• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74 díkes,ale stejně vím prd.Tobě budou brát krev,taky 2x??
2. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap díííííííík
2. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek kéž by,dnes mi bylo fakt hrozně :unamused:
2. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa někdy to přece musí přestat :grinning:
2. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jj, jsem doma. V dubnu mi skončila mateřská a Bára nebyla ve školce, takže jsem do práce nemohla. Teď od září do školky chodí, tak je načase hledat místo. No já něco v merku mám. Ale je to zase z domova. Dělala bych účetnictví. Nevím, zda se do toho dát, protože vím, že když je to práce z domu, nechávala bych to vždy na poslední chvíli... Ale vlastně to teď ani moc neřeším. Koncentruji síly na IVF na konci září a podle výsledku se pak uvidí. Nemá cenu se někam upíchávat a pak jít marodit. Jenom mě ta moje mrška převezla. Já myslela, že si jí budu brát ve 13h. domů a ona nechce. Ve školce se jí líbí a chce až odpoledne... No to mě teda dostala! No uvidíme, jak to bude dneska:wink:

@kessinkaa To je kráááásnej koblížek :slight_smile: Celá maminka !!!:wink: A jakej je to óóóóbr!!! Blahopřeji a tiše závidím. Až budeš někdy kýchat, tak prosím směrem k monitoru, ať to všechny chytíme, jo? Takovej krásnej bacilek... to by chtěla každá z nás:slight_smile:
2. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek třeba za 6 měsíců :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka neboj,poprskám celou obrazovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ještě že je noťas,jen můj :wink:
2. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak prskej, jsem připravená :grinning:
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ano dnes jsem urgovala ty své výsledky - sestra mi slíbila,že mi pošle maila,jo a taky mi říkali,že mi budou brát další krev toho 25 - nač?sama nevím....taky ti počítal prstíky?jo a malý dotaz - taky jsi to musela platit?
2. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak já mám uvařeno jaktakž uklizeno a mám toho plný zuby a zas cítím ledvinu se z toho poseru jsem přemýšlela,kdybych měla s ledvinou problémy jestli to taky brání v úspěchu et,no příští týden máme povinné prohlídky z práce u doktora a máme mýt i moč tak mě to snad zkontroluje a kdyby něco tak mě zase bude asi čekat špitál doufám,že tam žádný defekt není jinak by se mě ivf asi muselo posunout :unamused:
2. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zkus si sehnat proužek na moč - nebo dojdi si k obvodnímu - není dobré si s tím zahrávat :confused:
2. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 no my máme tu kontrolu u obvodáka je to v úterý tak to už vydržím je to jen občas ,ale určo se ho na to zeptám a hlavně bude vědět výsledky hned,už jsem byla 2x na drcení kamenů a myslela jsem ,že vypustím dušu to byla bolest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no to je uplne miminko - zadna fazolka ale krasne mimi :slight_smile: NADHERA!!!!!!!
2. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Vám dělaj na povinných prohlídkách i testy moči? To u nás teda ne :slight_smile: Nám akorát vypíšou papír, že jsem práceschopná a šmitec :grinning:
2. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 aha,tak snad to kameny nebudou - mě bolele ledvina už jako malou - bála jsem se to doma říct a nakonec jsem čůrala krev :frowning2: jenže u mě to byl nakonec těžký zánět močáku - pak se mi to párkrát vrátilo,alr už mám 15 let klid :slight_smile: kameny si ani neumím představit - asi bolest jak prase :pensive: au,au
2. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no nám to dělají poctivě moč ,krev tlak oči sluch prostě vše
2. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to zírám :confused: :grinning: Ale třeba máš jen mírné nachlazení a budeš fit :frowning2:
2. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 já na první pohled mám moč světlou tak tam snad krev není,ale bobíky už jsou
2. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak držím palečky,at to přejde a jsi fit...fičím žehlit holky - pak si vás dočtu :wink:
2. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 platila,já jsem to veděla,že se to platí.Tohle je vyšetření,které pojišťovna nehradí...stálo to litr
2. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jako fakt to je človíček,jak mával,to byla prča :grinning:
2. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojiky, všem .... nadšením nezářim ... bohužel jsen jedno použitelné vajíčko v sobotu volam co dál ... zda mi ho vrátí nebo z toho nic nebude ..
2. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera promin ze se ptam asi jsi to jiz psala - ty jsi byla na Nativu ze jsi mela jen 3 folikuliky>? nativ - minimalni stimulace.
2. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - no nevim co je nativ ale měla jsem v květnu první IVF z toho 2 vajíčka a obě zavedený ale nic z toho .. teď jedu druhé kolo ale ze 3 folikulů bylo jen jedno odebraný vajíčko a v sobotu uvidim zda je co vrátit
2. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera takze ty jsi mela klasicke IVF s plnou stimulaci hormonu a z toho byli 3 folikuliky uz to chapu dobre? Ten odber ti delali pod narkozou?
2. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera kolik ti je?To je fakt málo,ti blbě reagují vaječníky :frowning2:
2. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mam vysoký FSH faktor takže dostávám maximální dávky a nic moc z toho
jojo .. je mi 33 a vaječníkům o 10 let víc
odběr pod narkozou nedělaj ... a naprosto to nebolí . je to fofr
2. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Prosím a jakou máš hodnotu FSH? Já mám 11, hormonální profil mi ale dělali jen jednou. A při první stimulaci Puregonem jsem začala tak krvácet, že to museli ukončit, a ve vaječníkách bylo podle UTZ 7. den stimulace jen pár drobných folikulů :frowning2:
2. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek