůza a roky hrozně letí
2. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 drž se,moc na tebe myslím,je to fakt hrůza!!!Kdo to nezažije,NEPOCHOPÍ
2. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa To chce opravdu pevný nervy, teď v září to budou dva roky, co se snažíme a uvidíme, co máme před sebou a co nám osud nadělil :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ty to zvládneš,máš nádhernej věk :wink:
2. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Teď to vyjde.už jsi daleko!!!!! :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa ty to říkáš tak, jako bys byla stará :sunglasses:
2. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronela82 Drž se Peťko!!!Taky se toho strašně bojim.Už skoro ani nemužu spát :unamused:
2. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek nooooooooo docela jo,na první mimčo :slight_smile: ,ale jinak se cítím na 16 :grinning:
2. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ani nevíte,jak se dnes bojím já...nervy pracujou a je mi z toho zle,ještě víc než normálně
2. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Včera jsem asi vypila 10 litru vína, jak mě rano bylo.Až teprve teď jsem se doplahočila do práce:slight_smile:
2. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jo chtělo by to úplně vypnout, co?
2. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Neboj.Neboj se ničeho to nejhorší máš za sebou.!!!!!Teď jsou to jen vyjímky!!!
@baronek Kolik ti je??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lllenkap že se na tu práci nevyprdneš,fakt bych nic neriskovala
@lllenkap sním či bdím? :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Ja to tady spíš prosedim.Mam to tak zařízený ,už od doby, kdy jsem dodělávala vejšku.Takže je to jen o tom nasednout do metra a dojet:slight_smile:Ale to vstavání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to firma mého muže :wink:
2. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek nad čím :sweat_smile:
@lllenkap mně je 29, ale ke 30 mi moc nezbývá. Mému manželovi je 35, nechtěli jsme být staří rodiče a teď budeme rádi za mimi v jakémkoliv věku :slight_smile:
@kessinkaa já bych chtěla taky chodit do práce co nejdýl, doma bych se asi zbláznila :slight_smile: Ale kdyby mi bylo vlastně špatně, tak bych byla radši doma :frowning2:
@kessinkaa Kdykoliv můžu zůstat doma. a jsem tu od 9 -9 30 do 14 30 hod
2. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap asi jsem nepochopila to víno :astonished: :grinning:
2. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Je to zatim jen to ranní vstávání a pak je to ok. Až mě bude nanic, zůstanu doma:slight_smile:
2. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já si to taky myslela,že budu chodit a ted děkuju bohu,že nemusím....bych chcípla a to tam taky sedím :angry:
2. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek no to nepochopila.Možná jsem to blbě napslala Já se alkoholu ani nedotknu,jen jsem měla pocit, že jsem ho ve spaní vypila,jak mě rano bylo jako po opici:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa hele možná to ukončim.uvidime.můžu ze dne na den,takže tak :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek Krásnej věk.tak akorát:slight_smile:
2. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

@petronela82 Je mi líto, co tě potkalo, ale až to přebolí, jistě budeš bojovat dál. Já jsem na miminko čekala dlouhých 8 let. Už to opravdu bylo k zbláznění, ale vydržela jsem. Jak jsme tu psaly, tak ženská vydrží víc než člověk. Potraty... nevím, jestli mi budete věřit, ale já ani přesně nevím, kolikrát jsem potratila. Několikrát to bylo biochem., kdy jsem nemusela na revizi, jednou to byl spontání potrat. To se mi stalo "naštěstí" ve sprše, takže žádné drama na ulici nebo v práci. To už jsem musela na revizi a pak jsem na revizi, kdy se miminko přestalo vyvíjet byla 3x a jeden potrat v 16tt., kdy mi vyvolávali porod. Já nevím, ale dneska se to v 16tt snad ještě dělá v narkóze bez tablet..., ne? No je to už dávno a chci na to všechno zapomenout. Teď se přes 2 roky snažíme o druhé dítě. Uffff. Je to náročný! Ty se dneska drž. Na mě ty revize měly dopad až později, když jsem přišla domů. To bych ti radila, aby jsi si to zařídila, jak to máš neraději. Já jsem byla nejraději sama. Takže mě manžel poivezl a vyšuměl... Truchlil si někde jinde a já ho pak utěšovala večer. A taky jsem se co nejdříve vracela do práce. To mi taky hodně pomáhalo. Teď, v tuhle chvíli nepomůže nic. Musí to, jak psal Rozmarýnek, přebolet :frowning2:

No a z jiného soudku: Bára dnes byla u zubařky. Našla jsem jí tečku na pětce, tak jsem jí objednala mimo prevenci a... má na zoubku "hvězdičku" z plomby:slight_smile: Byla statečná, dostala odměnu a příště se prý bát nebude:slight_smile: Doktorka navrhovala injekci na umrtvení, ale já jsem to chtěla zkusit bez (sama si injekce nenechávám dávat, mám za to, že to nic není) a vyplatilo se to. Vydržela to a a ni nekvíkla:slight_smile: Tak může za odměnu spát ve školce :grinning: :grinning: :grinning: To je odměna, co? Jiné děti se zuby nehty brání a ona, potvůrka jedna malá, tam spát chce. Po dnešku se tedy uvidí, jestli jí to vydrží, ale jsem ráda, že se jí tam vůbec líbí:slight_smile:

Já jdu něco poklidit, musím taky uvařit, bo chlap má ještě tento týden dovču, tak asi bude chtít něco jíst a pak se plánuju natáhnout. To vstávání mě zabije! Dnes jsem vstávala v 5.15h., a do školky pak budu vstávat v 6,30h. - to jsou pro mě vražedné hodiny :confounded:
2. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek