• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap na druhý čtení mi to taky došlo, já to čtu všechno moc narychlo a hned odepisuju a potom vypadám jak blbec :grinning:
2. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Ale houby. :slight_smile: v pohodě :slight_smile: .Já to teď po sobě četla ještě jednou a taky to vypadalo ,že jsem alkáč:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahoj,holčička je statečná víc jak já!!!Já bez injekce si nenechám sáhnout do pusy:slight_smile:mam dotaz: Měla jsi Doufalko po těchto potížích genetické testy???myslím ty a manža?
2. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já zase nevím, co je to vrtání zubu :confounded: Mám jen tři blomby a to mi dělali, když jsem byla malá a nepamatuji si to :sunglasses:
2. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Ano na genetice jsme byli. Už v průběhu snažení. Našli jen tu absenci kyseliny listové. Ty mé potraty (těhotenství byla přirozená), byly nejspíš způsobeny tím, že vyjíčko se oplodnilo špatnou spermií. Ony se ty potvory hýbou, ale morfologicky (nebo co - prd tomu rozumím) nejsou v pořádku. Do vajíčka se dostaly, ale na zdárný vývoj to nestačilo. Po IVF jsem měla ta biochem. těhotenství. Ačkoliv toho mám za sebou mraky, dodnes nevím jaký rozdíl je (a zda nějaký je) mezi biochem. těhotenstvím a zamlklým těhotenstvím. Mám za to, že je to to samé. Uděltejte mi v tom prosím jasno:slight_smile:
2. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jojo díky za odpověd.Podívám se po tom:slight_smile:
2. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to co jsem pochopila :slight_smile: .tak biochemické je hned v počátcích a zamlklý potrat může nastat v pozdějších fázích těhotenství
2. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No počkej, to jsi byla malá? Od té doby musíš mít už druhé zuby ne? Jestli ti vrtali druhé zuby, tak už jsi musela být poměrně velká! :wink: Mě ve škole nevrtali asi nani jednou. Ovšem moje zuby dostaly navfrak právě díky snažení a těhotenstvím.... K zubaři chodím pravidelně, takže mě zákroky nebolí, bo nejsou hluboké, ale tedy už mám za sebou resekci. Asi 4 týdny po narození Báry se mi ulomila dvojka v pravo nahoře. Do té doby zdravý zub se prostě odvápnil a upadl. Tak mi museli operativně vyndavat kořen. Samotný zákrok nebolel (i když jsem strachy skoro zvracela), ale bylo to v 6-ti nedělí a v součtu se vším tím, co jsem prožívala (poporovní psychoóza, nevyspání, když Bára nechtěla jíst...), to byl docela záhul! Tehdy jsem místo štěstí z Barunky jen pořád brečela a brečela :frowning2:
2. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jako o zamlklém potratu nejsou moc odborné články-jen taky jestli to není laický název
2. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Jo tááák. Tak to jsem měla obojí s tím, že jednou to zamlklé těhotenství skončilo tím potratem a v ostatních případech jsem na tom byla jako Petra, že mi řekli, že je to špatné a pak se teprve šlo na revizi. Když to skončilo samo, tak to bylo paradoxně snazší se s tou revizí srovnat, protože jsem prostě vyděla, že už "to" ze mě vypadlo.
2. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
OTÁZKA: Dobrý den, chtěla bych se zeptat co je biochemické těhotenství.

ODPOVĚĎ: Jedná se o stadium těhotenství, které ještě není možné prokázat pomocí ultrazvuku, ale v krvi je pozitivní nález hCG (těhotetnského hormonu). 29.05.2003 13:12
takhle odpovídá primař našeho centra
2. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ten zamlký potrat je, že už ho jednou viděli na UTz a pak nic :unamused:
2. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Takže prostě to biochem odejde s menstruací a je po něm veta a zamlklé těhotenství už si žádá revizi. Tak díky. Budu zase moudřejší :wink:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslim
2. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já moudřejší nejsem teda :frowning2:
Vrtali mi zuby :grinning:asi v deseti, tak to beru, že jsem byla malá a asi to nebolelo, když si to nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím děvčata tak druhý pracovní den zamnou ještě jeden a mám volno :grinning:
Petronela to mě moc mrzí,co na to říctpřeju ti,aby to co nejdříve přebolelo :frowning2:
Kessi a jakpak jsi dopadla na kontrole ty nooooooooooo :sunglasses:
a co naše Renča asi je ještě v nemocnici a nemá přístup k netu ach jooooo :astonished:
@doufalka a ty jsi doma ,když malá chodí do školky ty nechodíš nikam do rachotky jooo :wink:
2. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem v rachotě .Ještě hoďku a pofrčim domu:slight_smile:a hura spát!!!!!!!!!!
2. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mimčo má vše co je potřeba a měří 6cm
2. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap tě obdivuji já bych byla doma a v klídku si hajala a odpočívala
já dělám už od 5:00,ale v 13:00 už zas končím a domů to mám kousek
2. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa je káááááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýý a gratulujuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 dííííííííííííky
2. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic holky já musím jít vařit dnes budou bolonský špagetky :wink:
2. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa neníí začčččččččč :grinning:
2. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mocinky blahopřeji - krásná fotečka mimíska :grinning:
2. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Aha já dělam od 9 do pul 3.Ale jsem úplně v klidu.To doma bych podle mě pořád něco uklízela atd... :grinning:
2. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jééééééééééééééééé to je mímo:slight_smile:Blahopřeji:slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa paráda :slight_smile: A teď ještě přestaň zvracet a začni si to užívat :slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčičky taky si nevím rady.Ted jsem si vzpomněla že mě doktor řekl ,že tam je vidět žloutkový váček,to je ten gestační???V tomhle mam hokej zase já:slight_smile:
2. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek