• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap to zní dobře :grinning: A co je to za placky?
3. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já kupuju takový ty mexický placky - opeču jednu na suchý pánvi, pak tam nastrouhám sýr a přilepim na to druhou, :grinning: pak to ještě otočim a dopeču.neni to špatný :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap to jsem ještě nezkoušela :slight_smile:
3. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím teda vy jste toho dnes moc nenaklábosily děvčata nemám pomalu co dočítat :unamused:
3. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já ne:slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to snad nažakřikla,když jsem si tam dala ten termín porodu :wink:
3. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap neboj určitě néééééééééééé :grinning:
3. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap určitě né,alespoň jsme dvě :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 čusík Eviku,jak v kolbeně??? :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mam pro vas zpravy :slight_smile:. takze dneska na UZ jsme napocitali 6 -7 folikuliku na pravo a jeden krasny kulaty na levo - takze 7 - 8 folikuliku vsechny velikosti 9-10mm. dalsi KO v utery a to uz budem planovat OPU.

Kessinko, dneska jsem te rano nestihla ani pozdravit jelikoz jsem uplne zapomela ze jsem padila na 8 rano na stredisko na krev kvuli predoperacnimu vysetreni ktere musim mit do pristiho patku na OPU hotove :slight_smile:.
3. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ale jo docela dobrý,ale jsem ráda,že je pátek :grinning:
3. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

@rozmarynek To je nádherná úrodička:slight_smile: A to si představ, že jak jsem tlustá, tak mi na UZ viděli taky asi 6 folíků a ve skutečnosti jich pak bylo 12!!!! :wink: Tak držím palce:slight_smile:

Holky, co jste měly problém s tou mrchou, která nepřiocházela... Tak já hálím, že minulá dorazila 18. 8. a teď už 2 dny špiním a do toho i maličko krvácím... No nebudu z toho dělat vědu. Já myslím, že ta moje pravá mrcha kolem toho 20. 9. dorazí, takže na tohle nebudu brát zřetel. Jsem v polovině a skoro by bylo dobrý na "to" skočit, ale prostě tohle nedám :confounded: Takže si budeme muset počkat až na doktory.

Jinak toho opravdu moc nenapovídáte a já, abych neměla pocit, že jsem příživnice, když jsem teď v domácnosti, tak alespoň dělám něco doma:wink: Včera jsme měli k večeři smažený květák s bramborama a aby to nebylo tak nezdravé, tak jsem nám k tomu na talíř kydla pořádnej lívanec... tatarky :grinning: :grinning: :grinning: Dnes nevím. Asi míchaná vejce, nebo květáková polévka. Uvidím, co bude chtít Barborka. Dnes se ve školce asi moc nenají, bo mají francouzské brambory, které ona nemá moc ráda.

Tak jdu pro ní. Zdravím vás ženy:slight_smile: A jen tak mezi námi ženami... ta suška je prostě super.
3. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to je paráda :grinning:
@doufalka sušičku bych taky brala, ale vzhledem k finanční situaci mi musí stačit šňůry na půdě :astonished:
3. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no mi ale koukali bedlive i na ty co jsou skovany do prostoru dozadu - jsme s tim tam kvedlali jak blazni protoze ja mu vzdy koukam pres ruku a pocitam to s nim hahahaha :slight_smile: fakt jen 8 :frowning2:.
3. zář 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zaplat panbuh za ne :slight_smile:. Sice jsem doufala ze by to naopak mohlo byt lepsi nez minule (bylo jich 12) a tak bylo male sklamani ze ted jich je o 4 mene :frowning2: ale ja se utesuji ze trebas zase budou kvalitnejsi :slight_smile:.
3. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky.Komupak jsem chyběla???
3. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata :grinning: všem určitě :slight_smile: jak se cítíš?
3. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj, vítej zpět, tak jak se daří?
3. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 to jsem taky předpokládala :grinning: :grinning: :grinning: čauky.No celkem to udje,ale bylo hůř.Hlavně,že to mám za sebou a zvládla jsem to.Ikdyž jem pobavila Sanus a tak. :grinning:
3. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 :grinning: :grinning: čusky.,jde to....Hlavně,že jsem už doma
@rvasata jak to - mluvila jsi z narkozy?a jak to dopadlo?
Holky, stejně to letí jako voda, já včera načala už druhý platíčko ATC :slight_smile:
3. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napíšu to hromadně.Narkozu jsem "Zvládla"ikdyž na sále jsem začala histerčit a anesteziolog říkal,že jsem daleko horší.Protože jak nemám brýle tak prdlačku vidím a já jsem říkala,že ať se opováží mě uspat,když nevidím svýho Dejmka a on si přitom chudák na mě drhnul ruce :grinning: jinak jsem dopadla :frowning2: přirozeně nemůžu.Mám ucpané vejcovody a snažil se,ale nepodařilo se mu je profouknout.Jinak Děloha a vaječníky O.K tak jsem alespon tak ráda.Ale dostalo mě to.Myslela jsem,že to bude vše O.K.Dren mě dal do jizvy po císaři a to teda bylo maso.Bleeeee.Jinak naprosto vše úžasný.Paní na pokoji taky a všechyn byli tam spokojené...Všechyn operoval nebo asistovan jim Dejmek.Jedna mu děkovala.....no to je jiná.Fakt jsem tak ráda,že jsem u tohoto dr.i sestřičky bomba.Až teda na to vyndáváhí drenu a tak,ale na drushou stranu takovou srandu jsem dlouho nezažila :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no to doufám,že ne.Písla jsem slohovku dole :grinning:
Jo a 15 jdu na vytažení stehu. :sunglasses:
@rvasata hlavně,že jsi to v pořádku přežila, :grinning: já bych taky hysterčila :confused:
3. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No výsledek nic moc :frowning2: Ale aspoň už víš, na čem jsi a půjdeš rovnou do IVF a nebudeš ztrácet čas :wink:
I když si musíme upřímně přiznat, která z nás nedoufá, že by to mohlo jít přirozeně :-/
3. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 no nám by to stejně nešlo.Kvůli spermiogramu,ale psotě na pidimidi naděje.Ale co,hlavně,že to jde jinak a jsem tedka profouklá a děloha čistá.Tak budu mrazáčky držet co to půjde
3. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74.Já jsem ale fkat histerka,ale byla tam fakt sranda.Jsem se u každého mého vyšetření všichni zasmáli.Je to tam takový rodinný.
3. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata přesně tak,nejde to tak- určitě to půjde jinak :slight_smile: hlavní je děloha a tu máš ok :grinning:
3. zář 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek