• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@alim75 - v květnu jsem měla něco kolem 20 .. teď už to neměřily .. přotože prý zuřivě lepší to nebude ..
2. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera mě nezareagovaly vůbec a koukej,při Nativu to vyšlo:slight_smile:Nevěš hlavu!!! :wink:
2. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi řekněte, co jsme tý přírodě udělaly? :unamused:
2. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera měla jsem po gonalu 3 prázdné folikuly,hrůza
2. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme ještě to není ztracený .. pořád je tam jeden šmudla že :grinning: třeba zabere
2. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera To je jasný, držíme bojovníčkovi palce!!! Já se při první stimulce nedostala ani takhle daleko, takže máš náskok :grinning:
2. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera - zašla jsem sprejem, pak 6 lahviček memopuru .. a k tomu nějaký ten heparin nebo jak se to jemnuje .. přiznam že jsem v těch názvech totoální ignorant a vůbec si je nepamatuju
2. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to měla všechno hezky napsaný od doktorky z CARu, teď mi to tady leží v deskách, a můžu si s tím tak maximálně víte co :angry: :grinning:
2. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 - no doktor tomu říká dávky jak pro koně .. víc prý už snad ani nejde .. ale už budu mít vybraný 2 placený pokusy .. to mě děsí :angry:
2. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Já zatím naštěstí vyplácala "pouze" jeden bez ET, takže ty tři kompletní ještě zbývají. Ale to příšerný krvelití nikomu nepřeju, to bych fakt oželela, já jsem se tak strašně bála :sweat_smile:
Se přiznávám, že abych se odreagovala, tak prašule, co měly být na ICSI, jsem kompletně utratila za dárečky pro sebe :wink: :grinning: Abych se z toho traumatu dostala :grinning:
2. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera ahoj já si tě pamatuju ještě z ivf v květnu, držím moc palce,aby ten jeden bojovníček si to vybojoval mě taky děsí,že už budu mýt 2ivf těch hrazených pokusů je fakt málo :frowning2:
2. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 - :grinning: ... ale zas pocit k nezaplacení .. něčim si to musíme zpříjemnit :grinning:
2. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - ahojky, taky si tě pamatuju ... přijde mi to tky dost málo a to se ještě dost doplácí i na ty hrazený pokusy .... přiznam ale že jsem naprosto klidná .. nic si od toho neslibuju takže tato akce může jen mile překvapit ... když mi řekl že ze 3 je tam jen jedno ... nějak se to zlomilo ... minule jsem měla 2 a v obou vajíčko
2. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera neboj ono se to jednou prolomí a budeme se konečně těšit :wink:
2. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Manžel není moc utěšovací typ, takže jsem si musela pomoct sama :grinning:
2. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - jasně musíme myslet pozitivně .. prý 80 % uspěchu je od ramen nahoru :grinning:
2. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera no říká se to lehce,ale vždy když jde do tuhého tak jsem stejně nervozní
2. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidná nejsem a nikdy nebudu, moje biochemický pochody v těle si to udělají po svém a já tomu můžu jen přihlížet :angry: :grinning:

ale ne že bych nechtěla být klidná, chtěla a strašně moc :grinning:
2. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
buďte v klidu já si to taky snažim vnutit ... ale nic moc efekt :grinning: ...hihi
2. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra ještě razim do rachoty a pak se uvidí ... v sobotu zavolam a zbytek je ve hvězdě :angry: .... jen přeýšlím jak být doma dlouho ... po rozmluvě s MUDr. mi řekl že to stejně nevyležim tak budu doma týden a pak se uvidí ....
2. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jsem jeste vzhuru - dneska nejak nestiham ale uz jsem usedla na gauc a za chvilku se odvalim do loznive :slight_smile:.
Tady uz se asi spinka tak dobrou a zitra rano supku dupky z pelisku ven :slight_smile: ...ikdyz mi to tu zase stejne budem po ranu zahajovat s kessinkou spolu :slight_smile: hahaha
3. zář 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobréééééééééé ráno
3. zář 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Dobré ráno a kde je Rozmarýnek? :grinning: :grinning: :grinning: A dneska ti je už doufám líp :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no moc né,ale nesamím na to myslet :wink:
3. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa To je jasný :wink: A co budeš dneska vařit? Já si dneska zajdu na kuřecí špís se špenátovými brambory, už na to mám chuť od včerejška :grinning:
3. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no teda,jsi mi udělala chutě,to musí být mňamka.Já vůbec nevím,nic se mi nechce :frowning2: ,ale asi francouzké brambory s uzeným
3. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko:slight_smile:
3. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy tady děláte chutě:slight_smile:
3. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap tak se pochlub, co budeš mít ty :grinning: ať taky můžeme závidět :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze včerejška večeři:slight_smile:kuřecí plátky s plackama plněnýma sýrem,ale už je to ze včerejška :unamused:
3. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek